• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WANAH
    WANAH --- ---
    ONDRA_PATA: na iPadu se mi to stává taky. To trháni a naslednej crash v kolekci, teda pozoruju od doby co tu hru hraju, proto stavím decky jen po novém spuštění app. nebo na PC .
    Ve hře se mi to začne trhat v polovině případu když priest změní portrét.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jak jste na tom uživatelé iphonů, případně iOS 10.3.3? od posledního updatu hry se mi cca každá pátá hra (nebo cca každou hodinu) začne hra tak trhat, že už jsem kvůli tomu prohrál právě pátou hru. a když craftim nebo stavim deck, tak se to taky občas začne sekat. tam ale stačí chvíli počkat a jde to. někdy se to a hra spadne na plochu.
    v pozadí neni spuštěnýho nic, před hrou často čistim
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    outplayed :(

    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    k tomu warrovi

    Movie Length Mill Warrior Extravaganza
    https://www.youtube.com/watch?v=tjJisAl8d_U
    FLAD
    FLAD --- ---
    Je nekdo online na challenge friend?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    AZIM: ted jsem koukal na jeho war fatigue match s priestem, co si nandal DK wariora a locka plus mel brzo hero power zadaco. cifka prohral, ale takovej fight sem dlouho nevidel.
    AZIM
    AZIM --- ---
    FEKASON: cifka to hraje uz par dni ... https://www.twitch.tv/stanislavcifka ... a asi zda se ze celkem uspesne
    AZIM
    AZIM --- ---
    CHEWBACCA: sorcerer apprentice ... zlevnuje kouzla kdyz je na boardu, glyph je discover kouzlo a zlevní ho o 2 many
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CHEWBACCA: zlaty karty dostavas bud z packu, ty jdou rozebrat, nebo za leveleni jednotlivych class a ty rozebrat nejdou ... takze jestli mluvis o restore 8 health u druida (healing touch) tak to rozebrat nepujde
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CHEWBACCA: je to basic karta, rozložit nepůjde vůbec. A když ti z packu padnu něco, co už máš, je lepší dissovat zlatý a alespoň si za ten dust dřív vycraftíš karty, který potřebuješ. Do začátku taky rozhodně necrafti commony ani rare, ty napadají samy za chvilku (a stejně tak nedissuj ty, co nemáš dvakrát- brzo bys toho mohl litovat).
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    A dalsi: mam dve normal a dve zlaty karty restore 8 health, jaky rozlozit ?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    CHEWBACCA: googluj exodia mage
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    predem sorry za moje casual vyjadrovani :-) hraju cthun druida s prevladou karet s tauntem. Ted jsem hral proti magovi. Ja full health jemu zbejval 1hp. To ze zahral kartu ktera mu dala jeste jeden round navic tomu rozumim ale co zahral za kartu ze i kdyz mel dve many tak mi tam poslal 4 nebo 5 fireballu za sebou ?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    LEDOFREDO: z classic setu mi toho moc lepšího padnout nemohlo... Takze za me spokojenost ;-)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Reynad Talks: Upcoming Hearthstone Balance Changes
    https://www.youtube.com/watch?v=pqo0W5LI5HU


    Hlavne cast o consistency mulliganu mi prisla dost zajimava, prijde mi, ze o ty hre premejsli na turbo vetsim lvlu, nez treba ja.
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: me ta meta momentalne docela i bavi, vzdycky jsou nejaky cancer decky.

    navic mi momentalne prijde arena fakt super
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MATHES: asi to neni novinka no, na druhou stranu vsichni tvrdej ze po nerfu quest rogua to byla nejlepsi meta za posledni roky .. a asi se s tim da i souhlasit, me teda ungoro bavilo po neoblibenem gadzetsanu .. blby je ze jestli to ted rozjebou tak buhvi jestli by na balance patch byl pri jejich rychlosti cas pred dalsi expanzi
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: tak neni zadna novinka, ze balancovani moc nefunguje a ze jakmile ten nahore dostane po drzce kladivem, tak ho okamzite nahradi novej deck, kterej ten predchozi king of the hill drzel za koule.

    problemy s jade druidem zacali zhruba nekdy po nerfu quest roguny, ne?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NARKOTIX: a zes mel stesti na zrovna takovy hratelny :D

    z jineho soudku - se zacinam docela obavat toho nadchazejiciho patche, protoze fuck jade druid, ale s oslabenim vsech tri nejhranejsich verzi agra buhvi jestli bude neco co udrzi trochu na uzde kulomet priesta a to je teda strasna nuda jak na hrani, tak na koukani - na ladderu hra minimalne 20 minut, na turnaji 30+
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Uz url "dynamicke ad box" mluvi za vse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam