• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KYO
    KYO --- ---
    Zjistuju, ze nejuspesnejsi deck je warlock s murloky. :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    me bavi, jak byl Rin pred vydanim hrozne underrated, jak je to strasne pomaly a zbytecny...
    XINDL
    XINDL --- ---
    tak sem se nasral. Rozemlel nekolik nepouzivanych golden epicu a postavil si taky toho cubelocka. If you cannot beat them, join them :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    CUZMAN: to je nej skill deck :) zrovna vcera jsem proti tomu jel s jade rogunou. uhral bych to, kdyby mi do mulligan a dal prisly rozumny karty. pac jakmile nahodil 7/7 bonemare, tak jsem byl teprve u 3/3 jade. 2x preparation nikoho nezabijes :S
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CUZMAN: pred expanzi se mi proti tomuhle podarilo vyhrat s jade druidem, prece jenom kdyz tohle zahrajes tak mas uplne prazdnou ruku a ses totalne zavislej na topdecich, kdyz ti potom budou chodit drahy minoni nebo cold bloody tak ses v pici
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VOMAJDA: tenhle deck type je teď fakt T1, jak tahle vezre, tak ta Cube, škodaže mam locka už golden :(


    CUZMAN: viděl jsem stream, kde přesně tohle onen streamer porazil s priestem :D
    XINDL
    XINDL --- ---
    CUZMAN: jo, to se mi podarilo zatim jednou. Mnohem casteji je to no keleseth/no keleseth/no keleseth/go fuck yourself/no keleseth/oh keleseth, nofuckingway/no keleseth/no keleseth, kthxbai
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    coin/kelleseth/shadowstep/kelleseth/shadowstep/kelleseth GG...
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    BTW - s tim Voidlord Lockem jsem dal dneska 20->12 a ten deck je velmi zábavnej na hraní.

    ### Void
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Kobold Librarian
    # 2x (1) Mistress of Mixtures
    # 1x (1) Mortal Coil
    # 1x (2) Acidic Swamp Ooze
    # 2x (2) Defile
    # 2x (2) Dirty Rat
    # 2x (3) Stonehill Defender
    # 2x (4) Hellfire
    # 2x (4) Lesser Amethyst Spellstone
    # 2x (5) Possessed Lackey
    # 1x (6) Rin, the First Disciple
    # 2x (6) Siphon Soul
    # 1x (6) Skulking Geist
    # 1x (7) Bonemare
    # 2x (7) Corridor Creeper
    # 1x (8) Twisting Nether
    # 2x (9) Voidlord
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    # 1x (10) N'Zoth, the Corruptor
    #
    AAECAf0GCNsGigfECOCsAqDOAqbOApfTAtjnAgu2B8wIm8IC3sQC38QC58sC8tACiNIC+9MC/OUC6OcCAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    MATHES: Psychic Scream je super nejen v arene:))) V soucasne tavern brawl se bavim discard quest warlockem s Cataclysm. Ale dostal jsem Lyru -> Psychic Scream a zrovna privezli novou zasilku 8x 0/4 darecku ;-))) Znicil jsem Lyru o neco co tam souper mel a nasledne jsem umrel smichy u Psychic Screamu:)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Teď jsem hrál asi nejzajímavější hru za celej svůj Hearthstone - hraju Voidlord Warlocka a proti mě Kingsbane Rogue.

    V průběhu hry mi přes Coldlight Oracle odemlel postupně jednoho Voidlorda a Gul'dan DK, já mu na oplátku Skulking Geistem vyházel Doomerang a oba Deadly Poisony, podařilo se mi zabít mu 4x Southsea Squidface v momentě, kdy neměl equipnutou zbraň, byly tam 2 Vanishe a Twisting Nether do full boardu, jeden zvrat střídal druhý - připadal jsem si jak v holywoodskym filmu.
    Long story short - umřel jsem na fatigue o kolo dřív, než on, ale takhle pěkně jsem si snad nikdy nezahrál.

    A když jsem mu chtěl pogratulovat k vítězství, tak ten paznecht nepřijal můj friend request :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak hraju prvni arenu po kobold patch s priestem

    zatim mam 3-0 a vyhral mi 2 hry sam o sobe. poprve, kdyz jsem souperi rozbil 7/7 wurma na 7x 1/1, pak zahral psychic scream a naplnil mu deck totalnim crapem

    hned v dalsi hre zahral druid udelej z crystalu 2/2 blbecky a ja kolo na to zahral scream.

    tl;dr psychic scream je v arene naprosto insane.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    KYO: shadowcasterem... kdyby mi nedal twisting nether měl bych těch temnot na stole pět! .)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MATHES: hm,ja mam sice 100g wuesty,ale z 13 packu dva epicy :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja dostavam hovno za vsechno :-D
    MAGE
    MAGE --- ---
    bezte do prdele oba
    GOLDENSAINT
    GOLDENSAINT --- ---
    MATHES: Závist, já měl v balících za brawl akorát 2x epic (ani jeden se mi nehodí) a jinak standartní trash :/
    MATHES
    MATHES --- ---
    what the actual fuck?!!!

    otevrel jsem ty 3 packy za brawl.

    v 1. hadronax
    ve 2. epic
    a treti booster vypadal takhle

    MATHES
    MATHES --- ---
    ONDRA_PATA: aha, tak jsem ho nemel tak dlouho, ze uz jsem zapomnel, ze existujou:D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MATHES: 100g quest mam tak 1-2x do mesice
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam