• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIAntiky/Bazary/Zastavárny a vše okolo starožitností
    tipy na dobré antiky bazary a zastavárny převážně v Praze ale i zbytku ČR hledáte něco zajímavého? nebo jen máte rádi starožitnosti? podělte se o zajímavé úlovky a tipy kde co mají a kde se obchody nachází
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KANAREK1: tyjo to me prekvapuje :)
    zkusim sbazar. nechci to moc obihat
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    RAINBOF: možná přes sbazar dostaneš nejvíc. Jinak u národní třídy je army antik a myslím, že bys uspěl i v armyshopech, kde mají staré věci. Hodnotu si progoogluj, ale myslím do 1800 Kč.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (omlouvam se nyxdroid neumi dve fotky)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite kde tohle prodat ?

    CALTROP
    CALTROP --- ---
    Benefiční bazar pro Kliniku

    Ahoj, na sobotu 11. května svoláváme k účasti na benefiční akci na podporu kolektivu autonomního sociálního centra Klinika. Zaplníme prostor Studia Paměť různým second hand / recyklovaným zbožím: oblečení, LP desky, vetešnictví, autorská tvorba. Primárním motivem je věnovat výtěžek na podporu kolektivu. Přijďte si k nám pořídit nějaké pěkné kousky za dobrovolný příspěvek a podpořte tím dobrou věc.

    https://www.facebook.com/events/274886000065474/

    ENT
    ENT --- ---
    Ahoj, dostal se mi do ruky tenhle kombinovanej sporák AEG. Je plně funkční, vaří a peče prý lépe jak moderní spotřebič, hlavně troubu si skorotchyně pochvalovala. Měl by někdo o něm více informací, odhad prodejní ceny, tip na koho se obrátit? Díky.


    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DIAGONAL: porcelán, pravděpodobně Stará Role. Může být i ze sedmdesátých let. Nemá to sberatelskou hodnotu.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    někdo prosím bližší info k tomuhle válečku ? díky

    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Za kolik odhadem by se dal prodat tento lustr Napako 4 č. 2410/5 , verze pro pet zarovek. Je ve zcela puvodnim stavu.

    MVEK
    MVEK --- ---
    Nepotvrdí/vyvrátí mi tu někdo mé zjištění rychlým průzkumem...?

    Vypadly na mě při katalogizaci poděděných knížek dvě pivní etikety, viz foto. Co jsem ale koukal, tak většinou jde spíše o hodnotu celých sbírek, takto dvě etikety nic zajímavého. Takže asi by tak akorát bylo nejlepší najít nějakého sběratele v okolí a dát mu to za pivo:-), co? Nebo tušíte o nějakém antikvariátu či sběratelském obchodu v Praze nebo okolí na sever a východ, kde by mi tento dojem mohl někdo potvrdit, případně si to ode mě možná za pár korun vzít?

    MORDINO
    MORDINO --- ---
    KRISKA: vzhledem ke stavu vec max 200-300 imho kdyby to bylo s vojenskou tematikou tak mozna i vic
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    prosim nejaky tipy, kdo by nacenil lahev se svastikou? https://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/lahev-1938-182812/
    diky za rady...
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    Ahoj, doufám, že nebudu OT.

    Sháním starou pokladnu, něco jako na o rázku. Nemusí být plně funkční, stačí, aby se dal otevřít šuplík na peníze. Cenu nabídněte, ráda bych se vešla do 400. Praha a okolí.


    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    Z pozůstalosti nabízím starý nábytek. Je toho celkem dost. Přikládám malou ochutnávku. V případně zájmu zašlu kompletní soupis a detailní foto.





    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Přátelé, tak se konečně povedlo a je funkční můj eshop s porcelánem. Adresa je www.jbantique.cz. Jelikož jsem to s pomocí sestry, která si poradila s kódem, dělal vše sám, budu rád za věcné připomínky, pokud by pro vás jako potenciální zákazníky nebylo něco přehledné nebo něco vysloveně rušilo. Ještě na tom budu mít práci, ale jako první verzi to snad mohu pustit ven :)

    BANGADABAGASAWA
    BANGADABAGASAWA --- ---
    KANAREK1: kybal to nebude ale hezký kelim to je
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    LUUCA: Ahoj, skříň asi hodnotu nemá. Jen užitnou, takže pokud by se někomu líbila dát mu ji asi za cokoli.
    Dobrý je ten koberec. Myslím, že je od Kybala a v tom je několik tisíc v současné době. Jen najít toho kupce :)

    Pokud máš další věci, tak budu rád pokud mi něco pošleš. Jsem hlavně na sklo, porcelán a v rozumné míře nábytek (na co mi stačí dílna :)) ).
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    Ahoj, nevite, jestli takovahle zachovala skrin ma nejakou (cca jakou) hodnotu?
    Pripadne pak, mame jeste par dalsich kousku po babicce, kam se s tim v Praze obratit? Dekuju moc!

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    GOUMES: pokud je to staré, tak spíše kolem 1870 - 1890. Znám podobné šílenosti v majolice.
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    Zdravim,od babicky jsem dostal tenhle udajne "stojan na dopisy" min 70 let stary.. zadnou znacku sem nenasel.Nevite nekdo neco? :) ..nez to potahnu do starozitnictvi.. diky



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam