• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Může někdo vysvětlit polopaticky někomu, kdo je dvě edice pozadu, čím se tak zkurvila meta od Witchwoodu, kde už tak byla dost zkurvená? Koukal jsem na nějaký tier1-2 decky a zajímavý zjištění je, že nepotřebujou skoro žádný Boomsday karty :)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    docela bych ted zkusil dragon warra, rychle jsem zkusil c’thun rogue s tim 0/3 stealth 2x battlecries a dodela sranda. 6-1 na r20.

    jinak 80 boo = 6 legs
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    NAPOSPAS: tipnul bych si, že se meta nějak zásadním způsobem nezmění. Mírnej upgrade pro spell huntera, zkouší se odd mage... ale na dt huntera a odd rogunu to stejně nebude
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    71 packů...3 lege...16 epic, z toho 4 zlatý...nic moc.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Tak za mě docela nasranost teda, 40+ otevřených boo, 2 shitozni lege, které mi nikam nepasuji a i s 2k dustu nepostavim v podstatě žádný deck..takže po pár marných pokusech jsem dal zatím nějakých 7:0 s absolutně nezmenenym lock controlem :p
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    precetl sem popis prvnich 4 karet i prislo mi ze posiluji uz tak silneho huntera :D https://www.hearthpwn.com/news/6313-rastakhans-rumble-launches-today-hearthstone
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    NAPOSPAS: vychází to v 19:00 CET. Ty streamy jsou z prereleasu :) na fireside brawls se daly nové karty hrát, na ladderu ne.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Furt nic :/ US streameri uz maji na yt videa s novou sadou a ja jsem teda mirne nedockavy. Poslednich par tydnu uz je ciste utrpeni, pred nedavnem jsem se tu dusoval, ze je hra v pohode, ale tak zniceny metou jako ted jsem jeste nikdy driv nebyl (posledni sezonu jsem poprve po vice nez dvou letech nedal ani rank 5 a skoncil na 10 s nula hvezdama).
    Ale vypada to dobre, snad to bude zase zabava po case :)
    *NEW* PIRATE ROGUE DECK IS INSANE WITH CAPTAIN HOOKTUSK | RASTAKHAN'S RUMBLE | HEARTHSTONE
    https://www.youtube.com/watch?v=ysdZs5BOWHM
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: W7 husty, to uz jsem dlouho nevidel:)
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: to je boomsday karta koukam, ja jsem nadsenej jak malej smrad ze je to nova edice ... omlouvam se ze to tu zakecavam ale asi se nudim a nic se tu nijak nedeje ...
    AZIM
    AZIM --- ---
    blink fox > myra rotspring ... heh

    AZIM
    AZIM --- ---
    coz si tak rikam ze whizbang by mel teoreticky ty decky rotovat protoze to jsou aktualni recepty ... jdu to zkusit a dam vedet ...
    AZIM
    AZIM --- ---
    btw všimli jste si nových recepies při tvorbě decku? dá se vysledovat jaký theme Blizzard čeká že se bude hrat, jsou tam vidět nové karty které tentokrát schovali v craftingu ale ne v deck creatoru
    AZIM
    AZIM --- ---
    PHOBOS99: #metoo
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    FLAD: mně to na androidu fičí v poho :)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    CUZMAN: nevím jestli s tím má co dělat. Leda by 1,3GB nový expanze posílali ven 2x týdně už od srpna, soudě dle blizzardích fór.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Pockejte az prejde ten humbuk s novou expanzi...
    FLAD
    FLAD --- ---
    KOZLIKK: Ja ten samej problém, na Androidu to nepustím...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KOZLIKK: instaluju to na novej telefon. A nejsem podle všecho jedinej, kdo má tenhle problém.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Zkusil jsem to po pár měsících zase nainstalovat... Co to proboha udělali s Androidí verzí?
    Každý třetí den 1,6GB update, pak se to kousne v loadingu, po restartu vyžaduje update přes Google Play, pak se zase kousne, pak se dostanu do menu a chce další aktualizaci 23MB. A takhle dvakrát týdně. WTF?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam