• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    DANKLAR: boží, přesně to jsem hledal!
    Vyměnil jsem Sneed's Old Shreddera za druhého Charged Devilsaura, ale možná by to místo něj chtělo jinou kartu.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    DANKLAR: hele tak jo, funguje to, akorát jsem vyměnil Spiritsinger Umbra za Deadly shot a 3 úplně hladce, což se mi fakt moc nestává:)

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    KVIIIK: tady něco z vlastní zahrádky:) zábava to je a snad i funguje
    ### BigHunter2
    # Class: Hunter
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Play Dead
    # 1x (2) Feign Death
    # 2x (2) Nerubian Egg
    # 2x (3) Animal Companion
    # 2x (3) Kill Command
    # 2x (3) Stitched Tracker
    # 1x (3) Terrorscale Stalker
    # 1x (4) Barnes
    # 1x (4) Baron Rivendare
    # 1x (4) Houndmaster Shaw
    # 1x (4) Spiritsinger Umbra
    # 2x (5) Witchwood Grizzly
    # 1x (6) Deathstalker Rexxar
    # 1x (6) Seeping Oozeling
    # 1x (6) Sylvanas Windrunner
    # 2x (7) Silver Vanguard
    # 1x (8) Charged Devilsaur
    # 1x (8) Kathrena Winterwisp
    # 1x (8) Kel'Thuzad
    # 1x (8) Ragnaros the Firelord
    # 1x (8) Sneed's Old Shredder
    # 1x (8) The Lich King
    # 1x (9) King Krush
    #
    AAEBAR8Q9gL4CLkNgg77DscPohCFuALGwgLJwgLYwgLCzgKG0wK26gLt6gKA8wIHqAK1A/oNnM0C080C5+EC8vECAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Já teď už par měsíců jedu Eternal a oproti HS až čumím, jak je to prima. Limited liga, opravdový drafty, několik single módů na grind... a země :)
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak jsem si rekl, ze bych si taky pro jednou mohl v HS uzit trochu durdleni a zabavy a spalil jsem spoustu dustu na glindu a dva meat vagony. uplacal jsem kolem nich warlock summoning portal deck a ze to pujdu zkusit do ranked. jsem ted r4. souper s rogunou. vyhravam kostku, nechavam defile (ocekavam odd aggro) a prvni kolo passuju...

    souper: coin, keleseth, shadowstep, keleseth, shadowstep, keleseth

    FUN! ze ja naiva se vubec o neco takovyho v HS pokousim! jeste stesti, ze mi to bylo vysvetleno takhle bez prodlevy :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    mne teda stacil priest s kombem northshire cleric + pw: shield + divine spirit + inner fire
    celkem 4 hry, dve z toho si dali concede
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: já si nestěžuju

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ja taky tak jako vy, ale brawl sem mi libil, nakonec jsem postavil pekneho quest warra
    AZIM
    AZIM --- ---
    UNCLE_JIMBO: ja to cekal podobne a dal tam jedineho Chameleose, takze diky concede round 2
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    já dal do brawlu jen 2x shadow visions a 2x mind blast, myslel jsem si totiž že mulligan bude bez reflections, ale i tak to vyšlo..
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    zkousim ted even rogunu a je to docela sranda..sice to trva nez se to clovek nauci, ale pak to jde

    1 Mana Addict
    2 Gadgetzan Auctioneer
    2 Shiv
    2 Preparation
    2 Eviscerate
    2 Sap
    2 Backstab
    1 Bloodmage Thalnos
    2 Bloodsail Raider
    2 Razorpetal Lasher
    2 Razorpetal Volley
    1 Tuskarr Fisherman
    2 Fal'dorei Strider
    2 Elven Minstrel
    1 Genn Greymane
    2 Cheap Shot
    2 Spellshifter

    AAECAaIHBAztBZfOAs30Ag20Ac0DvQSIB6QH5weGCffBAvjBAtzRAtvjArHuApLvAgA=
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    quest mage je zábavnej v tomhle brawlu - shadow reflection se započítává do questu a když zahrajete extra turn na konci kola a máte v ruce shadow reflection, tak můžete v dalším kole zahrát extra turn ještě jednou (očekával jsem spíš, že se shadow reflection vyresetuje, ale opak je pravdou) :)))
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    No je pravda, že tenhle Hunter je mega zábavnej, ale má dost problém, když to přijde prdelí napřed... win condition jsou v podstatě jen ti tři dinosauři a bez nich je to v piči.
    Mmch, znáte nějakou wild variantu tohodle? našel jsem něco, kde se hrály secrety, ale bylo to zabitý rozředěním deathrattle efektů a absencí Prince Keleseta.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: first world problem, baví mě tyhle typy decků, kde když ti přijde část komba, tak je deck k hovnu :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    J4C0B1M: minuly vikend jsem zlatil huntera asi 40 vyher a z presne z tohohle duvodu sem se pak uchylil ke spell hunterovi .. ja jako vim ze je nesmysl zamitnout validni deck pro to ze mi to nechodi, ale takhle to proste bylo vzdycky, nebavilo me to .. play dead sem snad nezahral ani jednou z nejakejch 15 her, protoze by to nemelo co vytahnout, pak sem se na to vysral
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Fakt jako do psí kundy, jak má tenhle deck člověk hrát s timhle rng? Do prdele, nemá ti přijít 6 karet do ruky z 30 a každou hru mám 2-3 z mulliganu? Další 1-2 přijdou do 6-7 kola? WTF



    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    to sem videl naposled hrat tak nekdy v Old Gods
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    J4C0B1M: no takhle, hsreplay nenasel zadny deck, kde by byl a hral se v posledni sezone ..
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Hrál jsem arenu na NA, abych využil jen tak zadarmo vstup a zároveň jsem si tam šel otevřít zlatej pak a na 5:0 s warrem jsem si zhulenej odklikl karty aniž bych mulliganoval a nechal si na ruce 2 draky za 6 many a první kartu jsem si líznul Bonemara, ale RNG potahalo :D

    Galdraxel vs. fedegamer34 - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/GspyRobY8qgnK49C2a9TxL
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    BARTOK: chceš koupit account? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam