• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    lackey, voidlord, dark pact = pro me cancer trio, ktery sem ocekaval ze nejak rozbijou, tak holt napresrok..
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    wut? nejsilnejsi byl control warlock a ten zustal beze zmen?? defile nic???
    WANAH
    WANAH --- ---
    TOMASEQ: Já bych mu nechal charge když ho zahraješ z ruky. Jenom nevím jak to udělat :) Napadá mě jenom - battlecry: charge nebo spousta hrozně slozitejch popisů :)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Cube lock nebude mit imho moc konkurenci.
    MATHES
    MATHES --- ---
    nerfy mi prijdou v pohode az na creepera, kterej dostal nerf into oblivion
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    WANAH: Proste byl auto-include a umel byt 2/2 nebo 3/3 charge kdyz to prislo. Za me jako hrace ruznych control decku jedine ok:-)))
    MATHES
    MATHES --- ---






    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: nejvetsi facku dostal corridor creaper, ani mi neprislo ze je to treba; bonemare podobne ale jedna mana navic je ok; priest pohoda u nej to vidim jako spravnou balance change, machinegun nezmizi akorat ztrati trosku kadence a moznost 40hp+ v jednom kole z ruky
    WANAH
    WANAH --- ---
    LEDOFREDO: Creeper byl jasnej kandidát na nerf ale toho patchese moc nechápu. Ale dust se bude hodit :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    FLAD: a mně na ní funguje secret mage
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    FLAD: se mi vybavujou ty věčné plačky, kde je ta roguny OP zbraň kvůli který se nerfovalo :)
    FLAD
    FLAD --- ---
    LEDOFREDO: Mne teda prekvapuje, ze neudelaj nic s rogue a tou jeji vecnou zbrani. To je snad jedina vec, ktera se neda poradne counterovat...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    let all hail our supreme (by far) warlock leaders
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Hearthstone Official Game Site
    https://playhearthstone.com/en-us/blog/21361570/upcoming-balance-changes-update-10-2

    lulz .. rip machinegun priest
    AZIM
    AZIM --- ---
    DOCKINEZ: přesně tak, 2* starting HP je skoro výhra sama
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATHES: to jsem ted taky zkousel.

    Kazdopadne mi prijde, ze jak je 2x health, hned je veseleji. Uz to budu odted forcovat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    DOCKINEZ: priest mi dal taky zabrat, nez jsem jako prvni treasure vybral spell power +3 a pak bral vzdycky set, kde byla holy nova:D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No a hned po magovi druid taky úplně na pohodu. Pěkně zarampit do aviany a hezky to tam sázet ;)

    Ale teda priest ani hovno.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja s magem taky na prvni, hold zalezi jake soupere ti to namicha... Zasek mam treba na hunterovi, tam ne a ne porazit posledniho bosse :-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, tak ted jsem kvuli questu dal dungeon run s magem a dal jsem to na prvni pokus. Pozoruhodne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam