• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JENDAVBElektro centraly ,dieselagregaty
    O elektro centrálách Rady a typy Kde jste si půjčily co jste si půjčily jaka byla spokojenost. Mate vlastni ? Popřípadě jakou ? Půjčujete svojí krásku ? Mate dobrej servis ? Zkušenosti rady typy atd...
    rozbalit záhlaví
    WTK
    WTK --- ---
    ENT: o 3db vic znamena zhruba dvakrat tolik nahlas. 60 mi pride nejak podezrele malo.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ENT: Pozor dB jsou logaritmicka jednotka :) ale jo mas pravdu linknul jsem top produtk v týhle kategorii
    ENT
    ENT --- ---
    JENDAVB: tak jestli inventorová za 45k má hladinu hluku 85dB a http://elektrocentraly.heureka.cz/einhell-se-900/specifikace/#section tahle za 2,4k 92dB, tak mi to vychází 6k za 1 odhlučněný dB, což je docela mizernej poměr :D . Stační mi nějaká relativně základní, žádnej profi model.

    Možnost odhlučnění by byla fajn, ale to se zas imho bude přehřívat..
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    ENT: Riká se že nejtišejší jsou inventorove http://www.hondastroje.cz/...ktrocentraly/tiche-elektrocentraly-generatory/produkt/honda-eu-20i.html tak bych patral po nich
    ENT
    ENT --- ---
    Zdravím vespolek, potřebuji na léto malou elektrocentrálu a řeším její hluk. U EC, které jsou propagovány jako "tiché", je často uvedený hluk např. 92 dB, což mi jako ticho fakt nepřijde. Našel jsem i EC s hlukem cca 60 dB, ale podezírám výrobce, že uvedený hluk je měřen pár metrů od EC. Máte někdo zkušenost s nějakou tichou EC, popř. jak EC nejlépe odhlučnit? Stačí mi malá EC do 1 kW. Díky.
    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    Čau, měl by někdo na půjčení 10kw (může být o chlup silnější) okolí Liberce a nebo Praha na víkend 20.-22. 03.? Dík, kdyztak pošta...
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    Na 12.8. sháníme agregát, něco malého a tichého do 2Kw na 16:00 - 19:00 na Václaváku - na ozvučení jen mikrofonů na krátkou vernisáž. Neuměli byste někdo pomoci? Díky
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    PAJUS: dik, uz mame.
    PAJUS
    PAJUS --- ---
    LADAS_DLT: je muzu zaridit 120kw
    WTG
    WTG --- ---
    LADAS_DLT: od letteku jde 100kw
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    mate pls odzkouseny kontakt na levne centraly kolem 60kVA? Je to na akci u Pribrami. D
    SYSTEMTERROR
    SYSTEMTERROR --- ---
    STRYCEK_ZVRHLIK: a ještě jsem vypláchl seno z nádrže :D bo to byl fakt hnůj....
    SYSTEMTERROR
    SYSTEMTERROR --- ---
    STRYCEK_ZVRHLIK: Zvrhlíku, to bude asi tím, že jsme vám udělali komplet servis my za zapůjčku. Šel novy olej, vyprany vzduchový filtr, svíčka a karbec vyčištěný na ultrazvuku v mountfieldu. Já jak ji viděl v tom stavu co jsem ji přivezl, a její kolísající otáčky, tak sem to nepodcenil aby mi na akci chcípla.
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    VASEKT: nádrž vydrží na plnej vykon centrály asi 5 hodin.
    VASEKT
    VASEKT --- ---
    VIRUS31: Co to znamená: " žere úplný prd " ? Díks
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    MRTY: Mam 1 kW Hondu EX7.. nova za 23k, zere uplny prd a je velmi skladna.. bohuzel cena vyssi, ja ji mel v cene pri koupi auta.
    MRTY
    MRTY --- ---
    ahoj. mam v planu poriditk obytnaku malou centralu. letos jeste jako hlavni zdroj energie a pozdejc jako zalozni. mate nekdo zkusenost s invertorovyma (digitalnima) centralama? zajima me tip na nejakej konkretni osvedcenej vyrobek. samozrejme by se mi libila Honda, ale 35k za to nedam... tak hledam levnejsi ale vyzkousenou alternativu. dik
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    DUBTEK: větší neplechu ti udělá špatný rozfázování centrály než neuzemněná centrála..
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    INTRUDER23: Chranic pracuje jen sfazi a nulou, zem nepotrebuje, neco si o tom precti. Tudiz: Your argument is invalid! Elektrika je kurva na ty, co tomu nerozumi.
    INTRUDER23
    INTRUDER23 --- ---
    Agregat je nevyspitatelný zdroj energie,tudiž alternator jako takovy nema zem,toto s řeší uzemnovací tyčí ktera je připojena na kostru agregatu,pokud to neudělate riskujete poškození napojenych příslušenství,elektrika je kurva tudiž si tu zem vždycky najde a někdy i tam kde nechcete a pak to hoříí a basy odachazejí a všichi se diví.
    LADAS_DLT-k čemu ti je chraníč když nemaš zem? k ničemu jelikož nefunguje tak jak by měl,podpětí jako takově je někdy větší svinstvo než přepětí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam