• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JENDAVBElektro centraly ,dieselagregaty
    O elektro centrálách Rady a typy Kde jste si půjčily co jste si půjčily jaka byla spokojenost. Mate vlastni ? Popřípadě jakou ? Půjčujete svojí krásku ? Mate dobrej servis ? Zkušenosti rady typy atd...
    rozbalit záhlaví
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    LOOSER_AK47: Nema heron servis v CR nebo polsku tusim ?
    LOOSER_AK47
    LOOSER_AK47 --- ---
    hezky pekne, takovyhle auditko se hodi :)

    kdyz uz jsem tady, resite nekdo nekde, pripadne kde, kazdorocni servis na svoje centraly? Mam dva herony 6kW a jeden mi i pri nizsim zatizeni a vcelku rovnomernym zatizeni fazi, papa celekem dost benalu oproti ty druhy (jakoze jeden heron na zvuk cca 8kW a ta druha na chill out cca 2-3kW se svetlama - zadny varny konvice atp) a proste ta druha, na ktery byl zjevne mensi odber, brala skoro dvakrat tolik co ta s velkym zvukem...
    PAJUS
    PAJUS --- ---
    a jeste kdyby nekdo chtel mam tu naprodej 140Kw odhlucnenou centralu s motorem cummins blisi info kdystak napisu
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ZMAR: Mno to je slozity bud Mas dobra pujcoivna dobrej stroj ale zaloha jak krava Nebo mas pujcovnu kde ti nereknou ani kolik ma ten jejich stroj Kw a mussis je nachat vyfotit vyrobni stitek abys vedel ale vetsinou zas neresej az tak zalohy ... Moje zkusenost
    PAJUS
    PAJUS --- ---
    ZMAR: podle toho co potrebujes za vykon
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    parada... takze nazacatek si neodpustim otazku na nejaky doporuceni v jake pujcovne nejlepe pujcovat centralu?
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    PAJUS: Asi pak nejako udelame na nastenku kdo co ma aby se vedelo :)
    PAJUS
    PAJUS --- ---
    supr ze se konecne zalozilo neco takoveho .
    jinak mam k dispozici par central na pujceni kdyby mel nekdo zajem mam tu 120kw,50kw,40kw,10kw,a 2x 3kw
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---

    Centralu ?

    36 hlasy od 36 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam