• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    NECECH
    NECECH --- ---
    Vsadil jsem na korejce Surrender. Ten proste nemuze prohrat, jenom to muze vzdat. iSurrender.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Co se tyce champs, tak Pavel, Purple a Orange trenuji na turnaj spolu.

    Takze kdokoliv z tyhle trojky zni jako dobrej pick :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    CHEWBACCA: pokud mas normalni 2x, tak muzes ty zlaty dissnout, dokud nemas tu kartu 2x normalni tak zlaty nedissuj:)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Prosim jak se zlatejma kartama ? Mam jich uz docela dost a k nim ty samy normalni. Mam ty normal nebo ty zlaty dissnout ?
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    ja zkusil Trunkse
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AZIM: taky tak. Pokud to prosere, tak si aspon budem moct poplakat, jak nás mužik uvedl v planou nadeji a pak hovno.
    AZIM
    AZIM --- ---
    ja sem dal pavla, ostatni vubec neznam a verim ze zahraje zase svuj standard (haluze ze o tom budou videa pul roku) :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KOZLIKK: ja ac tomu vubec nerozumim tak jsem hondal taky :-)
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    KOZLIKK: Hlavne on je trochu insane :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Já svůj hlas dal číňance, těším se na hry .)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    PHOBOS99: Ja mam naky golden legendary na rozbiti :-D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: rodina to pochopi :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ONDRA_PATA: tohle může bejt dárek sobě ne? :D


    za měsíc uděláš cca 2200 goldu, takže určitě je člověk schopnej něco nafarmit
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    rozsireni bude nekdy listopad/prosinec,ne? to do ty doby nasyslim hodne goldu,na preorder tentokrat kaslu,potrebuju na darky :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CUZMAN: jaký karty se budou rozbíjet? žádné rozšíření odrotovat nemá
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    XINDL: Mam nasetreno 3000 goldu a asi taky soupnu preorder nebo uvidime, budou se rozbijet stary karty tak by to melo stacit... jeste neco usyslim...
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: pravda asi nema, HS je jedina online hra, kterou jsem kdy hral, saturuje mi MTG, na kterej nemam moc cas
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    XINDL: Ja dal Pavla :-)
    XINDL
    XINDL --- ---
    a ja uz mam nasetreno 1500 na novy baliky, nicmene mi zvedli plat, tak tam asi jebnu i ten preorder :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    A nejakej frantik leaknul video na net, kde okazuje, jak dabuje novou kartu do HS, nejakej kobold. Uz se spekuluje, ze novy rozsireni budou Dead mines (tema: roguny, koboldi, podzemi)

    New hearthstone card leak from french voice actor. More informations in comments : hearthstone
    https://www.reddit.com/...thstone/comments/7470fl/new_hearthstone_card_leak_from_french_voice_actor/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam