• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BODWaldorf na NYXu
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Waldorfská škola — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12663174670-waldorfska-skola/41923510022
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Jarmark v Obci křestanů 14:12.2019

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Jinonický jarmark :)

    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Prosím o případné sdílení. Děkuji

    Milí přátelé,
    hledáme k nám do dětského klubu Malý Velký strom od září 2019 kolegyni(multifunkční provozní:-), která má ráda děti. Pokud máte energii a chuť, můžete být i v seniorském věku. Jedná se o 4 hodiny denně od 13.00 do 17.00, (kombinace provozní , hospodářky a mezi 15.00 a 17.00 h. u dětí ) Nabízíme práci v krásném prostředí a možnost seberozvoje.
    Dále hledáme pedagoga(nebo člověka se zájmem pracovat s dětmi) na HPP, který má chuť se aktivně podílet na tvorbě chodu školky a má kladný přístup k waldorfské pedagogice. Nástup od září 2019.

    V případě zájmu volejte Juditě na tel. č. 733520671.

    Více si o nás můžete přečíst na www.malyvelkystrom.com

    Srdečně za MVS
    Barbora Opavová
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    KATUSA: do Tilie jsem psala děkuji, ti mě napadli jako první. :) kouknu děkuji
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Kdybyste měli příští pátek k večeru cestu kolem Masaryčky, tak si nenechte ujít!

    W. A. Mozart: Hudební žert pro W100 - Flashmob
    https://www.youtube.com/watch?v=ALd9LX3mDfk


    YEETKA
    YEETKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: hledala jsem spíš kousky hedvábí, abych jej mohla udělat.. u nás proběhla výstava w 100 a ještě nějakou chvíli nechci nic rukodělného ani vidět :D
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    YEETKA: ahoj, našla si ten závěs? Měla by jsi fotku prosím?

    Mám prosbu, věděl byste o někom (třeba nějaká chráněná dílna) kdo by vyráběl dřevěné rámečky na obrázky se zakulacenými rohy prosím?
    Nějak jako toto:

    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    LBW
    LBW --- ---
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Dvě poptávky:
    1. Nepřebývá někomu doma zobcovka od pana Čípa?
    2. Ráda bych si zkusila fouknout do příčky anebo klarinetu - kdyby se někdo něčeho takového zbavoval, nebo ho pobavilo dát mi první lekci, bude mi potěšením.
    Řekněte, co za to.
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    LADY_MYSKA: s paní z ovčích panenek jsem mluvila osobně na jednom w. semináři.. nabídla co má a nic spešl se jí řešit nechtělo.. ještě mě napadá obarvit v obyčejných duhách..
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    YEETKA: tak vyzkouset napsat a domluvit se na barvach, jake jsou potreba.
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    VERONIKA22: vezme se vlna /provázek a spojují se násobky 2,4,6 atd 3,6,9... vznikají tak obrazce,které jsou podobné pro řady 2,4,6 atd. jde to dělat i v rámci kruhu a vznikají dost zajímavé obrazce, které jsou pro některá čísla podobné atd. navíc se procvičují násobky.. skvěle se dají použít i míčky, které se předávají počítáním a to je taky estetický i pohybový zážitek
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YEETKA: tak už mám asi 4 obecné odpovědi, že je to na to násobení. Ale furt nevím jak to používat :o(. nebo kdyby někdo věděl název tak já pak projdu youtube
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    YEETKA: ja mam male deti takze tyto pastekove barvy jsou ideální, pokud vsak mate jeste jiné, prosim posli mi ho prosim, treba bych ho vyrobila k nam do ložnice.
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: ale závěs/princip je stejný
    YEETKA
    YEETKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: ne e, jak budu ve třídě vyfotím.. efekt je úplně jiný, když jsou barvy syté..
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    YEETKA: no to je podle me, presne ono. Take jsou tam od kazde barvy dva odstíny. Myslíš tento závěs, ze jo?



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam