• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLUSIstřední amerika
    EM303
    EM303 --- ---
    zdravím, pokouším se rozject auditko o možnostech ubytování.
    Doufám, že se tady najdou lidi, kteří by mohli zásadně přispět:)
    [ Hotely/Motely/Pensiony/Accommodation ]
    EM303
    EM303 --- ---
    Je tu někdo kdo má nějaká zkušenosti s Kostarikou?
    Především mě zajímá jak to tam je s cenama za jídlo a ubytko ( nemusím bydlet v 5* hotelech:)
    Je drahé půjčit si tam auto? Nějaké zajímavosti k tomu?

    Které oblasti jsou podle vás top?
    Jak je to na Kostarice s bezpečností?
    Je tam mobilní a datové(3G atc..) připojení i mimo města?

    Pak mě zajímá jestli máte někdo zkušenosti s výpravou do džungle s průvodce.

    Budu rád za jakékoli rady/info/postřehy/dojmy
    AGLOT
    AGLOT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: tak to bohuzel moc neporadim, ja se na pevnine hondurasu v podstate nezdrzoval, prijel jsem dalkovym autobusem z guatemaly a pak zas odjel dalkovym autobusem do salvadoru.. jak jsi asi cetl i jinde, bezpecnostni situace neni zrovna dobra ale staci dodrzovat nejake zakladni pravidla bezpecneho cestovani dle selskeho rozumu bych rekl... zeme je obrovska, takze pokud mate jenom sest dnu, tak se stejne dostanete asi jen na tech par hlavnich mist... ale ani v hondurasu, ani v guatemale ani v salvadoru jsem nepotkal behem 6 tydnu cestovani jedineho cloveka, ktery by si pronajal auto a cestoval tak (ja to obvykle v jinych destinacich taky delam)... tak preju hodne stesti
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    AGLOT: tak potapeni je zrovna vec, ktera jde mimo nas. Mne spis jde o nejake pamatky, co nevynechat. Ty zakladni jsem si samozrejme nasel, ale treba nejake tipy na zastrcene veci, kam moc turisti nejezdi a jsou hezke a tak. Popripade tipy na nejake cool stravovani v ruznych mestech...
    Potom jak je to ve vnitrozemi s dopravou pujcenym autem jestli jsou nejake specifika, na co si davat pozor apod.
    Spoustu jsem toho uz cetl, ale vlastni zkusenost potesi.
    AGLOT
    AGLOT --- ---
    DANECEK:
    FILTHY_SAD_EMO: byl jsem v lednu pres dva tydny v Hondurasu, hlavne teda potapet na Roatanu a Utilla, jestli mate nejake konkretni dotazy, pokusim se odpovedet, co by vas presne zajimalo?
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DANECEK: stejny dotaz. Prosinec, Honduras. Pujcene auto, ubytovani v San Pedro Sula. Ale jen sest dnu.
    DANECEK
    DANECEK --- ---
    Sem nikdo nechodí? I tak se zeptám: nemáte někdo zkušenost s Hondurasem? Pojedeme tam ve dvou v prosinci na tři týdny. Budeme se chtít podívat asi i na Roatan. Jaká je tam bezpečnost, doprava, atd.. Díky.
    T6MA
    T6MA --- ---
    Plus teda jeste navaznej dotaz o paname sem nenasel ze by tam vadilo letet s jednomernou tak jestli nekdo nemate zkusenost. Jeste sem si letenku nekoupil tak bych to klidne pak dal po zemi.
    T6MA
    T6MA --- ---
    Letim do kostariky na jednomernou letenku a ted sem koukal na webu naseho mv ze by mohli chtit videt zpatecni. Nemate nekdo zkusenost? Fkat zpatecni kupvoat nechci kdyz nevim kdy a kam poletim. dik
    IRONLION
    IRONLION --- ---
    Puerto viejo urcite stoji za to ;-) Pura vida
    KELTIK
    KELTIK --- ---
    Jedu na měsíc do Kostariky, nějaké tipy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam