• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LUCKY_BASTARD: přestalo ho to po pěti letech bavit a už ani nezapíná daily questy. Říkáte reset pity timeru? Not any more...
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    to je skvělý, kde je kua Kvíík, ať tu nejsem sám co zase otevřel 30 packů z různých edic aby vytáhnul dva epicy :D. Pojď mi Blizz
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Já v paccích taky nic, imho kdyby resetli pity timer tak by to někam napsali ne? A proč by to dělali?:)
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    já teda v prvním packu old gods zlatej Mukla, a asi ve třetím packu MSG Kun, zbytek edic nic a to jsem zkoušel deset packů KFT...
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    podle me to bylo hned po updatu,protoze od ty doby jsem otevrel 5 baliku od kazdyho a nic
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    já vzal 6 zmrzlejch židlí a nic :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    PHOBOS99: Jo, zatim jsem vytahnul legendarku z kotfe, ungoro, old gods. Vsechno 2-3 packy, daleko od predpokladaneho konce pity timeru (mam evidenci). Dosly goldy, tak jeste pak mean streets a classic musim zkusit az nasetrim:)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PIVECEK: a tobě se zresetoval?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Ten pity timer by tahle mohli resetovat kazdej mesic:)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Tak teda Heartharena Companion dnešní arenu moc nedává, sice tam jsou připravený na dvojclassu, ale řiká mi to třeba, ať vyberu kartu, která tam vůbec neni apod:-D
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SCHMEJDE: 10x mean streets a 4x ungoro
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    co jsou ty zluto-cerveno-bily veci co jsou v ramci festivalu jsou na backgroundu uvodniho menu ? me to pripomina cipky do zadku, nebo spunty do usi, ale to asi neni dost halloweenske
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    PHOBOS99: tak asi si nemal vela nasetrene, 5 K goldu a legendu mas na 100%
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    LEDOFREDO: vypatlal jsem všechny goldy, co jsem měl našetřený na nové rozšíření... a legenda žádná
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Vcera se zadarilo :)

    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    dneska jsem porazil prvního (bejvalýho) profíka :D

    MATHES
    MATHES --- ---
    SCHMEJDE: DEINEIGE: I ja dostal balicky za Pavla...

    ... bylo v nich hovno.
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    Za lognutí far sight, z old gods padnul doom a z free arény Frost lich jaina. Well played, blizzard :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ONDRA_PATA: oni lidi psali minuly tyden po tom updatu, ze to resetlo zase ty pity timery do 10 packu legenda.. me se to stoprocentne nepotvrdilo u vsech edic ale je pravda ze sem taky vytah u par edic legendu v prvnich par pacich. Ze by to byla nahoda ke nepravdepodobne.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    haha Ethereal Peddler je docela v tomhle arena módu dobrý carry :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam