• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MATHEA: uz sem to videl kdysi cca pred rokem, mozna dyl. ale nikdo moc nozdormu nehraje, tak jsem to ani dlouho nevidel. sem myslel, ze uz je to fixed.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: A ja naivka si rikala, jak to pekne vychazi, kdyz zacal carovat, ze to nestihne otocit za vsechnu manu v casovym limitu... :))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    PHOBOS99: Nn, to bylo to, o cem mluvi PANDA_JE_MRTVA, coz me pekne sere teda, nemela jsem o tom poneti. Dik za info. Jak dlouho se o tom bugu vi?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MATHEA: něco podobnýho tomuto?

    [Hearthstone] SKIP OPPONENT'S TURN EXPLOIT?! | Journey to Un'Goro
    https://www.youtube.com/watch?v=GtWVR-FYCf8


    ne každé kolo trvá stejnou dobu... nechápu, proč to tak v HS je, ale je to tak
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MATHEA: to je bug, kdy se nastackuje animace a ten druhej hrac prijde o tolik casu ve svym kole. bohuzel s nozdormu (ten drak) velice nepekne. takze cokoliv, co ma delsi animace a pouzijes to vicekrat, napr. brewmasteri, kteri vraceji miniona (dalsiho brewmastera) na ruku a tak dokola, dokud nedojde mana. vyuzil toho draka dobre, no...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Ted se mi v arene stala zvlastni vec, tak trochu k nasrani. Predem se omlouvam, nepamatuju si nazvy karet. Zahrala jsem dragona, co zkrati cas ba kolo na 15sekund. Protihrac (shaman) zahral miniona a nasledne na nej zacal sypat to kouzlu, ktery je opakovatelny a transformuje miniona na o jednu manu drazsiho. Ackoli mu uz dosel cas, transformoval zvesela dal. V mym kole jsem mu miniona chtela zabit (spend all your mana and deal that nuch damage to a minion), ale mne vyprsel cas po sekunde.. No a pak uz nasledovala prohra :(
    AZIM
    AZIM --- ---
    DOCKINEZ: podle mě je tohle přemýšlení úplně mimo, ty balíky buď prostě jeden rozbalí nebo ne, pity timer je pro každou expanzni zvlášť, nepočítá se dohromady tak nějak kalkulovat co kdy člověk otevře mi přijde zbytečný
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zas na cem si chces zkusene nabít pity counter nez právě na arénách?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    to me netesi,jak chtel setrit goldy jen na expenzi :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Aha, tak ono je to ted v kazdy arene? Rikejte mi blesku...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Arena se 4 legendama? Ano, mám!
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    https://www.gamersensei.com/r/c1ebe8
    Přišel mi email, že mi na týhle koučovací stránce zbylo ještě 10$, ta kdyby někdo měl zájem, i když pochybuju :D

    Refer your Friends and get FREE LESSONS!
    Refer your friends to earn free credits! You get credits for every friend who signs up - and more if they complete a paid lesson! Your friend also gets $10.00 just for signing up so they can try the service.

    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    PHOBOS99: Kratší zápis a tvári sa to ako nová mechanika ;)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MATHES: to si nemyslím. jak by si člověk vybral? buď se mu objeví 2 karty s plným textem (= stejné jako choose one), nebo se mu objeví 2 karty s těmi slovy, které chce nechat vymazat, což je z hlediska ui a designu na pytel.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    PHOBOS99: je to elegantnejsi design reseni:)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ARANIUS: mně to teda přijde jako obyčejný choose one, na který se nevztahuje fandral, což mi moc obejvné a nápadité nepřijde. nebo jaký je rozdíl mezi textem na kartě a choose one: all minions cost 3 more; your minions cost 3?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: https://playhearthstone.com/en-us/blog/21591736/
    Hearthstone Patch 10.4 - Special Arena Cards, Witchwood Pre-order, New Brawls, 20 Free Card Packs - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/4440-hearthstone-patch-10-4-special-arena-cards
    Designer Insights with Kris Zierhut: Upcoming Arena Changes
    https://www.youtube.com/watch?v=apVLfBniYLw


    Arena Updates

    We’re trying out a new Arena format to make choosing cards more interesting and skill testing.

    New Draft Rules: Each pick in an Arena draft will now feature 3 cards of relatively equal power level, but mixed rarities.
    Picks 1, 10, 20, and 30 will continue to have a guaranteed Rare quality card or better.
    The increased chance to draft cards from the most recent expansion has been removed until the launch of The Witchwood.
    New Arena cards chosen at BlizzCon are being added to the Arena for a limited time.
    All cards that are excluded from the Arena draft pool remain unchanged.
    All the other existing Arena rules in place that affect appearance rates are unchanged.
    MATHES
    MATHES --- ---
    J4C0B1M: a oni neco menili nebo?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MATHES: deck který bys předtim označil na op je dneska normální a od 4:0 potkáváš constructed decky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam