• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: Miracle rogue
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    PRIESTY NEEEE Hate them :-D
    XINDL
    XINDL --- ---
    mne funguje tenhle quest priest. Jsou to sice delsi hry, ale je schopny to porazit temer cokoliv a dostalo me to na rank 4

    Kibler's Quest Priest - Hearthstone Decks
    https://www.hearthpwn.com/decks/1114796-kiblers-quest-priest
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Co tedka frci? Co je v mode? Krome roguny?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    quest roguny tenkrát přepískli... ten budou nerfovat s každou expanzí imho...
    MATHES
    MATHES --- ---
    SPAJDA02: ne, ani vuci priestovi to neni "mnohem silnejsi". stejne te zabiji kombem z ruky, takze anduin clear moc nefunguje a SW:D taky moc nefunguje, takze nechapu proc.

    I kdyby to proti priestovi bylo trochu silnejsi, tak je to jedna class, takze vyrok, ze je to silnejsi, nez predtim mi prijde dost diskutabilni az zabavnej.
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    MATHES: a v podstate jak pisou na forech nic se nezmenilo, sila toho questu spociva v malych charge minionech, shadowstepu a preparationu, nevidim zadnou zmenu, meli to zmenit uplne
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    MATHES: vuci priestovi je mnohem silnejsi
    MATHES
    MATHES --- ---
    SPAJDA02: ne, neni silnejsi.
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    tak nerf toho zkurvenyho questu se jako vubec nepovedl jeste silnejsi nez predtim
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATHES: Tak to já ho včera zkusil taky a bez šance

    Ale víc mne sere, ze jsem si od nový edice nezahrál paldu v aréně. Z 20+ runů nebyl ani jednou na výběr. Zato na druhé straně stolu se to paladinama s veselým mečíkem jen hemží
    MATHES
    MATHES --- ---
    sheit jsem doufal, ze to jeste chvilku vydrzi. vzal jsem toho wild even paladina na ranku 25 (0 hvezd) a vicemene bez problemu s nim dosel az na rank 4:D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Nerfy docela dustovej jackpot... 25 dark pactu, 10 lackeys, 2 zlatý, 2 zlatý spitefulove... pres 8k dustu doma
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    ZAPPO: vpravo nahore je prepinac wild/standard ..
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Ježiš ten spectral/tess rogue je taková sranda, že do nerfu nebudu hrát snad nic jinýho :D

    weenaa vs. Marixe - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/XSf4aZExauNK5Znm7npfUc
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Nejbrutalnejsi kombo je animated berserkr + snowfliper penguin.. to muze ustát jen psychicky narusenej protivnik
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    QUARATH: super myslenka
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    ZAPPO: ve ctvrtym kole zahrajes Twig (pripadne ve 3 s coin) a v dalsim zacastis druhej = DR => 10 many -> Starfire -> Twig -> Starfire -> ...
    s trochou stesti (u me 3 ze 3) uz se souper na tah nedostane...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    jeste me napadla varianta doomsayer + genn greymane
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já zvolil zábavu, takže kombinace sigil + ten elementál, co zlevňuje kouzla mimo deck. Moc nevyhrávám, ale zábava je to pokaždé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam