• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KDY VYJDOU TI KOBOLDI???
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Kdo je z prahy, chce Nemzi Nekrofízl a ma cas tak se otocte v Cafe Majak, Jankovcova 10, kousek od Alzy. Probiha tam nakej turnaj a garthering k tomu. Wifi bez hesla, staci prijit, vyzvat nekoho z listu hracu, odehrát ten 3v3 brawl a mate to. Kdo by nemel ten fireside cardback musi odehrat jeste 2 hry, ale staci uz jen challenge. Na Nekrofízla staci jen ten brawl. Maji tam byt do 21.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DOGGY:

    Rin, The First Disciple
    -The First Seal (5 Mana Spell): Summon a 2/2 Demon. Add "The Second Seal" to your hand.
    -The Second Seal (5 Mana Spell): Summon a 3/3 Demon. Add "The Third Seal" to your hand.
    -The Third Seal (5 Mana Spell): Summon a 4/4 Demon. Add "The Fourth Seal" to your hand.
    -The Fourth Seal (5 Mana Spell): Summon a 5/5 Demon. Add "The Final Seal" to your hand.
    -The Final Seal (5 Mana Spell): Summon a 6/6 Demon. Add "Azari, the Devourer" to your hand.
    -Azari, the Devourer (10 Mana 10/10 Minion Demon): Battlecry: Destroy your opponent's deck.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    tak po 2 000 000 hrách byl Bright-Eyed Scout poprvý docela carry of the game


    WRATA
    WRATA --- ---
    J4C0B1M: Jop
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    A videl jste někdo už tu chestu? To je klasický deathrattle?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jinak teda i ostatni karty co ted ukazali ve whats next ve me delaj dojem ze HS se jeste vic vyda smerem highroll decku, coz teda moc nechapu, protoze mi prijde ze vetsinu lidi serou .. ale treba tomu jenom nerozumim
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NARKOTIX: to padne z ty treasure chesty viz ta karta nize - Marin the Fox
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    DOCKINEZ: ja mám pomalejší informace... Jsem v praci a jen sem tam mrknu na hpwn... A na tohle jsem nikde nenarazil

    Každopádně, tohle nebude sranda hrát si myslím :-D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NARKOTIX: Není to z ty 0/8 treasure chest, hm?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    LEDOFREDO: a co to je? :-)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    3 mana 6/6 minion: Taunt: Battlecry replace your hand with Legendary minions
    3 mana spell: Draw a card. Fill your hand with copies of it
    3 mana spell: Draw 3 cards. Reduce their costs to (0)
    3 mana spell: Discover a Legendary minion. Summon two copies of it

    to jako vazne? .. predevsim posledni dve
    FLAD
    FLAD --- ---
    NARKOTIX: Ta Recruit mechanika vypada zajimave.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Původně jsem chtěl nahodit jen obrazek, ale na mobilu se to zda jako nemožný úkol... Tak aspon odkaz: https://www.hearthstone.cz/clanek/kobolts-catacombs-novy-datadisk-heathstone
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    via reddit
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    MATHES: Prej az 4 sem slysel :-(
    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: , WTF efekt znamená, že po tom co dáš concede, bude si soupeř lámat hlavu jakej a proč si hrál deck? ;)

    A teda to video je poučný, to je nejakej paralympijskej server na kterým hraje?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ⛏ FeelsBadMan HOW LONG ⛏ FeelsBadMan CAN THIS ⛏ FeelsBadMan GO ON ⛏ FeelsBadMan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam