• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    LEDOFREDO: hmm hodin rikas..ze zacatku vic a potom jak kdy. jedna dve areny denne. ted uz tak jedna dve za tyden.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SPAJDA02: a hodin ?
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    just gold je lepsi za to byl nejaky deck..

    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    LEDOFREDO: jeden preorder gods a 4 kridla jsou koupeny, zbytek areny...

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: kolik hodin by trvalo nafarmit kolekci pres areny? Nevim nestli to je nejaka znamka inteligence stravit u toho zivot ;)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    XINDL: hele nakej bug nebo nevim, když rozkliknu edici po edici, tak všude vidim že commony mám všechny...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST: no to taky (ale na chlubení to je spíš když to máš vyhraný arenama, já to mám z peněz jak retard :( ), ale když odrotuje expanze, tak se hned můžeš kouknout kolik dustu můžeš získat disenchantem celýho setu a to jak jsem psal, vypadá pak takhle



    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: myslíš na chlubení?:)
    XINDL
    XINDL --- ---
    J4C0B1M: tyjo, to by me zajimalo, ktery dva commony nemas :D :D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    CHEWBACCA: ten hunter je schopnej dat rank 5, jen to chce skill a stesti, tak se nevzdavej;) hodne zdaru!
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BARTOK: Innkeeper je dobrej na tohle, rovnou pak na Hearthpwn vidíš jestli máš dust na chtěnej deck

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PHOBOS99: jedu spis hearthpwn. Icy znam z dia tak taky mrknu. Dik
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CHEWBACCA: těch variant huntera je hrozně moc a těžko říct, co by zrovna tenhle deck posílilo. můžeš třeba místo jednoho draka dát leeroye, jestil chceš jít na face a nebo naopak rexxara, když bys chtěl víc midrange, jestli to ale deck posílí, to ti nepovím. jinak teda ten deck jsem vzal na icy veins, tak to tam omrkni, jestlis to ještě neudělal
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PHOBOS99: je mi to jasny. Myslim ze ty jsi mi posilal toho huntera ? Jsou k tomu i nekde potencialni upgrady jak ten deck posilit ?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CHEWBACCA: je začátek sezóny, takže jsou ranked hry o dost těžší, než když minulý týden sezóna končila
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    J4C0B1M: tak mrkneme na to solo nekdy :-) ve ctvrtek jdu do prace tak bude spousta casu pres den :-)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Samosebou, že sem na ytb viděl video, jak to de udělat s low cost basic deckem.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Já se zasekl na lady Deathwhisper, páč mi nechodí circle of healing a binding healing, jak bych potřeboval :) Vydržim to pár her a pak du radši zkoušet štěstí jinam.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    UNCLE_JIMBO: Díky.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CHEWBACCA: Frozen je zadarmo, takže určitě vyplatí. Já vim, že se snažíš, ale jinak to prostě nejde, tahle hra je o zkušenostech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam