• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LUCKY_BASTARD:
    KVIIIK: Já mám teda asi slabou vůli, ale nějak se mi zatim nedaří odolat tomu Jaraxxusovi, už jsem proti němu hrál a je libovej...:-D Zatim jsem teda nepředobjednal, ale vzhledem k tomu, že jsem nedávno v jiné slabší chvilce koupil 30 packů za nasyslené goldy, abych postavil taunt druida, tak možná ten preorder udělám, s Jaraxusem to vychází na 1700. Každopádně maj dobře vymyšlenej marketing, ty karty samy o sobě by mě teď teda nelákaly, Witchwood mi přišel nápadem zajímavější
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    UNLEASHEDD: nechápu... :(
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    lolwut

    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    KVIIIK: Dík za explain, nějak jsem přehlédnul že neobjednáváš :D. Jasně že koníčky stojí prachy a čas. Ale tak nějak počítám že u hráčů co hrajou léta se potřeba nákupů snižuje, protože už mají vše co potřebujou. A přišlo mi že se tady objednává ve velkým, tak mě zajímalo kolik platících tu ještě je.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LUCKY_BASTARD: já právě vůbec neřešil preorder, protože mám tak nějak všechno co potřebuju, ale zajímalo mě, jak přepnu z EUR na US, kdybych třeba ještě někdy chtěl :)

    U toho objednávání karet... jako starýmu levičákovi je mi to blbý obhajovat, ale: pokud máš subjektivně dost peněz a zaplatíš si radši litr, než abys musel grindit a farmit, a za ten litr si rovnou naplno užiješ všechno co ta expanze nabízí, tak proč ne! Vůbec nejde o potřebnost/nepotřebnost placení, ale jen o rozmlsanost - prostě někdo chce mít všechny varianty balíků a jinou hru třeba ani nehraje, tak ho ten litr za půl roku tak moc nemrzí - a je jedno, jestli hraješ od bety, nebo čerstvě. Nějakou dobu jsem hrál Magic nebo Warhammer, proti tomu je kompetitivní HS fakt levnej :D
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    Já nechci moralizovat ani netvrdím že f2p hráči nebo platící hráči jsou uberasa, jen mi tady z diskuze přišlo že předobjednává každý, což mě zarazilo, protože v mé sociální bublině jsou všichni tak nějak z Blizzu otrávení a dlouho nesypou. Nový hráči určitě objednávají a kupujou balíky, nebo hodiny grindí, ale přijde mi že po nějaké počáteční investici je už celkem zbytečný platit extra, zvlášť u lokálního osazenstva, které hraje už léta.

    Je jasný že ne každý má čas aby si každej den splnil quest a tak balíky prostě koupí za cash aby si v klidu zahrál. Hlavní je mít fun a normálně bych to ani nekomentoval. Ale překvapilo že třeba i Kvíík ,který hraje od Bety, řeší preorder i když imho musí mít za ty léta nasysleno hromady dustu, goldu i karet :). Něco padne z free balíků, musthavy se docraftí a jedem, ne?

    Určitě nechci znovu rozpoutat tuhle diskuzy, ale zajímalo by mě kdo z místních mazáků ještě objednává karty. Anketa lepší než to tady zasrat OT shitem
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    LUCKY_BASTARD: A co jsem, já, když do mýho účtu šlo za 3,5 roku tak 100 Euro a max půlku jsem platil já? F2P? Já si tak připadám:)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LUCKY_BASTARD: už se řešilo mockrát, že P2W je model, kdy ti placení dává jednoznačnou výhodu oproti neplatícím hráčům. Jenže v případě HS dává jen komparativní výhodu a šetří čas. I jako F2P hráč si můžeš s novou expanzí vždy postavit alespoń jeden tier 1 deck se vším potřebným a dát s ním legendu. Jako platící jich můžeš postavit několik, protože máš víc karet. Žádná karta ale není "jen za peníze" platící hráč bez skillu nikdy neporazí F2P hráše se skillem. Nový karty mi teda příliš OP nepřijdou... Vyjma hrdinů ze zmrzlý židle, ale ty tak byli zamýšlený.

    Sám jsem předobjednal poslední expanzi za prachy, protože 70 packů za 50 dolarů byl super deal. Ted to neudělám, ale nebudu se kvůli tomu cejtit morálně na výši, ani jakkoli poškozenej proti platícím, protože už dva měsíce syslím goldy i dust a minimálně dva balíky s novejma kartama z toho postavim. (a navíc jsem začal hrát Elder Scrolls: Legends, který mě baví mnohem víc a jsou levnější a variabilnější)
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    KVIIIK: Já sypal, nemám problém kupovat hry,u HS jsem předobjednal dvě první expanze. Ale nasypat do hry každejch pár měsíců několik tisíc protože je víc a víc broken a vylezou nové OP musthave karty připomíná pay2win systém. Tak jsem trochu salty už.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LUCKY_BASTARD: no ale taky jsi nebyl vždycky jen F2P ;) Když jsem doteď sypal ale teď přestanu, tak to ze mě přece nedělá F2P hráče :D
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    CUZMAN: Nechtěl jsem se nikoho dotknout, blbě položená otázka ;).
    Nenahodil by pls někdo anketu? Hraju free2play / hraju za cash?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LUCKY_BASTARD: Co je na tom? Ta hra je skvela proc ji nepodporit... nechapu lidi co si myslej ze sou kingove kdyz nesypou
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KVIIIK: Tak vono ja ted otevrel 54 packu za goldy sice a mel sem tam dve legendarky...
    V1TEK
    V1TEK --- ---
    KVIIIK:tak já změnil adresu az v Shopu - https://eu.shop.battle.net/en-gb na https://us.shop.battle.net/en-gb a ceny jsou uz pekne v USD.., akorát jsem to teda vůbec nechtel kupovat, ale když uz jsem videl, kolik usetrim..:-D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CUZMAN: jak přepínáš na US? právě že ta metoda nákupu přes us.battle.net taky nefunguje a pořád je všechno v EUR
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak oba bundly koupeny za USD :-D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    WTF? Takže Witchwood byl 70 packů za 50EUR/USD, a za Boomsday Project za stejnou cenu jen 50 a random zlatá legenda? Už fakt neví, jak víc by ždímali, takže díky, nechám si to ujít :(
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    MATHES: Tak kdy to startuje 7. nebo 28.?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: Dobry ja to delam jinak...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LEDOFREDO: nechapu nak mi to nedunguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam