• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WANAH
    WANAH --- ---
    ONDRA_PATA: taky sem se smál a teď se směju podruhé. To si vážně čekal do desátého kola? Když od 2. Máš spell 1 dmg za 0 many ? :D
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    nejlepsi je tracker proti bossovi s echo spelly.to jsem se smal,pockat do desatyho kola a pak mu nasazet 10x 3dmg do xichtu
    ale ten tinker je fakt debilita,to nadavam jak zednik
    AZIM
    AZIM --- ---
    ZAPPO: ten se dá snadno porazit když zahraje toho mech gianta a palis mu karty
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: RNG Jesus mě výběrem týhle pasivky ještě neobšťastnil, a to jedu za tu mrdku už počtvrtý :(
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: ja to vyhral s 2x 'all spells are cheaper' pasivkou. tam se pak daji delat strasne nefer veci - napriklad turn 1 vyhodis mana wyrmu a pak tricekrat zahrajes 'get a card from opponents hand and make it 3 mana cheaper - ECHO'
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    DOCKINEZ: Time-Tinker je strašně zoufalej... Se všema hrdinama s Wild huntu se podařilo na první pokus dojet alespoň k 7. bossovi, ale s touhle sračkou mám vážný problémy už u druhýho. Vážně nechápu, jak se někomu mohlo povést s tím vyčistit všechno :(
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hustý
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Tak tahle sezona je pro me super zdarila.

    1. Poprve jsem poradne vyzkousel Wild
    2. Dal jsem sve prvni Wild Lege
    3. Dal jsem sve prvni Standard Lege (dneska) :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KAJJAK: Super, moc mě bavil. :-) Je skvělé, že takový content davají úplně zdarma a ještě k tomu dají odměny.

    Dungeon Run jsem nehrál vůbec, ale po zkušenosti s Monster Hunt ho asi zkusím.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Teda Time-tinker je fajn. Dokonce jsem s ním překonal rekord a dokázal přes veškerou snahu zemřít už v prvním kole.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Mne to nebaví vůbec. A vyloženě mne sere, že musím odehrát 40 zbytečných her, abych si uvolnil místo na quest.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    tak vam to mad bomber v monster huntu pokazdy narve 3x do xichtu nebo 1x do xichtu vam a 2x protivnikovi,pokud date hero power?
    zatim pokazdy,kdyz ho vylozim jako prvniho bez minionu na boardu,to udela na chlup stejne
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    LEDOFREDO:

    moc velky ne, ale je to trochu variabilnejsi co se ras tyce..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jakej je rozdil mezi timhle a dungeon runama ? nesledoval jsem zadny ty preview
    MATHES
    MATHES --- ---
    tohle bylo fakt zabavny:)

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hehe, dobra heropower https://image.prntscr.com/image/OBYCTZGrQTuktlj-gTOIOA.png dostal ve druhem kole 50x do hlavy, to blizzardi trochu nedomysleli... Pekny bug..

    s trackerem to celkem slo, jsem zvedavy na dalsi ale zatim je to zabavne https://image.prntscr.com/image/LJjwMYOsROqoSt-CPcUP5g.png
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    s Rogue na prvni pokus 8/8, u Maga zatim mocnechapu hero power
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Co rikate na novou adventuru monster hunt?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    neprijde vam ze paladin v brawlu je opet extremne silny? Trosku mi prijde, ze sami autori meli problem proti nemu postavit nejaky schudny deck jine rasy :-)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    grim necromancer celkem kvalitni otrava paladinu, pro even priesta zas neni moc moznosti jak kontrolovat board plny 1/1 minionu https://hsreplay.net/replay/frfg97VNUbX8o5463KxrfG
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam