• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODWaldorf na NYXu
    BOD
    BOD --- ---
    nemám na to to moderovat/klidně předám

    teď mě napadá byli jste někdo na tom srazu absolventů Jinonic co nedávno proběhl?
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Nějaká nuda tady...
    SEEMON
    SEEMON --- ---
    ANNKA: Jo tu sme taky povídali po ránu.)
    BOD
    BOD --- ---
    FRANCIK: jojo, roste to, v Praze jsou už dvě, poblíž další dvě, W školek a rodinných center je teď víc než škol. ta žižkovská (před pár lety sem tam byl na slavnosti a vypadá líp než ta naše panelová na Petřinách) http://www.waldorfskaskolka.cz/
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Pravdu díš. Základka před obědem. :) (A ani nevmi, že na Žižkově je mateřksá školka.)

    A ten klid odřikat, tak spim. :D
    ANNKA
    ANNKA --- ---
    BALOSH:
    FRANCIK: to jste meli na zakladce?nebo jako prupoved pred obedem?neco hodne podobneho o zrnech rikaji na zizkove deti v wal.materske skolce..nevim,jestli to maji vsichni stejne,ale asi spis ne
    radsi si tu nasi sem napisu,at ji muzu nekdy vylovit,kdyz to tu tak vidim:]] je teda jen pro treti stupen,dalo mi docela zabrat se to v prvaku naucit a nezamotat se
    nesu v sobe klid,nesu v sobe samem sily, ktere mne posiluji.
    chci se naplnit teplem techto sil,chci se proniknout moci sve vule a chci citit,jak se klid rozleva celym mym bytim, kdyz se posilim klidem-jako silou, kterou jsem nalezl v sobe svym usilim.
    [ruda kamenny,neasi]
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    FRANCIK: Tak v plodinám země zraje boží jas, nehť zraje i ve mě a ve všech z nás! Dobrou chuť
    BOD
    BOD --- ---
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    ANNKA: A nesmíš zapomenout na Štajnerova ducha!

    Pokus: Ze zrna chléb a v zrnu slunce zář a ze slunce na nás hledí boží tvář. A dál to už nevím.
    ANNKA
    ANNKA --- ---
    brykacer,po ctyrech letech na waldorfskym gymnasiu v pb za par maturuju,takze jeste neabsolvent
    kazdopadne doufam,ze ranni prupoved nikdy nezapomenu..a ani ty prapodivne eurytmicke cviky na abecedu,fakt by mi chybely k dusevni harmonii s vesmirem
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    BALOSH: Tam jim už business jede dlouho. Spíš by to chtělo tam zavést veřejnou školu korupce a klientelismu. Ať se mžem učit od mistrů. :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    heh Franciku koukam na tvym profilu to businesw centrum letna.... slušnej fekál :-D jako vždy. Dostal sem takovou ideu.... uspořádat sbírku na postavení bussines centrum Marianské náměstí.... minimálně 12tipatrový :-D aby viděli kokoti jaký to je
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Ne. Ten byl níž o rok. Myslim.
    BOD
    BOD --- ---
    čus čus, nestudoval pod Frýdovou i Dominik Žižka?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    A přidávejte se na nástěnku. Ať jsme hezky prolustrovaný.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Zdar
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Zdravím vespolek.
    A neabsolventů bych tu zas moc nečekal. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam