• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KYO
    KYO --- ---
    KOZLIKK: jo to jsem dala, byly tam nejake fufniky na 232 craftu. a pak nahore 1 legendarka za 400. pricetlo se mi ale jen 232.

    to teda nechapu.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    CUZMAN: s tim jsem bez problemu dosel na 5, akorat bez blood impa a bloodfury potionu, chybi tam dracek za 5 a este neco co na prvni pohled nevidim ..

    jinak kdo ma na tri legendy, ten podle me nebude mit problem s r15 :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Pokud se jeste nekdo nedostal na 15 tak at zkusi tohle, je to zabavny a dobrej streakovej climb :-)

    ### Prince Demon Warlock Zoo
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Acherus Veteran
    # 2x (1) Blood Imp
    # 2x (1) Flame Imp
    # 2x (1) Malchezaar's Imp
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 1x (1) Patches the Pirate
    # 2x (1) Soulfire
    # 2x (1) Voidwalker
    # 1x (2) Prince Keleseth
    # 2x (3) Bloodfury Potion
    # 2x (3) Southsea Captain
    # 2x (4) Crystalweaver
    # 1x (4) Saronite Chain Gang
    # 2x (5) Despicable Dreadlord
    # 2x (5) Doomguard
    # 2x (7) Bonemare
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    #
    AAECAf0GBJG8ApvLApfTApziAg0w1QP3BKgFzgfCCMQIvLYCx7sCybsC980Clc4Cps4CAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    AZIM
    AZIM --- ---
    KYO: nepletes se nahodou, jak pise panda ... zdvojenou legendu uz by jsi mit nemela, maximalne gold verzi a normalni ale dve od jedne by nemeli jit ...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    KYO: po jakymsi dřívějším updatu bys už vůbec neměla dostávat stejný legendy, pokud jí už jednou máš.
    KYO
    KYO --- ---
    KYO: Oprava koukam, ze mas uz jenom jednu, ale modre body mi nepribyly! Co to je za error. Mela jsem za ni dostat 400.
    KYO
    KYO --- ---
    Muze mi nekdo vysvetlit, kdyz jsem dostala druhou stejnou kartu legendarni, ktera mi ukazuje, ze ji muzu rozbit v te rychle nabidce dole. Zadam, at ji rozbije. Nerozbije, tlacitko je najednou sede. A nejde nic zmacknout.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    PALEONTOLOG: De vo ty goldy hra je jen pro zabavu at vyhraje kdokoliv, klidne si me pridej...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BTW TY VOLE KURVA ALE!:

    V jednom zápase na MČR, nevim jakej to byl, zahrál hráč Curious Glimmerroota proti Jade Druidovi a měl tam X, Y a BITE, hráč vzal jasný X a komentátor tam začal básnit, že by osobně možná vzal i ten BITE? Vůbec netušil jak ta karta funguje? Myslel si, že to funguje jako discover random class karty? Lol a takovejhle autista tam předváděl cringe komentování? Ke všemu ho ani jeho kolega neopravil a přitom tam o tom chvilku mluvil a další kolo řekl ještě něco jako "teď by se ten bite opravdu hodil" WTF
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVIIIK: to je hezký, ale aby pak někdo nebrečel, co jsem to za lamu a že se mnou ztratil 10m života :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PALEONTOLOG: zahraj si se mnou, jsem chudý pls
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nikoho takovýho neznám, leda by se mi někdo přihlásil.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    muzes si v HS pridat nekoho do pratel, kdyz zadas jeho email nebo battle tag ID (obsahuje # a cislovku), pokud on tvuj request potvrdi, zobrazi se ti ve friendlistu a muzes ho vyzvat, oba za ten quest dostanete 80 goldu....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    čau, jsem lama a hraju občas po večerech. hraju to bez investic, daily a arenu a teď mi na daily přišlo, že si mám zahrát s nějakým friendem. nevíte kdo to je ? :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    BIG druid je super z 6**** na 7* behem chvilky ...
    MAGH0R
    MAGH0R --- ---
    BUNCAK: k***a, tak to jsem pros**l :P

    tak aspon Mathesovi jsem snad pomohl xD
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Krasne to vyslo :-)



    MATHES
    MATHES --- ---
    BUNCAK: dobre ty! jedu tam:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam