• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    NYRLEM: Na nějakym streamu jsem viděl hrát i murloc shamana bez questu, protože když už je to agro tak ten quest fakt zdržuje no. Leda to pojmout víc midrange stylem a to byl zase lepší jade. Ale třeba v dalších expanzích dozná hratelnosti - asi to mají takhle v plánu, že během té životnosti těch karet se ta hratelnost protočí
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    WOTAR: ten jsem postavil hned na zacatku nove say .. problem je, ze ty nechces hrat za 1 q misto onedropu, vlastne poustis board .. takze lepsi nez tohle byl pak murlock pala a warlock (mix s value priserkama a 4/2 zahraj murlocka za zivoty te vrati na board)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    _KOFILA_: Mě Gadgedzan docela bavil, ale je fakt že třeba goons frakce se zrovna moc nepovedla, jade je zase moc v případě druida. Upřímně jsem rád, že jsem prakticky švorc a výplata přijde až po vydání expanze, slabší chvilky mívám taky:-D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jak to vidíte? questy fajn, hrdinové ještě lepší ale poslední expanze letos: "koboldi a katabomby" (upravte ten název prosím) na mě dělá takovej ten nijakej dojem... průmerné jídlo, dobře uvařené, čistá restaurace, normální nevlezná a nenasraná obsluha... takovej druhej Gadgetzan... jak kdyby jim na konec roku došla mana a protože slibili, snažili se kouzlit tak aby nikdo nepoznal že kouzlí hovna protože když upleteš, nezapráskáš...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    už máte při malém pátku řádně nakoupíno? já měl včera o půlnoci slabou chvilku, tak jen hlásím že jsem kliknul a pro těch 4700 zaměstnanců mám patnáct stovek, zdaněnejch... aby se Ben mohl strojeně smát a manželka programátora či kreslíře kartiček nebyla nasraná že starej nepřišel domů, že zase řádil....
    MATHES
    MATHES --- ---
    KYO: streda je malej patek
    KYO
    KYO --- ---
    J4C0B1M: aha... sorry

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KYO: Small indie company je meme
    MATHES
    MATHES --- ---
    KYO
    KYO --- ---
    KYO
    KYO --- ---
    J4C0B1M: Zrovna blizzard :) takovy vyderaci :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    J4C0B1M: to se pleteš, Blizzard je velka firma
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Omg a to jsem si myslel, že mě už znáte. Jasně, že se nehraje žádnej, protože Blizzard je jen small indie company a nemá dostatek lidí na to aby vymysleli hratelný karty.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kdo jste nevideli, tak doporucuju final reveal Bro9 stream (Brode + Day9) bylo to az prekvapive vtipny

    https://www.twitch.tv/videos/206754896
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    NYRLEM:
    ONDRA_PATA: tak shaman quest se taky dá docela hrát, i když to agro funguje líp bez něj. Jinak jak díte, mage a warr no. A priest v Kripově all legendary decku:-D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: to sis zaprehanel hodne :)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: sis trošku zapřeháněl :D jediný hratelný (a po patchi bude ještě lepší) byl od nerfu Qrogue mage q ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: kdo presne hraje paladin quest?
    FARSTEPPA
    FARSTEPPA --- ---
    J4C0B1M: questy se hrajou vsechny?

    Jediny 2 questy co se hrajou (a to ani neni vubec casto), je mage a warrior
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam