• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    J4C0B1M: hezky deck, gratuluji. Ted mam mage deck 76.4 zatim 6-2 a hrozne se to bojim hrat...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: já myslim, že tohle je moje třetí 12:0, ale celkově netušim kolik mam dvanáctek 7-10?
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: pekne, ja mam zatim jednu 12ku ... tak hodne dalsich preju
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SHAAG:

    zhodil me ze 13 na 14 :-)
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    KAJJAK: na papire moc hezky synergie, vyzkousim jen tak par her vecer :)
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    KAJJAK: hodne zajimavy. Na jakem ranku jsi ho objevil?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    zajimavy deck, OTK pomoci corupted healbotu prekvapi https://hsreplay.net/replay/77ZJNW9hhPsA6HtNv9TCGU :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    ze 17 na 7edmicku s dvema prohrama ...

    ### DT BIG
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Holy Smite
    # 1x (1) Pint-Size Potion
    # 2x (2) Shadow Visions
    # 2x (2) Shadow Word: Pain
    # 2x (3) Shadow Word: Death
    # 1x (4) Barnes
    # 2x (4) Eternal Servitude
    # 2x (4) Greater Healing Potion
    # 2x (4) Shadow Word: Horror
    # 2x (6) Dragonfire Potion
    # 1x (6) Holy Fire
    # 2x (6) Shadow Essence
    # 2x (7) Lesser Diamond Spellstone
    # 1x (7) Psychic Scream
    # 1x (8) Shadowreaper Anduin
    # 1x (8) The Lich King
    # 2x (9) Obsidian Statue
    # 1x (9) Ysera
    # 1x (10) Y'Shaarj, Rage Unbound
    #
    AAECAa0GCKIJ1QqoqwKFuALovwLCzgLo0AKQ0wILlwLTCtcKoawCt7sC6r8C0cEC5cwC5swCtM4C4+kCAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    3 koboldi packy jako gift - 4x epic
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    XINDL: Taky mi schází už jenom zpropadenej Milhouse, nedávno padnul Gruul. Doufám že padne zlatej, to mě budou hodně svrbět prsty, abych ho nedissoval:-D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    XINDL: 10x mazanej Nat
    XINDL
    XINDL --- ---
    J4C0B1M: co ti chybelo? Nat? Milhouse? :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Tak teď jsem docela čuměl, dohraju brawl a jdu si otevřít balíček a najednou tohle, ten quest se udělal dřív než jsem otevřel karty :D



    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    KOZLIKK: OTK inner fire priest nema jinou moznosty vyhry? zajimave.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    LEDOFREDO: metu tvori vsechny vyjmenovane baliky, ze nejsou t1 je podruzne. Navic HSreplay ma zkreslene statistiky, protoze je nevazi poctem her. V praxi jsem vcera r17-r12 potkaval akorat aggro mage, control/combo warlocky, jade druida, dva druhy paladina, tempo rogue a spiteful priesta. Az na vyjimky vyhrava kolo, kde polozim velena a bez nej bych proste nemel dost karet na usmrceni protivnika ;)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    STRANGERD: vidím to úplně stejně. OTK prostě vyjadřuje schopnost toho balíku dát za 30 dmg v jednom kole, nebo v rámci jednoho kola vyhrát hru nějak alternativně (např. Exodia Paladin).

    Trochu problém je v tom, že neexistuje nic jako oficiálni definice a různí lidé to chápou různě, přičemž jsou skálopevně přesvědčeni, že zrovna ten jejich způsob je jediný možný.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KOZLIKK: no jenze to je jenom tvuj arbitrarni pristup, ten rozdil co ty popisujes ja chapu jako rozdil mezi cistym kombem a hybridnim kombem (kombo/control je casta kombinace, kam spada prave chaingun priest, potencialne muze ale existovat i kombo/tempo, treba prave tnektery verze inner fire priesta)... otk je pak pouze a jenom vyraz pro schopnost decku vyhrat v jednom kole z prazdnyho boardu
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    NYRLEM: druida jsem psal .. cifka = meta ? aha, ja myslel ze ten je znamej prave svym off-meta pristupem .. hele projdi si treba hsreplay co se hraje, ty baliky ktery jmenujes rozhodne metu netvori, cimz padem tvuj teoreticky vycet toho kolik kdo muze vygenerovat armor je celkem k nicemu
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MATHES: kombo, nevim proc to potrebujes slyset .. https://hearthstone.gamepedia.com/Patron_Warrior
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam