• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    U mě zlatej Tonda. Původně jsem ani nechtěl pakl vybírat, ale měl jsem tušení.

    A dobře jsem udělal.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NYRLEM: pff to je rouhání dissovat zlatý classovky
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    me to dalo zlateho cenaria :) takze 3200+ prachu ..
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    jinak vcera disguiested toast hral jednu z nejlepsich her podle neho, souper zahral priblizne 30x shudderwork hra trvala skoro hodinu, on hral quest priesta, asi to bude na youtubu fakt husta hra, a vyhral neskutecna pecka...
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    jakoze sracky nejvetsi golden
    AZIM
    AZIM --- ---
    tak ja bych z toho mel litr ... 2x epic 1x rare a 2x common ale clasic si gold nechavam
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja peknych 650 dustu
    MATHES
    MATHES --- ---
    libovejch 300 dustu
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jo uz se objevil nadherny veci to vam teda povim :-D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: asi v dárcích
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Hmm divny napsalo mi to ze sem byl awarded golden packem a pack nikde...
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    jo, even shamana můžu doporučit, teď jsem s tím dojel na r5 wild skoro winstreakem a to jsem fakt poslední dobou v HS dost marnej ;)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: no, ja osobne hraju na wildu even shamana jeste trochu jinak (jsem ted r3, ale tuhle sezonu jsem jeste prakticky nehral):
    _DOMINIK_

    akorat jsem to teda upravil:
    -1 spellbreaker
    -1 devolve
    +2 hex

    ty upravy jsou kvuli tomu, ze porazim vsechno krome big priesta. ale ten me na druhou stranu porazi skoro pokazdy (na druhou stranu proti me priesti vzdycky maji t4 barnese). a hexy jsou proti nemu skvely (kdyz jsem se pred tim pokousel bojovat devolvem, tak jsem jejich sochu vetsinou "zmensil" na 8/8 taunt :P )
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: díky! even shaman docela jde, toho zrovna teď hraju, ale na paladina z minulý sezóny se nechytá a právě s nim se nemůžu hnout. v tom cos posílal je pár úprav, tak uvidíme
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Nová aréna dobrá, až na to že mi nepřišla ani jedna z těch novejch karet... :( ale i tak zatím 5:0, tak asi dobrý

    Někdo nějakej tip na fast-rank balík na wild? Zas jsem se zaseknul kolem osmičky a nějak to nemůžu prolomit.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MAGE
    MAGE --- ---
    XINDL: no meli by z toho udelat standard...
    XINDL
    XINDL --- ---
    wow, tak ale blizzardi se celkem vytahli. Az do 2.7. za vsechny questy stejnej pocet dustu jako goldu, plus relativne velka sance na questy za 100 goldu. Za me teda naprosto v poradku :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam