• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: protoze od patche posrali Naga Sea Witch, ta meni cenu karet na 5 ... problem je ze Gianti ted stoji tech 5 jak rika Naga a az pote, se pocita sleva dle jejich readingu ... takze klidne za 0 na 5 mane vyhazes x giantu .... sux, broken, je toho plny YT uz asi mesic
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tvl ted jsem potkal huntera s gianty a to je docela peklo.nez jsem neco udelal,mel na stole 7 giantu. co to je zas za kouzelnici?
    JEENA
    JEENA --- ---
    _KOFILA_: Na nem to nestoji. Mozna za nejaky finisher, neco s chargem treba, draw muze fungovat taky (najde ti nejakej reach). Ve skutecnosti nejsem moc expert, sel by zkusit reckless rocketeer, nebo ten draw a pak asi porovnat s cim se ti lip hraje. Popripade by asi mohl fungovat i truesilver.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    tyvole 10 dní...ale asi to zkusim, dokud mě rng nenasere tak, že to rage quitnu

    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JEENA: nestoji to na fel reaven ze ne?nechce se mi craftit... vymenil jsem za spell za 3 ze dolizes ruku do poctu souperovych karet, co si o tom myslis? za co pripadne vymenit?
    JEENA
    JEENA --- ---
    _KOFILA_: dik, potesi :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    JEENA: tak to jsi ty s tím wild priestem... chtěl jsem ti poděkovat! moc jsem se pobavil nad tímto listem, krásné hry... .)
    JEENA
    JEENA --- ---
    Bych jsem zase hodil jedno aggro, se kterym jsem dojel ve wildu na 10, tentokrat pala. Mulligan vetsinou pro potvory, pripadne mec. Je tam divine shield synergy, moznost schovat fledglinga za early game taunty, popr. ho buffnout. :)

    ### Custom Paladin
    # Class: Paladin
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Argent Squire
    # 2x (1) Blessing of Might
    # 2x (1) Righteous Protector
    # 2x (2) Annoy-o-Tron
    # 2x (2) Equality
    # 2x (2) Haunted Creeper
    # 2x (2) Shielded Minibot
    # 2x (3) Argent Horserider
    # 2x (3) Rallying Blade
    # 2x (3) Seal of Champions
    # 2x (3) Vicious Fledgling
    # 2x (4) Blessing of Kings
    # 2x (4) Hammer of Wrath
    # 2x (4) Piloted Shredder
    # 1x (5) Fel Reaver
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    #
    AAEBAZ8FAq8Evg8ORvoB9AX1Ba8H9Q3qD4UQkBC6E50V2a4Cn8IC48sCAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HOCH2: Já mám hry na 100 % s priestem.

    (Ale jistou příčinnou souvislost vidím ve skutečnosti, že hraju právě jen tuhle classu ;)

    Ale něco mi říká, že ses ptal na něco jinyho. Takže potkávám všechno možný.
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Na wildu mam hry s 80% priestu, mate to samy na standardu?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WENDEL: toho jsem oplakal :(
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAJJAK: jako já na face/aggro decky nadávam, ale na druhou stranu pak tyhle matchupy s jade druidem stahovaly jeho winrate dolu, když neměl turn 4 innervate-Behemoth nebo na 6. innervate-Drake tak dostal od murloc pala, pirate warra, quest rogue, face druida. Stejně tak Exodia mage to zničí, když máš průměrný discovery/draw a on nemá brutal ramp karty hned za sebou WG>Jade Blossom>Nourish. A teď se oslabil murloc pala, pirate warr, q rogue už je dýl...vlastně i a face druid teď nevyhodí turn 1 Fledglinga. Čím pomalejší meta, tím se jade druidovi hraje líp, jasně, když budeš ve všech decích hrát Geista, tak asi lehce zvýšíš šanci na win, stejně jako u Eatera a Mage. Mechanika jada neni debilní, ale nikdy by nikdo neměl dostat nekonečno karet, protože pak control-control vyhraje ten co nevyjede z karet. Proč se nehraje jade rogue? Shaman to aspoň zkoušel a bylo to docela fajn, ale taky zmizel...
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Já hlavně nechápu proč přišli s UI, když rok zpátky nerfli Ancient of Lore, kterej se jim zdál moc silnej. Fakt mi přijde, že nad tím občas vůbec nepřemejšlej. (Tenkrát jejich vyjádření bylo: ''Drawing cards is powerful in Hearthstone, and Ancient of Lore easily found its way into nearly every popular Druid deck. We’d like Druid players to feel that other cards can compete with Ancient of Lore, so we’ve reduced the number of cards drawn from 2 to 1.'')

    Imho by se ta karta hrála, i kdyby byla summon 5/5, draw 5.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    v tomhle stojim za jacobimem, na to kolik lidi a testeru pro blizard dela, by do haje meli delat, za co jsou placeni a vyzkouset si jak se ty decky hrajou po nasimulovanem nerfu...

    A kdyz zjisti ze vyhravaji nadmerne i s nerfnutyma kartama tak nerfnout jeste nejake dalsi nebo udelat nerf ostrejsi... To ze jade druid je debilni mechanika je jasne od doby co jej spustili a stejne tak je jasne, ze lezi a pada s card draw... Tak kua v nove expanzi prijdou s UI aby mel lizani jeste jednodussi...
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: lol jako mas pocit, ze sylva a rag by se nehrali furt, kdyby byli na standardu?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    J4C0B1M: me to prijde jako jina pohadka prave, protoze ta predchozi byla o Patron Warriorovi a vsichni vime, jak to s nim dopadlo. ze se necha balik dozit a do wildu nebude odchazet uplne zkurvenej me osobne nevadi, ale thats just me.

    hele ja netvrdim, ze nemas pravdu, jen jsem poupravil, ze ten UI nerf klidne muze jeste prijit, protoze ho nechali - zatim - tak. nenechali ho tak, protoze OK.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    a to jsem to ani netahal z netu, nevim co je lepší (hearthpwn) verze, prostě jsem tam naházel karty co jsou do jada jasný + něco podle sebe

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: ne neni, ale píšu to sem právě ironicky, mělo to jade druida lehce oslabit, zpomalit a vůbec se ho to nedotklo...spíš je meta ještě pomalejší, protože umřel pirate warr (jednoho jsem potkal) a to jadovi jen vyhovuje


    ELEMENT_LEAD: no právě, já rozumim tomu co píšeš a i tak to chápu, ale je to furt stejná pohádka od Blizzardu. Kecy jak se moc hrál Rag a Sylva až museli pryč, jako by byl problem udělat Raga 6/6 třeba... a to že na všech PRO turnajích na světě se najdou ňáký 2% lidí co si nevezmou Jade druida se neřeší, protože za PŮL ROKU už jade nebude...autismus
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    J4C0B1M: jenze oni netvrdili, ze UI neni problem. oni nechali UI zatim bejt, protoze sahali na innervate a rikali si ze pockaji co to udela. innervate presahuje jade deck a bude tu porad, jelikoz je v core setu. kdezto na jade synergii se muzou vykaslat, pac eventuelne odrotuje. imo UI jeste nerfnou, protoze lidi budou brecet dokud to neudelaji.
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: to je vazne ohromujici vzorek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam