• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    ja to mam za 26 a nic jsem nedostal. dalsi odmeny jsou v tech dalsich dnech/tydnech, pokud jsem to spravne pochopil
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Pod 30 nic? Na tý grafice bylo více odměn.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BEREGOND: nene, pod hodinu a pod 40 minut
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    AZIM: Je tam jeste nejaka odmena za kratsi cas?

    AZIM
    AZIM --- ---
    Loool ... a to jsem se fakt snažil hrát rychle

    FLAD
    FLAD --- ---
    Víte, co mně na těch card backách sere? Že já mám nějakej card back, ale nevidím ho - vidím výrazně víc z oponentovy ruky než se svýho balíčku. Líbilo by se mi, kdybych si jej mohl nastavit, abych na něj koukal všude, ne jenom na v podstatě jedný kartě na vrcholu decku.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Neubalancovatelny, vsichni by hráli s par stejnejma cardbackama a zbytek by nikdo nikdy nevidel
    AZIM
    AZIM --- ---
    AZIM: tak mě napadlo že tohle je prostor pro změny, co cardback tak nějaké passive ability, double starting HP, cards cost less, spells cost HP instead of Mana atd. ... třeba to napadne i Blizzard, prakticky by využili single content pro multi ale na druhou stranu by bylo extrémně náročné tohle balancovat
    AZIM
    AZIM --- ---
    NYRLEM: stejně jako ostatní card backy, bud to prostě chceš a nebo ne, herně jsou k hovnu ...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    LEDOFREDO: k cemu to je?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    fyi - v brawlu sance ziskat jeden starej cardback
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: bylo by fajn, kdyby "reno formát" podpořili více kartama, který operujou s "If your deck has no duplicates" (čest třem vyjímkám: Kazakus, Raz, Krul)
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: ano, ale to, ze HS od MTG tak trochu opisuje (jako vsechny karetni hry) a obecna popularita wildu diky reno deckum, me vede k myslence, ze by se to stat teoreticky mohlo (ano, porad se pohybujeme v urovni "vysoce nepravdepodobne")
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: pokud se nepletu, tak v hs jeste nikdy reprint neprobehl :D
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    AZIM: vždyť jsou tam všichni!!!!
    no taky to můžou dělat jako MTG s planeswalkerama, stejný hrdina, jiný wording, jiné použití

    We're gonna be rich!
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: ja ho vidim se vracet na velbloudovi:)) pokud je ksichtem expanze, tak se urcite vrati. otazka jestli se vrati pravym nefalsovanym "reprintem", nebo ho klasicky predelaj
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jako karta budou urcite vsichni clenove ligy
    AZIM
    AZIM --- ---
    a jen tak mimochodem, kdyz vidim ten blizzardi key art k tomuto rozsireni ... co myslite, vrati se Reno Jackson ??

    >
    AZIM
    AZIM --- ---
    a mame tu dalsi expansion ... tentokrate uldum, nove questy per hero, novy keyword: reborn a zatim deset karet je venku ... https://www.youtube.com/watch?v=z8cePfIa-Xw
    AZIM
    AZIM --- ---
    NYRLEM: ja to právě cítím dost podobně, možná je pravda že v určité variaci je to pořád stejný ale to je asi to ono, jeden by čekal že za těch x let bude HS o více archetypech ... ne že jich je méně, jedině ten Wild no ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam