• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: cat napoprvé, pirát na třetí pokus a which zatím nemám, vážně je to s ní nejvíce easy
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Neni to PvP brawl :)
    A je docela v pohode, prvni hru bossak zaskoci, ale pak uz si to staci pohlidat a pokud to nedojde uplne tragicky, tak jde rozsekat v klidku
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    CUZMAN: ale hovno jisti, strašná mrdka tenhle brawl
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kocicka to jisti... :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Co to je za brawl trochu psycho ne?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    J4C0B1M: jesně, když už nejde spadnout z r5 tak samozřejmě můžeš klidně 1000 her prohrát a pak dát 25 výher v řadě nebo kolik je na to vůbec potřeba a dáš to klidně s WR 5%, ale to je přece nesmysl :)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    UNCLE_JIMBO: teoreticky můžeš dát legendu s WR pod 50%, jak říkal Kripp :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    AZIM: jn ale 57% je z r5 na legendu pořád nějakých 150-200 her, možná víc nechce se mi to počítat.. když nebudeš dělat chyby a ten WR udržíš, a to je dost, takže v průměru o 5 minut delší hry ti celou tu farmu protáhnou klidně o 15 hodin a to je to o čem mluvil MATHES:.. 55% a kratší hry můžou být ve finále rychlejší, ale to neni podstatný, je to tolik času, že rozhodně musíš hrát něco co tě bude bavit.. samozřejmě teoreticky stačí 50+% WR abys to dal, ale pod 55% to vychází na opravdu pořádnej nolife :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    UNCLE_JIMBO: ten control lock mi prijde vazne nejlepsi, mam s tim 57%, hry trvaji vetsinou vazne dlouho, pravdu mas urcite v tom ze si sice nemyslim ze bych neumel pilotovat nejakej deck ale rozhodne to neumim tak dobre jako toho locka a podle toho ten WR vypada ... ten hunter se hraje proste jinak a i kdyz mam s hunterem na ladderu skoro 1000 wins tak to neumim jako ten lock deck
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    MATHES: tj ale aby to bylo jen 50-100 her tak potrebujes o dost vetsi WR, to je unreal...

    decky od profiku nejsou tak dobry, protoze je potreba umet s nima hrat, profici taky casto hrajou decky aby si vyzkouseli neco na turnaj apod. a to nemusi na ladderu fungovat uz vubec, ale na druhou stranu nejsou tak predvidatelny a obcas mas vyhodu prekvapeni v podobe nejaky trash karty.. z 5 na legendu je dobry mit co nejjednodussi deck s dobrym WR a proste grindit maximum her bez chyb jak robot, ale je to nuda.. samozrejme cca 40-45% rozhodne prohrajes i kdyz zadnou chybu neudelas a bez win streaku to leze opravdu pomalu.. z ranku 3 na legendu jsem byl lucky a dal jsem to jen za 75 her, coz je asi 60%WR
    MATHES
    MATHES --- ---
    z ranku 5 na legendu je to proste grind. to ze ten deck nema nejvetsi winrate vyrovnava to, ze hry s tim deckem jsou rychlejsi. takze pokud ma ten deck 51%+ winrate, tak rychlost, s jakou odehrajes tech 50-100 her, je taky dobry brat v potaz:)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PHOBOS99: špatný = suboptimální .)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    AZIM: nojo, to už se řešilo, že cifka hraje špatný decky, aniž by si to uvědomoval, ale dohání to schopnostmi
    AZIM
    AZIM --- ---
    dneska slysim Cifku v nejakym videu rikat ze z ranku 4 na legend je nejlepsi deathrattle hunter, byl jsem s lockem 4*** a co myslite, o osm hvezd jsem prisel v rade s tim hunterem a sem pet bez niceho, Cifka keca a ja mam dneska den kokot
    MATHES
    MATHES --- ---
    hmmm zvlastni nerf

    AZIM
    AZIM --- ---
    nerf giggling inventor, clovek ho dustne a takhle to vypada, a nekdo rikal ze se to prej moc nehraje, heh :D

    AZIM
    AZIM --- ---
    Hearthstone Theory: The Strategy of Card Packs
    http://www.youtube.com/watch?v=5vHXleFDBGQ

    prvních cca deset minut všichni známe, pak mi to přišlo fakt zajímavý
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    DANKLAR: ještě to chtělo trochu upravit, doporučuju zkusit, třeba to někoho bude bavit jako mě:) teď jsem hitnul 2

    ### magneticwarp
    # Class: Hunter
    # Format: Wild
    #
    # 2x (1) Mecharoo
    # 2x (1) Tracking
    # 2x (2) Annoy-o-Tron
    # 2x (2) Feign Death
    # 2x (2) Galvanizer
    # 2x (2) Mechwarper
    # 2x (2) Venomizer
    # 2x (3) Flying Machine
    # 2x (3) Metaltooth Leaper
    # 2x (3) Spider Bomb
    # 2x (4) Explodinator
    # 2x (4) Jeeves
    # 2x (4) Replicating Menace
    # 1x (5) Zilliax
    # 2x (6) Missile Launcher
    # 1x (7) Boommaster Flark
    #
    AAEBAR8C4fUCoIADDpcIlA/HD+APhBCFEI4Q4vUCufgCmPsCqPsC9v0C1/4CiYADAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone



    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Šup šup do arény, ať můžete čelit těm největším sračkám
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Hral jste nekdo wild posledni mesic? Jestli jo tak asi víte proč se něco udělat muselo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam