• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    98 packu - 4 legendy
    dobry no...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    FEKASON: ja hraju cubelocka a pala aggro za aggrem dostava naprdel :) plus lichy taunt lichy hunter a combo shaman .. ti dostali taky :D
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Co potkavate za decky? Ja jen aggro vedle aggra, pripadne sem tam doplneny o burn mage. Doufam ze se ta meta za par dni aspon trochu zpomali, tohle je jak hrat s prichodem Patchese :/
    MAGE
    MAGE --- ---
    SHUDDERWOCK IS NUTS! Blizzard... Just... Why? - Standard Constructed - The Witchwood
    https://www.youtube.com/watch?v=NGpml9LGP8Q
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Včera to padalo nějak vlažně celý večer. Když to srovnám v doslova oranžovou smrští v den vydání Gatgezanu... ale třeba si to s odstupem idealizuju
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES:
    MAGE: to, ze sypete jeste neznamena, ze vas blizzard hned musi zacit rozmazlovat. hezky metodou malyho cukru a velkyho bice :)

    strategii bych spis videl na neco typu "ma payer flag - pity timer ~25, nema payer flag - pity timer 40"
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: ten Shudder mi prisel taky, doufam ze ho blizzard do tydne nerfne, tohle se neda hrat, cumet na 4 minutovou animaci kde nemuzes nijak proti tomu hrat a na konci chcipnes je vazne nuda ...
    FLAD
    FLAD --- ---
    Ja teda musím říct, že nevidím moc rozdíl mezi F2P a P2P. Legendárku dřív něž 35 pack nemám snad nikdy. Aréna je stejně furt na houby a Pirate warriors, Cubelocky a spol. to nezajímá.

    Jedinej rozdíl je, že můžu dřív hrát balíčky, co mne baví, protože mám karty rychleji.
    MAGE
    MAGE --- ---
    _DOMINIK_: lol ja bych rekl ze je to spis naopak, cim vic sypes tim je to horsi =D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    XINDL: srry dokud s tim svym deckem nenahraju aspon 50 her nic sem nedavam, treba je to jen lucky serie, stavel sem to asi 5 minut abych zkusil nove karty
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KAJJAK: nahoď ten deck list, prosím tě
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    J4C0B1M:
    10x golden common
    12x golden rare
    25x epic
    2x golden epic
    12x lege
    1x golden lege

    + Aviana

    A chce mi Blizzard něco tou golden lege říct? Co mám prej hrát?

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    _DOMINIK_: 27 packu a 3 legendy u mne, koupil sem naposledy pred asi rokem 50 balicku jinak free to play
    WODKA1369
    WODKA1369 --- ---
    39packu, 1+1l, 5e a asi 50r, jeden r ovsem ve zlate..
    MATHES
    MATHES --- ---
    _DOMINIK_: kdyby to tak bylo, tak mam vzdycky vsechno
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    35 boo, 1 legendarka

    klasika, ani uz se nijak nedivim. imho je to stoprocentne tim, ze si blizz vede informace o tom, kolik jsem do nich nasypal v tvrdy mene (0 EUR), a podle toho me nechava jezdit hezky az do koncu pity timeru :D
    MAGE
    MAGE --- ---
    107 7 legendarek
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    KAJJAK: tojo, ale zachranila to naka stastna serka asi 6 legendarek ve 30 pacich nekde kolem packu 140-170 jinak to vypadalo docela na pruser
    XINDL
    XINDL --- ---
    KAJJAK: deck plz :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO: 18 legendarek to si nemas na co stezovat ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam