• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    na rank 5 za par her, porazi me jen decky s debilnim mechathunem... Presne jsem vedel ze se to stane hodne hrana legenda jeste pred vydanim :(
    MATHES
    MATHES --- ---
    NAPOSPAS: ja to dojel za mage (hero power za 0), rogue (kradeni karet) a warr (shrine ma power podle armoru).

    nejvic easy to bylo za toho rogue - to kradeni je tak strasne insane, ze nejtezsi na tom bylo hrat tak, abych nepalil karty z decku
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Nejvic na pohodku mi prijde ta priestovska, co dava dmg mito healu, s tim jsem celym rumblem projel jak nuz maslem, rouge co krade je taky super.
    A jo, je to docela hardcore, nejakym zvrhlym zpusobem me to zacalo bavit a hraju to docela dost a w:l rate mam presne 4:160 :P
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    J4C0B1M: Ja jsem to dal na pohodu s tim totemem co krade souperi karty...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    J4C0B1M: jsou strasny rozdily v sile tech shrinu. nektery jsou fakt OP (hero power mag!!) a s jinyma to jde dohrat fakt jen s velkym stestim. taky hodne zalezi, jestli ta dana classa ma ty 'fanousky' (nebo jak se to jmenuje) za 0-1 man, ktery liznes automaticky v kazdy hre. ty, co je maji, jsou nasobne silnejsi (treba jeden druidi: 2/1 za 0, deathrattle: gain 2 mana crystals)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    J4C0B1M: mě to trvalo dlouho než jsem to dobře postavil
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    J4C0B1M: jo je to fajn, konečně to není tak, že jedeš 7 kol v prstem v nose a pak je to hop nebo trop... je to hop nebo trop skoro od začátku :)))
    AZIM
    AZIM --- ---
    J4C0B1M: prohral jsem s 1-2 bossem nekolikrat, zalezi jak moc dobre mu to prijde a tobe debilne ale sance ze prohrajes je tak 10% ... resp. vyhru uz mam nekolikrat s nekolika shrine, chci dat postupne vsechny ... spis me sere ze si nemuzes rovnou vybrat normalne ale random char a kazdy ma 3 ruzne shrine
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Zkoušim teprve snad po páty-šestý Rumble run a je normální prohrát v 1-2 kole? Totální snowball turn 1-2-3-4 bez šance na změnu? Wtf
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KAJJAK WAR HUNTERY SVACI!!! ;-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    jsem vcera chtel z r17 aspon na r15, tak si rikam neco rychlyho,huntera.po 6 hrach mirroru nebo jinejch hunteru jsem si vzal radsi warriora a relativne snadno si dosel pro r13 zatim.bylo by fajn takhle pokracovat aspon na r5
    LUCKY_BASTARD
    LUCKY_BASTARD --- ---
    DOOMGUY: ten muj je upraven podle meho stylu hry, 2x candleshot a hunter mark je imho zbytecny a baited arrow moc nefunguje, u flanking strike mas jistotu tempa. Taky te tolik nepodela zuljin, mam tam min spellu co muzou udelat bordel na mem boardu nebo me trefit do xichtu. A snazim se hrat nejdriv zuljina a az pak Rexxara když oponent dovolí
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    LUCKY_BASTARD: dokazal by nekdo shrnout jaky je rozdil v tomhle spelltardovi oproti tomuhle? Ta s lukem je agresivnejsi? Co ma lepsi mirror a nebo rozdil v matchupech.

    ### Spell Hunter
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (1) Candleshot
    # 2x (1) Hunter's Mark
    # 2x (1) Secret Plan
    # 2x (1) Tracking
    # 2x (2) Explosive Trap
    # 1x (2) Freezing Trap
    # 2x (2) Wandering Monster
    # 2x (3) Animal Companion
    # 2x (3) Deadly Shot
    # 2x (3) Kill Command
    # 2x (4) Flanking Strike
    # 2x (5) Baited Arrow
    # 2x (5) Lesser Emerald Spellstone
    # 1x (6) Deathstalker Rexxar
    # 2x (6) To My Side!
    # 1x (7) Rhok'delar
    # 1x (10) Zul'jin
    #
    AAECAR8EhwTp0gKG0wKbhQMNjQGoArUDyQSXCMUI3dIC39IC49IC4eMC6uMCh/sCoooDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    FIKOTEK: Birkoff ale může říct, že dal legendu se spell hunterem ještě než byl cool...
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    btw, pro ty co hraji HS jako F2P - ten Krippuv 960-Dust hunter funguje pekne
    AZIM
    AZIM --- ---
    5 wins in a row ...

    ### Brawl Deck
    # Class: Warlock
    # Format: Wild
    #
    # 1x (1) Corruption
    # 2x (1) Kobold Librarian
    # 2x (1) Power Overwhelming
    # 2x (2) Crazed Alchemist
    # 1x (2) Darkbomb
    # 2x (2) Defile
    # 2x (2) Gnomeferatu
    # 2x (2) Spirit Bomb
    # 2x (3) Shadow Bolt
    # 2x (3) Void Ripper
    # 2x (3) Void Terror
    # 2x (4) Blastcrystal Potion
    # 2x (4) Lesser Amethyst Spellstone
    # 2x (5) Despicable Dreadlord
    # 1x (7) Lord Godfrey
    # 1x (8) Twisting Nether
    # 1x (9) Mal'Ganis
    # 1x (10) Bloodreaver Gul'dan
    #
    AAEBAf0GBtsG1gfCD60Ql9MCnPgCDKEGzgaSB8UJ/b8C58sCrs0C980C8tACiNIC/eoC8fcCAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: kdyz ja musim hrat ten artefakt ;-(
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LUCKY_BASTARD: Facha pekne :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak ja omezil hrani na Questy pak zkusim zarankovat tady s LB deckem :-) Ale Artifact RULEZZ!!!
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam