• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    DOCKINEZ: Sorráček, v té euforii jsem to jaksi nevyfotil celé:
    https://photos.app.goo.gl/ZspsV3JFQHNszaiq1

    Přišlo mi že ten deck není úplně top, ale měl zajímavé synergie - Naturalize s tím 6/6 charge pokud má protihráč 6 karet. Měl jsme strašně moc tech karet - Harrison JOnes, který byl úplně na kkt ale vyhrál poslední hru. Secret eater který byl úplně k ničemu apod :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: to už se tu snažím chvíli vysvětlit :D
    The biggest point of confusion we have been seeing is the requirement to earn her at an established Tavern Event. To tell the difference between a newly created Tavern and an established Tavern you can look on the Fireside Gathering website - Established Taverns will have a customized Tavern Sign on the left of the event listing. Non-established and new Innkeepers will only have a Lantern indicating this is not a Tavern and you will not earn Nemsy Necrofizzle from attending this event.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    C4RC455: Deck pls
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Právě jsem dal 12 vítězství v areně!!! Prve to bylo 0:2 a pak 12:2 :) s Druidem. Yes!!!
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    tak nakonec jsem to dal se shamanem, z ranku 3 na legendu 75 her, final bosse jsem měl 6x!!



    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    tak kdy a kde pro tu novou hrdinku a par her s certovejma obrazkama inu?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Nezda se vam divny ze kdyz zmizi Kajjak tak zmizi i Hoch2 a obracene? :-D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    FLLIP: ale je to vypsany jako lucernicka, za to by nemsy byt nemela
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    FLLIP: Na webu to už založený je, a je tam email na toho kluka co to zakládal, tak mu můžete pro víc info napsat. https://eu.battle.net/hearthstone/en/fireside-gatherings/1800181
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Hele já tam byl, ale neorganizoval sem to a s organizátorem jsem /asi/ ani nemluvil. Když jsme přišli tak byla zamluvená celá ta zadní část a pár lidí tam už hrálo, tak sme přisedli a hráli taky :-) Na webu to založený už je.
    AZIM
    AZIM --- ---
    a jen tak mimochodem, ja tam minuly tyden nebyl, nejlip kdyz da info nekdo kdo byl pritomen a tedy vi jak se to domluvilo ... ohledne zamluveni prostoru vidim problem akorat kazde utery, to jsou tam turnaje ve fotbalku a obvykle byva hodne lidi ... ale nas se tentokrat netyka
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    no super :(
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    a ten tavern event k tomu je zaregistrovanej? .. to ze se tam sejdem jeste nic neznamena
    AZIM
    AZIM --- ---
    UNLEASHEDD: otvírá se v 16:00, viděl bych to tak 19-20 ať maj lidí šanci dorazit po práci
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    takze streda ve Woodoo? v kolik? ja delam jen do 3 a nechcu tam sedet cely odpo :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Koukám na Dreamhacks a Monsanto to dobře dává proti Jade druidovi s Nzoth Warriorem. Vytáh mu i Nzotha krysou a druid teď dojel na fatique díky dead man hand, celkem mazec deck. Ale osobně bych to asi fakt neupilotoval
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    UNCLE_JIMBO: jestli se na miste dohodli na opakovani, tak snad tam bude i zakladatel. Kazdopadne ja tam tedy yajdu :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FLLIP: já to zas pochopil tak, že to musí založit někdo, kdo má splněný ty podmínky a má založenej vlastní tavern, s tím erbem a tak.. jedna z podmínek je udělat jeden úspěšnej gathering.. myslím, že to nesouvisí s místem, ale s tím accountem, ten to pak může organizovat kdekoliv
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    UNCLE_JIMBO: Pokus sem to správně pochopil tak to musí být na místě kde už jeden fireside byl. Což woodoo splňuje.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    NYRLEM: Nevím, notebooky sem viděl asi tri. Skoro všichni měli smartphone/tablet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam