• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    XINDL
    XINDL --- ---
    je to random, za kazdej quest muzes dostat jeden pack z edice, ktery budou v Year of the raven. Ja dostal zatim Koboldy a Witchwood
    AZIM
    AZIM --- ---
    VOMAJDA: tak ja sem asi lucky a dostal jsem dva z novy, jinej zatim ne, tak jsem si logicky myslel ze z novy expanze, kazdopadne ta ikonka packu u questu me prislo ze je ta nova edice a tak jsem tedy soudil
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    AZIM: nope, random
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    AZIM: Nejsou. Dostal jsem včera zmrzlou židli.
    Info viz např. tady: http://toucharcade.com/2018/03/21/hearthstone-free-card-packs-daily-quests/

    Jestli jsou náhodně, nebo se nějak pravidelně střídají, to nevím. Ale určitě je to víc expanzí.
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: packy za daily questy jsou z nove expanze
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ty packy z dailies jsou random?
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    kdo nevidel, tak tady zatim odhalene karty:
    Hearthstone Cards
    https://www.hearthpwn.com/cards?filter-premium=1&filter-set=111&filter-unreleased=1&display=3
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ovšem tohle... :))
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: nebylo by pak ale jednodušší dodat nějakou variaci evolve karty na standard? Ve wildu by to moc vítr neudělalo, tam je evolve shaman fakt slabej. No, radši pošlem do prdele celou mechaniku a vydáme novýho hrdinu... Blizz logic :/
    No ale je brzo naříkat, většina expanze ještě ani nebyla odkrytá, takže jsem pořád optimista.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    _KOFILA_: Krul Warlock LUL
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Už někdo napsal esej jak blizz potažmo hráči tvoří archetypy jednotlivých hrdinů? Zajímalo by mě, jestli každá expanze přinese nový archetyp a jestli k tomu zrodu šťouchá samotný blizz, ale hlavně by mě zajímal přehled archetypů napříč celou historií HS. Neštudoval jste to někdo prosím? To se opravdu až na vyjímky dělí jen na aggro/mid/late/control + class?

    Hearthstone Deck Archetypes - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/hearthstone-deck-archetypes/
    AZIM
    AZIM --- ---
    FEKASON: důvod je rotace Evolve, Shamanuv DK tim ztrácí power-level
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    FEKASON: tak o wildu jsem nějak ani neuvažoval...
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    PHOBOS99: No, a nebo to bude nova win condition pro soucasnyho evolve shamana aneb premen v latu levny bytosti v direct damage na dodelani soupere..
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    PHOBOS99: Tak minioni s Echo budou parádní. Zahraješ 3x tu 2/4 taunt a dostaneš Ice fishing, primal talismans a totemic might :D uvidíme s čím ještě přijde Witchwood, ale value týhle karty je fajn... jen škoda, že dostávat random shaman spelly bude strašný utrpení
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    _DOMINIK_: tak třeba v příští nebo přespříští expanzi to bude mít synergii s nějakým dobrým generátorem minionu (hunter quest mě napadá jako příklad). nebo bude "něco", co za každý kouzlo dá do ruky miniona? možností jak tu kartu udělat použitelnou je spousta
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: no jo, jenze control shaman deck bude nutne zalozeny primarne na spellech (sweepery, removal, heal, zbrane) a pak bude o to slabsi ta hero power... :)

    mozna se mylim, ale s Lyrou to teda rozhodne porovnatelny neni (uz jen proto, ze Lyra fueluje sama sebe)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: úplně bych nesouhlasil. Když mrkneš na list shamanových kouzel, tak valná většina je buď direct damage, nebo enchant na miniony, a s průměrnou cenou kolem 3 many. Do aggro decku to použitelný není, ale nějaký controll deck si s tím docela představit umím. Lyra pro priesta je jedna z nejlepších karet ever, a taky dává random spelly.
    Hearthstone Card List - Hearthstone Top Decks
    http://www.hearthstonetopdecks.com/...96&class=61&set=&mechanic=&race=&orderby=ASC-name&view=gallery
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: trochu nonbo, mi prijde. na jednu stranu chces hrat levny bytosti, abys utilizoval tu hero power. na druhou stranu si musis vsechny svoje levny bytosti zamest, abys to vubec aktivoval. navic to obsahuje kouzelne sluvko "random", takze za me jedno velke "no thank you" a doufam, ze tenhle kousek si jako prvni legendu neotevru :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam