• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Mě se proti těm cubelockům osvědčil secret hunter s kathrenou a velkejma beastama. Freezing trap je skvělá na posessed lackeyho + 2x spellbreaker. Proti cubelockovi mám zatím 7-1 rank 12 -> 8. Nejhorší matchup je murloc pala, jinak se dá docela vše v poho. WR lehce přes 70%.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    Je čas na nové meta. Pohravam sa s myšlienkou oprášiť silence priesta, ten by mal mat dost nástrojov ako sa zbaviť väčšinu hrozieb...

    Ešte by možno fungoval control/fatigue rogue, s vanishmi a oraclami na cistenie boardu, nové gemy sa môžu hodiť tiež ...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja sem na tom dost podobne s tim nasranim .. mam radsi wild a ten je s warlockama jeste horsi, protoze tam je o dalsi 2 karty vic jak zahrat spreading cancer na druhou (cti voidlord) do sestyho kola bez manacostu .. tohle musel vymyslet nekdo fakt prdeli a nechapu ze to nechali bejt bez upravy
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Bah, nemam dust, vcera sem craftnul veci do buff paladina. Skoda
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: vylozene killer bych nerekl, ale matchup je to dost hratelnej
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DOCKINEZ: neni tam tech secretu moc? hraju -polymorph, ice block, pyroblast, +2*bittertide hydra, firelands portal a prijde mi, ze secretu mam akorat... jeste ten polymorph bych chapal, ale ice block mi prijde ze jde dost proti tomu tempo planu ve smyslu ze kdyz deck funguje jak ma tak nedela nic a kdyz nefunguje, tak to casto stejne neudela nic:)
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To je nejakej cubelock killer?
    MATHES
    MATHES --- ---
    ono to do ranku 10 neni totiz o moc lepsi...

    ... cubelock, cubelock everywhere
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: proc myslis, ze jsem zacal hrat exodia paladina?:D
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak jo, hosi, do dubna 2019 pauza. 9/10 matchu na r18 je cubelock a na to proste nemam nervy.
    AZIM
    AZIM --- ---
    hele koukam ze to tu neprobehlo tak at vite ze zase bude arena event, tak si dohrajte rozehrany areny ...

    Hearthstone Wildfest (February 19th - March 11th) - Wild Arena & New Tavern Brawls - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/...ildfest-february-19th-march-11th-wild-arena-new-tavern-brawls/
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    AZIM:
    TOMASEQ:
    Nahodte link na deck. Docela bych to zkusil, ale moc s Mage deckama zkusenost nemam.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja si ted postavil OTK paladina a je to docela legranda:)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hehe, ten secret mage nize nc jinyho nez mage karty nehraje :)

    No a kombo je holt kombo, nad tim se nema cenu rozcilovat.
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    AZIM: Predevcirem jsem ho “postavil” z netu kdyz mi prisel ukol zahrat 50 mage karet a nebavil... 2x otk nuda nejvic:) kazdopadne se v nem dalo zahrat 37 mage karet za jednu hru:)))
    AZIM
    AZIM --- ---
    prodělanej simulacrum, ten balík absolutně neřeší jakej máš board, mám board plnej prakticky od 6 many tak velkejma minionama že to nezabije do konce hry (vylízano až na dvě karty) a pak superman combo s fireballama a deseti well played ... ten deck a luza co to takhle hraje mě zaručeně znechutí hraní, hanba a facky všem BM sracum
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    A jeste bych dosal, ze vyskrtnuti creeperu tomu hodne pomohlo, v tomhle baliku az tak nezarili jako treba v zoolockovi
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Heh, 17>10 bez vetsich zadrhelu.

    Secret Tempo Mage Deck List Guide (Post Nerf) - Kobolds - February 2018 - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/secret-mage-deck-list-guide-standard/

    Vopruzy typu warlák zabarikádovanej za tauntama to prostě usmaží, skoro neprohrávám ani proti druidům, leda vlastní blbostí.

    Prijde mi to na kombinace snad jeste blbuvzdornejsi nez pirate warr loni. Jasně, ve ctvrtym kole nikoho nezabiju, ale v patym uz parkrat ano.

    Blby matchupy jsou hlavne ten vymrdanej spell hunter, "velký špatný" je i palda a jeho agro. Ale zas aspon clovek muze jit hned na novou.

    Za mne na climbeni super volba.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hele, berete v arene mágovskej spellstone? Moje opakovana zkusenost je zel takova, ze je naprosto hroznej i pri dvou liznutych kartach. Nabiji se zoufale pomalu, vysledek neodpovida prude.

    Never more :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam