• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIAntiky/Bazary/Zastavárny a vše okolo starožitností
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DIAGONAL: piš k tomu retro a brusel (ono je to trochu pozdější než ty bruselské, ale to nikdo nepozná :) ).
    Jinak takové talíře se dělaly v 19. st. a bylo to strašně populární. Tyto litinové popravdě nevím, zda jsou mnohem novější nebo dělané v té době (mohly by). Vlastně nevím proč by se dělaly později kopie, už to nikoho nezajímalo.
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    KANAREK1: dík, začnu hledat milovníky raků.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    DIAGONAL: talíř nikdo chtít nebude. Ten druhý reliéf by si mohl najít zájemce, ale také těžko. Skladovat jako dědictví ne :)
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    Ahoj, má smysl tohle skladovat? Oboje hlinik.diky

    RADOSLAVSEDLAK
    RADOSLAVSEDLAK --- ---
    Zdravím, zkuste pro výkup kontaktovat Zlato v Brně - https://www.zlatovbrne.cz/

    Můžu doporučit s podobným zbožím. :)
    RADOSLAVSEDLAK
    RADOSLAVSEDLAK --- ---
    Zdravím, určitě to může mít sběratelskou cenu, v antiku u papouška to odemně majitel odkoupil ze hezké peníze, zkuste ho kontaktovat - https://upapouska.cz/ocenovani-a-vykup
    SDN33
    SDN33 --- ---
    VYSAVAČ r. 1983 sovětské výroby s doklady a koženou taškou

    Ahoj,

    chtěl jsem se optat, zda-li to může (pro někoho) mít nějakou sběratelskou cenu nebo to mám poslat rovnou do ČT.

    Má originální kožený kufřík, doklady s razítkem.

    Děkuji.



    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    Ahoj :)

    ráda jsem chodila do starožitnictví v Praze Na Knížecí (a bohužel jsem prošvihla slevy, který měli na konci února..) především pro stříbrný náramky. Cena se pohybovala okolo 600-800, ty masivní okolo 1000-1300 třeba.
    Nevíte o nějakým jiným dobrým starožitnictvím, kde bych svoji oblibu ve starožitné stříbrné náramky ukojila a nestál mě jeden dva litry? :) (klidně i může bejt někde za Prahou :))
    Díky!
    FCELKA
    FCELKA --- ---
    Zdravim, vie prosim niekto poradit, ci tieto hodiny maju nejaku vacsiu hodnotu? Su zrejme funkcne.



    JAHOM
    JAHOM --- ---
    spirit cafe, praha zizkov. neco bych ti za to i rad dal...
    JAHOM
    JAHOM --- ---
    ahoj. ten set hrnicku na kavu bych bral do nasi kavarny...
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KOC256: vše má jen tu užitnou hodnotu a všeho je všude hodně :) Někoho by mohly zaujmout ty hodiny a korbel, ale zbytek jsou pětikorunové položky.
    HANELA
    HANELA --- ---
    KOC256: tak smůla...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HANELA:
    Opačný konec republiky.
    HANELA
    HANELA --- ---
    KOC256: odkud jsi? V Praze je charita nemuzusivzpomeout a těm by se to hodilo do krámu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak co je to na popelák?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    A hodiny i s klíčkem, asi funkční...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    jeden talíř



    KOC256
    KOC256 --- ---
    Zběžně dva motivy jak hrnků, tak podšálků, celkem 7 kousků, pokud jsem to viděl v krabici dobře...







    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam