• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    K3BAB
    K3BAB --- ---
    AZIM: ono to mozno bude tym, ze blizzard uz celkovo svoje hry robi viac na zisk, ako na hratelnost a pritom im to s tou hratelnostou islo perfektne....
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: hejtovat se bude vzdy, souhlas, vzdyt bez chudaku s malym penisem by nebyl svet tak bohatej, bud za to rad, ja bych asi ani nechtel aby vsichni byli tak uzasni a inteligentni jako ja nebo ty ... nebo treba Kajak ? :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WENDEL: uz 3 combo-breakery to fakt koukam, combo melo tedka pré tak ted bude zase pauza :)

    ono je uplne jedno jaka bude meta, stejne vzdycky bude vetsina lidi nadavat :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    AZIM: azime mam challenge a friend nebo nekdo :-D
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: ja musim rict ze se na cerstvou metu tesim, je skoda ze odd a even odejde uz po roce ale ve finale me to ani tolik nepali, kazdopadne jsem spoko ze pujde naturalize do hall of fame ...
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Ty nový karty... po roce, kdy hrály prim combo decky teď nebude hratelnej ani jeden. Zároveň bude dost způsobů, jak zničit high cost battlecry. Očekávám agro/midrange metu.

    Mohla by to být příjemná změna. Ale spíš očekávám, že mě to bude strašně srát :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    easy brawl z domaci kuchyne:

    ### Brawl Deck
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 1x (1) Awaken the Makers
    # 2x (1) Crystalline Oracle
    # 2x (2) Plated Beetle
    # 2x (2) Volatile Elemental
    # 2x (3) Mirage Caller
    # 2x (3) Twilight Acolyte
    # 2x (3) Twilight's Call
    # 1x (4) Arfus
    # 2x (4) Duskbreaker
    # 1x (4) Spiritsinger Umbra
    # 2x (4) Tortollan Shellraiser
    # 1x (5) Carnivorous Cube
    # 2x (5) Cobalt Scalebane
    # 2x (6) Bone Drake
    # 1x (7) Archbishop Benedictus
    # 2x (8) Primordial Drake
    # 1x (8) Shadowreaper Anduin
    # 2x (9) Obsidian Statue
    #
    AAECAa0GBsnCApbEAonNApDTAovhArbiAgzDwQLVwQLcwQK0xALJxwLHywLKywLmzAKp4gLL5gLq5gL86gIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    FUMO
    FUMO --- ---
    OBOJETNIK: trošičku jsem si ulolnul
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    tohle je fakt malinko neuvěřitelný :] (via reddit)
    https://clips.twitch.tv/GrotesqueArbitraryGullPupper
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    5 z 5ti her roguna? o.O ...ne, ze bych predtim nedal 12:2 taky za rogunu...

    AZIM
    AZIM --- ---
    ONDRA_PATA: tak to zrusil blizzard, ted jsem to pustil a nejde rovnou hrat, mam tam edit deck a kdyz to chci rovnou jen potvrdit s tim ze tam je Malchezaar tak to pise Your deck has some cards that are invalid for this format. ... je videt ze kdyz chteji tak reagovat umi opravdu rychle ... vcera jsem s tim dal osm win
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ONDRA_PATA: dal jsem si elizee trailblazer
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    AZIM: ja ho mam banned
    AZIM
    AZIM --- ---
    hodte si v brawlu do decku Prince Malchezaar ... jeho bc se nasobi :D takze vam nasype 30 legend do baliku
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WENDEL: kdyz me prijde tyrande uplne neprekonatelna, tak jestli Lazul vubec pouziju..
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Tak pořád se to dá koupit za dolary, pak to je za cca 1800.. i tak je to dost no, ale asi do toho půjdu kvůli Madame Lazul skinu, kterej mi přijde naprosto úžasnej
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Jo...seru na to...našetřim 4k goldů a bundle at si nechaj.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Uch, 2,2k za megabudle, to mi prijde docela hard-core teda, stalo to tolik i minule?
    AZIM
    AZIM --- ---
    Rise of Shadows Announcement Trailer | Hearthstone
    https://www.youtube.com/watch?v=WUdGUBDR_9k&
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZAPPO: bez sharka? shark je totem co dela double battlecries. to je ta druha karta o ktery mluvis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam