• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    BUG: nene, to je třeba půl roku. A trvalo to pár dní.
    BUG
    BUG --- ---
    LORD_SHAPER: cca pred mesicem to zaclo? ji to totiz dela porad...
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    BUG: mám, jednou se mi to taky dělo po nějakém updatu a pak to opravili
    BUG
    BUG --- ---
    nemate nekdo HS na iphonu? kamosce se stalo, ze se ji HS spousti ale potom se zacykli a zacne znovu...reinstall nepomohl, dela to furt to samy
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Mike Donais on HoF:

    "There's lots of other candidates. We talked about cards like Malygos, which we talk about every year. We decided not to go with Malygos again, because of all the new decks that he creates. An important thing in card games is to have different types of decks. Not every type of deck should be medium-sized minions fighting. There needs to be small minions, big minions, and there needs to be some Malygos decks and other tricky decks that have different game plans. That's what makes card games interesting."
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    MATHES: btw, tak dneska mi to zase fungovalo bez problemu...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    A kdy to spustej to jeste nepsali co?
    MATHES
    MATHES --- ---
    QUARATH: mel jsem telefon, hs na nem "sotva fungovalo", tak jsem na tel nehral. o pul roku pozdeji jsem si poridil novejsi tel s uplne stejnym vysledkem jako s tim starym o pul roku driv.

    nevysvetlim ti proc a jak se to deje, ale vychazi mi z toho, ze proste roste narocnost app (asi jak tam pridavaj porad dalsi mechaniky? nevim)
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    MATHES: no ok, ale jakto, ze to na mne "nepocka"...a ne ze bych mel nejakej super mobil, ale pred tema dva a pul rokama byl jeden z nej, tak by to asi mohlo nejak fungovat :-/
    MATHES
    MATHES --- ---
    QUARATH: imho HS plizive zveda narocnost na vykon
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Na Androidu mi ted zacal HS docela zasadne blbnout - kazdej start hry mi "lagne", takze kdyz mi dojede loading, tak to preskoci mulligan a nekdy i prvni kolo. Zkusil sem uz i reinstall HS, ale nepomohlo...netusite nekdo co s tim?
    NEROY
    NEROY --- ---
    WENDEL: 3 packy budou za goldy, za 19,99 dostanete 15 cardpacks + 1 gold pack + nejaky kosmetiky
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WENDEL: maly ? taky bych ho chtel v hofu
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    AZIM: Mě by se krom těch 3 packů líbil skin za úplný vyčištění. Cardbacky mě moc neberou, ale třeba kvůli Arthasovi jsem se IC něco nahrál.
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: tech 700g uděláš hraním za týden, já jsem rád že to není cash only
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Rotace v aréně mi přijde super, zahraju si starý karty ikdyž mě wild moc nebere + to zajistí různorodost. HoF paráda, jen mi tam ještě chybí jeden drak.

    Solo nevím, zní to zábavně, ale vyhazovat 700g/500kč za 3 packy se mi asi moc chtít nebude. Imho měly být ty odměny trochu větší
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    AZIM: jako vyhodit lichou/sudou z std je krutý, ty decky byly super a i zábavný. Zase se jim něco nehodilo...smutný
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: zajimavy ze vyhazujou karty do HoF a pritom vraci do Arena karty z Naxu ... zavidim to matro ktery huli jejich management ...
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Imo sere pes, aspon bude vic dustu, spis tohle je podle me teda hlina:
    "The first Solo Adventure in the Year of the Dragon launches about a month after the first expansion of the year, kicking off with a free chapter
    ....
    Players who want to dive even deeper into the story can unlock additional chapters as they’re released for 700 gold each"
    Veskere solo hrani co prislo po adventurach byla jenom nahrazka, neco bylo dobre az vyborne, ale furt jenom nahrazka, ktera se staremu zabavou ani ziskem karet nevyrovnala a ted to vypada, ze tyhle dva koncepty spoji dohromady, za me super.
    A random card back, proc ne :]
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    LEDOFREDO: lmao to jsou kkti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam