• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Možno by stalo za to založiť nejaký tradovaci thread na nyxe, predpokladám že budú tu rozumnejší ľudia ;)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    dneska sem se rozhod vyzkouset trade-nout quest na heartpwn, protoze jsem nemel nikoho online .. poslal sem 10 invitu, za hodinu mi odpovedel jeden typek, pred startem prvni hry se me pta jestli to jde nak urychlit, pisu ze se musi odehrat naky tahy, ze to nejde hned vzdat a rikam si v duchu ze to vypada ze to bude rychle, ja hraju nakej fun deck, on meta secret maga, ropuje me kazdej tah, v poslednim tahu to natahuje zbytecnym tradovanim a nakonec me vy-emotuje, napisu mu ze bych tohle necekal u quest tradingu, omluvi se ze jeste nejedl a ze vypil 6 kafi a moc nevnima, rikam si ok a pokracuju na druhou hru, udela mi to samy vcetne BM na zaver ... tak nevim, priste ten quest snad radsi rerolnu, za tech 160g to nestalo :D
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: vubec nevim o cem mluvis


    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    vy kokoti :D se vrátim z hospody, vidim název klubu a směju se doma nahlas
    SCHMEJDE
    SCHMEJDE --- ---
    MATHES: pri choose your champ si hovorim, ze rusa alebo nemca? A potom, ze nemci nevedia hrat nic ine len futbal.. ooops, ale aspon, ze som nedal Kolenta :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Out:

    Hoej
    Kolento
    Ant
    Neirea

    Do or die:

    Tom60229 vs Orange
    Muzzy vs JasonZhou
    ShtanUdachi vs Purple
    Fr0zen vs OmegaZero
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jo bylo to moc fajn...
    tou prdelí jsem myslel jak je to "někdy" o fakt nechutně náhodě...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    frozen dostal slušně na prdel...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: ja jsem dojel na legendu s murlock warlockem s wr 71%, jeste pred kelesethem. Faktor prekvapeni, kdyz tam vyhazis zoo, souper vidi t3 a pak ve tretim a ctvrtem kole rychle zaplnis board se synergiemi je frustrujici :D
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    daval jsem DocPwn, zatim dobry
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    _KOFILA_: já taky, jsem si pořáda říkal času dost a prokoučoval jsem to :(
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Těch 42tisíc diváků HS streamu je solidní čásek na kilásek...
    Abych se přiznal tak jsem na vítěze nevsadil, zapomněl jsem .)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    J4C0B1M:

    Ja nerikam ze se neda dostat na legendu s tier 2/3 deckem, ja rikam ze je problem se tam dostat s vlastnim tier 2/3 deckem a to je dost podstatny rozdil... Kdybys vymyslel evolve shamana ty, tak si pro mne svym zpusobem legenda, protoze se ten deck hraje po celem svete...

    Savjz a podobni streameri jsou prave muj vzor, vymysli neco vlastniho a pak to hraji, tak by to asi melo v realu byt, kdyby zadne hearthpwny a streamy neexistovaly... Ale sledovat je a vykradat jejich napady tu tvorbu decku zase o level zjednodusi a razem je zabava s tvorby noveho vlastniho decku ta tam...

    Kdyz si ale kliknes na tlacitko najdi podobne decky u meho huntera na heartpwn najde ti to presne 0 vysledku... Zkus si to same udelat u evolve shamana, jeden streamer ho ukaze a hned se vyroji milion Kozlikku kteri to zacnou hrat a upravovat o jednu ci dve karty :-)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAJJAK: hele "netdeck" evolve shaman taky neni (nebyl) T1 deck a dal jsem s tim legendu s 68% wr nebo kolik, na ranku R4>L a tam fakt nepotkáváš špatný lidi co hraju špatný decky. Plus např. Savjz ze streamerů (a určitě nejen on) nespočetněkrát hrál na ranku R5-R1 vlastní origo decky a vyhrával s nima, moment překvapení a nemožnost odhadovat nepřítelovi karty dělá taky svoje.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_:

    jj on je to zamer, rezignoval jsem postupne na to vytvorit nejaky holy grail deck co bude fungovat ve vetsine pripadu i proti agru i proti controlu, z principu veci asi nic takoveho byt nemuze, vzdy to proti necemu bude trochu slabsi... Zkusil jsem tedy zacit decky tvorit stylem, ze budu mit superdobry matchup s controlem a horsi s vetsinou ager a vice versa.

    Navic mi prijde ze ten matchup system je nejak ohnuty smerem jakou rasu prave hrajes, treba u huntera mi to zatim jako soupere dava daleko mene ager nez u priesta. Muze to byt nahoda, ale muze byt v tom algoritmu i nejaka cast kodu kde je nastaveno hunteri jsou vetsinou agra, jako soupere jim moc nedavej dalsi agra... Ale to uz je spis jen sarlatanska hypoteza, treba mam jen stesti...


    J4C0B1M:
    To je sice mozne, ale nebudu si nechavat nadavat do trotlu od borce co sleduje streamery a svetove turnaje, kopiruje si jejich vychytane tier1 decky a pak si mysli jak jednoduche je dostat se na rank5... Ja se na ten rank 7 dostal vlastnimi decky, az se to povede jemu, pak teprve uvidi ze to neni tak jednoduche jak se zda... Postavit byt jen tier 2 deck a hrat s nim proti tier 1 deckum tak abys splhal po zebricku neni uplne easy...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK: hezkej deck. napriklad ten Master Oakheart package mi prijde fakt super

    sice mi to (opet, jako vlastne u vsech tvych decku) prijde totalne hrozny proti aggrum, ale zadny deck nema samy dobry matchupy, takze proc ne

    mimochodem, pustil jsem si ten aggro replay, a tam jsi mel fakt stesti. v druhym kole jsi topdecknul 2drop a i pak jsi mel jen 25% sanci, ze do nej souper nebude mit dobry trade po pinknuti z jugglera. samozrejme jsi dice roll 2x vyhral :) a pak t4 jsi topdecknul vlastne jedinou kartu, ktera by te jeste rozumne udrzela ve hre (i tak to mel souper asi vyhrat, kdyby nedelal celkem spatny trady). nicmene stesticko je v HS dost potreba, takze proc ne

    jen bych teda byt tebou ty winstreaky moc neprecenoval. kazdej obcas vyhrajeme nekolik her po sobe, i na nizsich rancich, nez je 7. variance je naladova mrcha, aneb driv nebo pozdejc narazis na retez aggro decku a zas se to trochu srovna :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    J4C0B1M: ale winstreakem! :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAJJAK: kámo máš s tim deckem 7 her
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam