• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    "Mike Donais explained how this card works: “This goes back into your hand each time you play it. When you press end turn if leaves your hand. So you can cast it up to 10 times"
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    LEDOFREDO: z trojky jsi na legende za den i na standardu, kdyz si vezme meta deck ..
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    OBOJETNIK: gratz!!! tak jsi nakonec tu krev, pot a slzy neproleval nadarmo :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    WANAH: jó jo? Když jsem se ze srandy jednou kouknul na R5 na wildu, tak tam každej druhej hrál jen ňákou Renolock prasečinu, OTK Mage, Nzoth decky a pak teda Aggro shamana a moc mi to jako prdel nepřišlo
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    celkem zajimavy jak malo tech legend na wildu je - 2 dny pred koncem mesice ani ne 400, na standardu podle me ted tak 7-8 tisic

    ja mam rank 3 na stadardu i wildu, kdybych pushoval jedno z toho uz sem to moh mit a takhle to zas nedotahnu :D
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    Explore Kobolds & Catacombs on December 7!
    Hearthstone Official Game Site
    https://playhearthstone.com/en-us/blog/21274276
    WANAH
    WANAH --- ---
    OBOJETNIK: R3 na standardu je imho lepší výkon než legenda z wildu :)
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    Po cca 1,5 roce hraní jsem se poslední dva měsíce kousnul, že zkusím push na legend. Minulý měsíc jsem testoval na standardu různé varianty (token) shamana, ale dostal jsem se nejvýš jen asi na r3. V listopadu jsem zkusil wild, kterej jsem do tý doby prakticky vůbec nehrál a z ranku 22 jsem dal s aggro druidem cca 220 her, než to tam dnes večer spadlo..

    Dobrovolně se teda už tohoto grindu nechci v nejbližší době znovu účastnit, ale pocit je to celkem příjemnej :] (tak jsem si tedy dovolil se pochlubit)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MATHES: To budou hrát ve Warlockovi úplně všichni bez ohledu na zbytek balíku.
    MATHES
    MATHES --- ---
    STRANGERD: ja to budu hrat v handlockovi:D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DOCKINEZ: jasny, pac zoo je ted taaak slaby:D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WOTAR: Vždyť to skoro nikdo nehraje. Pokud konečně začne, tak super.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MATHES: Koukám agrro/midrange dragon priest jenom posílí, nevim jestli z toho mám radost teda... vy jo?
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    JEENA
    JEENA --- ---
    JEENA: dopisu a toast revealne docela zajimavy veci do warlocka, treba se to jeste zlepsi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam