• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: tohle je vicemene asi default
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Ukážete mi svýho? Je tam vůbec co vymejšlet? Máte ho většího?

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Předpokládal bych do konce mamutiho roku.. tzn nekdy zacatek dubna?
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jo a jeste jedna otazka. Nedocetli jste se nekdo nekde, jak dlouho ma trvat ten mamoth bundle (3x10 packu)? Nez to koupim chcu pockat, jestli to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahodou nevyhraju v tom quest for packs :D tak nevim, jestli to taky neni casove ohraniceny :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    dustnul jsem i zlatou bonemaru, coz obvykle nedelam, ale jak je psano nize .. vratit se to da vzdycky beze ztraty
    XINDL
    XINDL --- ---
    na ja za patchesa hned vycraftil kingsbane, at muzu zkusit mill rogunu :D
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    Já dustnul všechno. Pokud by se něco z toho začalo hrát, tak není problém to zase craftnout - netratíš na tom nic...
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jak to mate s nerfem? Rozemleli jste vsecko? Ja zatim rozebral jen patchesa, pac ten je imho aktualne nehratelnej. Corridor creeper uz se asi taky jen tak neukaze. Bonemare si necham, ta imho jen tak nezmizi. Nejvic ale vaham nad Razou, nemyslim si, ze se highlander uplne prestane hrat. Je to zpomaleni, ale furt je to hratelny. Co myslite?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    pustim si hru a Corridor Creeper je 2/5 wtf?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: big priest cubelocka hrozne porazi, takze volba u me jasna
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    tak jsem to teda zmáčknul taky přes data, takže né uplně rád:D ale mě už to normálně šlape na androidu.. hned jdu kliknout na mamutí balíček :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    NARKOTIX: to ja teky ... kazdopadne to dela co jsem psal

    ... basically the same problem happened back in july and maybe january, but now it is happening again. I called blizzard a support person said that you can't do anything but wait for blizzard to make an update. Blizzard knows that this is happening, and I noticed that amazon took the app off.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    By me zajímalo jestli Mayor Noggenfogger funguje stejně
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK: no pravda:-D

    Ja nasel tohle:
    If a minion is misdirected to attack its controlling hero, the Attack value listed on the hero's portrait will be used to determine combat damage dealt to the minion. Weapons will not lose Durability when the equipped hero is the defender in combat initiated by Misdirection, even on that hero's turn, since Durability is only consumed when attacking.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ale z replaye to vypada, ze durabilitu mu to nevzalo protoze s ni zautocil na meho hrdinu a zbyla mu jedna durabilita a o tu neprisel...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NARKOTIX:

    tak to sem si uz nestacil vsimnout v tom uzasu :-)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK: sebralo mu to durabilitu na zbrani?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    NARKOTIX:

    no me to moc smysl nedava, kdyz utocim na jeho hrdinu ja minionem, tak mi teda jeho zbran neublizuje :-)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    KAJJAK: jo taaak... to jsem si nevšiml no...(pouštěl jsem si replay na mobilu) tak tohle jsem taky ještě nezažil, ale asi to dává smysl:)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    AZIM: na mobilu po každém updatu dávám automaticky uninstal a novou instalaci... vždycky to dělalo bordel...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam