• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    PHOBOS99: peknej pack, gratulace!

    kelesetha uzijes ve warlock zou ( http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/warlock-zoo-deck-list-guide-standard/ ) nebo spiteful dragon priestovi (ikdyz ten je teda mozna lepsi bez kelesetha). z tier2 jeste spiteful druid
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PHOBOS99: btw. Bylo to v balíčku za dnešní quest
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    Můj zatím nejlepší pack :) hraje se ještě keleseth v t1 decks?

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    "battlecry: your opponent can destroy this minion for free"
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: dobra odpoved na dirty rats v spell decku :)
    JEENA
    JEENA --- ---
    KVIIIK: Kdyz ses pan (a zijes v magical christmass landu), tak to vyhodis ve 4 z alarm-o-bota a zahrajes UI za free nebo tak neco :).
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    DUSTfallen Aviana - velký špatný... :( (aneb jak nechat protivníka v následujícím kole vyhrát - zahraje kartu za 0 a pak mi Avianu silencne nebo zničí)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dostal sem ho mel sem 72 a ted mam 74...
    MAGE
    MAGE --- ---
    CUZMAN: ja to mel taky, za druhy quest s balikem jsem dostal 2 baliky
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    CUZMAN: urcite? ja mam na mobilu bug,kde se mi zobrazi animace vyhranyho packu dvakrat,ale dostanu jeden
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: za 1 quest
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    AZIM: to ja vim ale ja dostal 2...
    AZIM
    AZIM --- ---
    CUZMAN: za každý quest je od pondělí balík kromě standardní odměny
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja dostal za quest dva packy, nebo jeden byl za tu truhlicku?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    2018 Hearthstone Wild Open Finals - Survival Guide & Decklists - News - HearthPwn
    https://www.hearthpwn.com/news/5298-2018-hearthstone-wild-open-finals-survival-guide
    MATHES
    MATHES --- ---
    mne se to libi docela hodne:)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    První kus, kterej se mi docela líbí.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ONDRA_PATA: hele, zas mne nemůžeš brát tak vážně. Sice se vztekám jakej mám aušus, ale s tou poslední sračkou zatím 5:1. Ostatní jsou na tom zjevně podobně a největší faktor úspěchu je nepotkávat moc často lakoše, co to nabrali jak na constructed.

    No a na šetření goldů seru. Aréna mne i přes zjevný mouchy baví zdaleka nejvíc, tak radši syslím dust a packy budou z preorderu.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    DOCKINEZ: radsi jsem nasetril do dnes 3,4k goldu nez plytvat to na arenu :) teda je fakt,ze nevim,jestli uz jsou za arenu novy packy...ale stejne s mojim skillem (max 7 vyher) je arena spis takovej pokus
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole ale už! Nevím, jestli je to onou avizovanou změnou algoritmu v arene nebo nutnej dusledek nesmyslne velkyho poolu, ale co arena nabizi za hovadiny, to by jeden blil. Clovek se tesi, jak si po praci splni questy, koupi arenu a zahraje. A zatim muze klidne concednout, protoze tohle se proste neda.

    Uz aby byla nova expanze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam