• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    musim rict, ze tehle balik je fakt zabavnej a dokonce umi i vitezit:)

    ### Spell Hunter
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Candleshot
    # 2x (1) Hunter's Mark
    # 2x (1) Tracking
    # 2x (2) Cat Trick
    # 2x (2) Explosive Trap
    # 2x (2) Wandering Monster
    # 2x (3) Animal Companion
    # 2x (3) Deadly Shot
    # 2x (3) Eaglehorn Bow
    # 2x (3) Kill Command
    # 2x (3) Unleash the Hounds
    # 1x (4) Barnes
    # 2x (4) Flanking Strike
    # 2x (5) Lesser Emerald Spellstone
    # 1x (6) Deathstalker Rexxar
    # 1x (7) Rhok'delar
    # 1x (10) Y'Shaarj, Rage Unbound
    #
    AAECAR8EqKsChbgC6dIChtMCDY0BqAK1A8kElwjFCNsJ/gz4sQLd0gLf0gLj0gLh4wIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    AZIM:

    jj, zkousim tu kostku vic her a moc konzistentni teda neni, ten seeping je lepsi a sedi mi tam sam o sobe vic...
    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: když to přijde nema šanci nic proti ničemu, takže tak ... neobjevil jsi Ameriku, tak to prostě je ... o tom hra není, absolutně ideální draw máš jednu hru z 50ti, a jestli vůbec, skládat deck na takovou příležitost je debilita
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    i kdyz seeping oezeling nekdy trefi primo kostku tak to ma stejne celkem silny zacatek hry i kdyz pejsek nedojde https://hsreplay.net/replay/NqMfsdZRqvR85QdGUmDJeT

    a tradicni winstreak screen nemuze chybet :D https://image.prntscr.com/image/_GNOQFRZR0_a_Xhlzg-51g.png
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    SYNDROMOW:

    dik za tip na pejska, s tou kostkou sem to par dni zkousel sam a pejsek me nenapadl, kdyz to prijde nema sanci ani agro https://hsreplay.net/replay/5iMpSzu9SWkMcvKhu6Bts8
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAJJAK: máš tam misplay, měl jsi tradovat book abys zamezil aktivaci dr Cursed Disciple :P
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    nasel jsem par tydnu zpet neco podobneho, cube dino hunter. vytahnout dina(charged nebo kinga)pres vanguarda nebo tu kathrenu hodit na to kostku a pak play dead a gg:) zabavny deck, ale agrra to smelou jak nic
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hehe, for the record musím potvrdit, že charged devilsaura už dva tejdny úspěšně zneužívá danklar.

    A tuhle jsme si nad brkem říkali „jen počkej, až s tim přijde Kajjak“.

    Jo, je to dobrá bytost.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    srandovni replay, deck je staveny s umyslem vytahnout charged devilosaura pomoci vanguarda nebo kathreny, pak totiz hned muze utocit na hera...

    PS: deck je opet muj original, zadna stahovacka z netu jak tu maji nekteri ve zvyku :D

    V teto hre pekne combo za 16dmg do hlavy, moc casto k tomu sice nedochazi, ale je to sranda :-)
    Kajjak vs. AlexVip11 - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/BF7F6HaoMqLVRkC2VcHsRD

    Jinak kdo nezna, vychcany plugin https://github.com/adnanc/HDT.Plugins.MetaDetector/releases pro decktracker, ktery vam ukaze karty ktere ma pravdepodobne souper podle casto hranych decku...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHES: ouk, diky za tip!
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHEA: arena je porad nejlepsi zpusob na konverzi gold -> dust

    urcite bych doporucil stahnout overwolf overlay a heartharena companion, kterej ti radi u vyberu karet
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    FLAD: Na nastenku uz jsem se vetrela.

    A jinak diky, kdyz bych neco potrebovala a nedokazal to vygooglit, tak se ozvu.
    FLAD
    FLAD --- ---
    MATHEA: Hele jenom aby bylo jasno: kdyz budes neco potrebvat, neboj se napsat.

    A neboj se napsat, kdyz potrebujes pomoc s balikem neb poradit, jak hrat. Obcas si nekdo udela cas, bude te spectate a poradi ti, jak co hrat a proc.

    Napis se na nastenku, a pridej si par lidi, co jsou tu aktivni, do friend listu :]
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    FLAD: Arena! To je pro me vubec tema samo pro sebe :))
    FLAD
    FLAD --- ---
    MATHEA: V mejch očích taky :-) Chtěl bych mít jejich čas a odhodlání hrát ladder, aby člověk dal třeba rank 5 nebo si udělal rozumnej card pool jenom hraním arén...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    FLAD: Ja se za to byti lamou nestydim, mne to proste bavi hrat a zkoumat moznosti :) Ale za info, ze tady nejsou jen megaborci (v mejch ocich) diky :)
    FLAD
    FLAD --- ---
    MATHEA: Ignoruj všechny ty, co říkaj "pod rank 5 jsou jenom lamky". Podle friend listu z nyxu je většina lidí ráda, když dá rank 15... Jenom nejsou tolik aktivní.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHES: Sverit se mam s tim, ze jsem se treba jeste neprehoupla pres rank 17? Nebo ze v Icecrown jsem odehrala Prolog a dal ani prd? :))
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHEA: neboj se a sver se skupine:))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHES: Ja jsem si tu precetla diskuzi za posledni mesic a prijde mi, ze jsem tezce mimo. Ale dobra tedy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam