• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Jaká karta se vám osobně zatím nejvíc líbí?

    Za mě vede Strašně skvěle se s tim tlačí a jen díky tomu se daj vyhrát matchupy pala vs druid/lock
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Já teda poslední dobou nemám skoro vůbec čas hrát (v současnosti R18), ale v domění, že se meta jenom hemží aggro paladinama jsem oprášil starýho control-locka a musím říct, že proti těm paladinům je to neskutečně efektivní, občas si až připadám, že švindluju. Nicméně strašně trpí na ostatní controly (mj. asi proto, že v tom nehraju ani jednu novou kartu) a je to pomalé, takže do budoucna zkusím asi spíš zoo, třeba něco jako postavil Trump - https://www.youtube.com/watch?v=LE9yFmxtXgM
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    agra otravny ale popravde cheatovani voidlordu me sere daleko vic.. uz 4 mesice, pro me nejvetsi cancer hearhstonu ATM
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    J4C0B1M: ja ho ze svych wild decku mam jen v odd tempo magovi. tuhle sezonu hraju teda wild malo, ale pred tim jsem hraval celkem dost a booma potkaval minimalne (ani nevim, jestli je to chyba, nebo jen dusledek power creepu)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _KOFILA_: https://www.hearthpwn.com/decks/1005352-quest-infinite-big-taunt-nzoth-cthun
    - dost sranda proti normálním balíkům, ale vzhledem k tomu, že většinu protivníků tvořej paladinové, brzo přejde :(

    že cubelock není problém už dávno, může dokázat i například tahle pěkná tabulka "daily winrates per deck" - https://www.hearthpwn.com/top-decks - je mi z ní trochu na blití
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Neobjevil jste někdo prosím, jen se ptám, nějakého pěkného cthunka z čarodějného lesa?
    S Dorianem by se dal myslím pěkně nabíjet, jestli se nepletu.)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: sorry, nejde prostě předpokládat, že každej tady hraje automaticky standard a pokud ne, musí to explicitně zmínit. Když hodím odkaz na decklist, kde jsou tři karty z předloňský rotace a jedna z letošní, tak nějak automaticky předpokládám, že to každýmu dojde, navíc na hearthpwn je na to tag. Ale jinak peace, woe ;)
    J4C0B1M: ne. osobně ho třeba hraju jen v jednom decku z osmi. Ta karta je sice svým způsobem op, ale na wildu chceš konkrétní synergie pro konkrétní balík a dr.7 by akorát zabíral místo lepšímo dropu.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Když už hrajete na Wildu, je Dr. Boom normální a běžná součást decků?
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: ty kviiku jeden, než se do někoho pustíš aspoň si to přečti nikde ve svém příspěvku o wildu nemluvíš ale teď se na to odkazujes ... buďme na sebe milejší a serte na flame jako tu občas zkusí kajjak
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: lightbomb, excavated evil a ressurect kupodivu taky. A v popisu je napsané slovo "wild" (ba-dum-tsssss) :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: cca tak TOP 50 000 000



    Ten email "Your Month in Hearthstone" by mohli ňák vylepšit, už takhle je to sice pěkný (lepší než nic co bylo dřív), ale stejně bych tam přidal víc čísel :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MPEGYNA: na jakym ranku se takhle hraje?
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    MPEGYNA: to je tak,kdyz warlocka hraje kazdy vemeno aniz by to nejdriv potrebovali nebo se nedejboze mrkli na ytb,ja ze se to hraje
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MPEGYNA: skoda, ze z toho nemam video. to kombo doomguard mele bloodreavera by bylo na youtube uspesny.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    dnes jsem mel nejlepsi duel s cubelockem, co jsem videl. mel jsem q hrat x elementalu, tak jsem pouzil svou poor man's verzi aggro element maga (neni tam lichjaina).
    - prvni naznak zabavy bylo cube na gnomeferatu.
    - pak vytahl lackeym voidlorda a facelessnul ho, takze jsem se zacal bat.
    - jenze on jel hlavne face a netradoval. dycky kdyz se 'mu zdalo', ze mam moc minionu, tak dal boardclear, cimz mi hodne pomahal!
    - naprosto nepochopitelnej byl od nej skulking gheist, kterym si znicil dark pacty! proc to ma vubec v decku!?
    - ovsem nejvetsi majstrstyk byl skoro ke konci hry, kdy uz mel nekolik kol 10 many a plno mrtvejch demonu, jenze on zahral z ruky doomguarda, kterej mu semlel bloodreavera guldana a twisting nether!!!!!!!!!!!
    - pak mel uz jen posledniho voidlorda, kteryho mu protrolilo deck of wonders z myho lesser ruby stonu (barskin bufflo voidlorda, ale toxic arrow do myho waterelementala ho poresil).
    - nakonec mu dosly karty, healnul se jeste ametyst spellstonem. ja mel jeste hafo karet, ale vyresil to topdeck fireball a ping.
    ted budu usinat s klidem na srdci. :-D
    AZIM
    AZIM --- ---
    KVIIIK: Barnes odrotoval
    MATHES
    MATHES --- ---
    asi zkusim even hand locka...
    MATHES
    MATHES --- ---
    KOZLIKK: hmmm podle techto statistik je nad slunce jasne...

    ... ze to hraju blbe:D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KOZLIKK: vitej v mem svete :D uz to mam takhle od soboty .. jakej hrajes build?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KOZLIKK: taky proti sobě nemáš ani jednoho druida co je stejnej bullshit jak lock :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam