• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    DEINEIGE: dik za tip, zkusim to. sice je to na me asi prilis clunky a na svym aktualnim tieru s tim predpokladam budu spis dostavat, ale mohlo by to byt aspon zabavny :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Já zatím hrál ress priesta a neskutečnej wr 100% po 3 hrách :D Catrina Muerte je skvělá. Dost mě baví jakej je low power level všech decků.
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jestli nevite co, tak zkuste bomb warra, je to fakt zabavny.
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    _DOMINIK_: Chef Nomi se da hrat v rogune, prep + myra unstable Element a pak Chef...a tadaa
    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    2 packy za goldy a Commander Rhyssa ..
    jinak mam mrte dustu, tak jsem pre order neresil
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    49 boo, 3x lege (Kalecgos, Catrina Muerte, Jepetto)
    Zkousel jsem zatim deathrattle priesta (fun ale pomale) a thief rogua (fun ale chce to luck).
    Secret pala jsem nepotkal ani jednou, za to dostkrat bomb wara, ktery mi prijde docela vtipny ale docela slaby :)

    _DOMINIK_: 700 gp asi 5x, dalsi mesic to bude
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    UNLEASHEDD: ja potkavam fakt "zabavny" decky ted...jako treba mage se 4 flamestrikama a tak...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    _DOMINIK_: mám to samé .) jen jsem vyfasoval nozari a jeppeto... obě legendy vůbec nevím jak lze použít, směju se tomu už fakt moc...

    jinak mě vemli překvapil pogo, takový nový jade... a do thief roguny si asi vykraftím toho Nozwhiskera...
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    hele, tusite vlastne nekdo, jestli je potreba sporit goldy na ten upcoming solo adventure?
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    tak ja 58 boosteru, 2 legendy, obe nehratelny (blastmaster a chef). thanks Obama! :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SUPER EXPANZE SECRET PALLY RULEZZ!!!
    UNLEASHEDD
    UNLEASHEDD --- ---
    wild arena! yay diks bliz
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    V1TEK:Ja mam na americas 20450 dustu a 43 packu a na europe 78215 dustu a 60 packu :-D nedal sem do toho ani korunu... :-D
    V1TEK
    V1TEK --- ---
    Nehraju Wild, takže po hromadnem prevodu mam tedka 22k dustu.. - uz se tesim na vsechen ten craft, ktereho budu za tyden litovat :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WENDEL: neva, priste... ja prave areny nehraju, resp. jednou za pul roku... ale jak jsi to napsal, hned jsem dostal chut :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    _KOFILA_: hmmm, škoda, že jsem to napsal až dneska.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    WENDEL: This Arena will end soon. Signup has been disabled.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DEINEIGE: odrotujou tri expanze posledni a naky veci pudou do HoF...
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Pokud rozehrajete arenu, a nedokončíte ji před startem expanze - přestat hrát jak budete mít 2 prohry, tak byste měli dostat freeticket do arény po spuštění expanze. (není to potvrzený blizzardem, ale po rotaci tak zatím vždy bylo).

    Celkem teda za 150g získate 2 packy + goldy a dusty za ty 2 areny. :)

    DEINEIGE
    DEINEIGE --- ---
    ja myslel, ze ted odrotuje jen Un Goro a pri pristi expanzi pak Frozen Throne...takze jinak..fuuu...jsem zveda, co teda budu hrat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam