• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    draku tam mam 5 kusu + 2 az 4 prijdou pres dragon roar, dale je jde vsechny namnozit voonem...
    barista je tam aby vratila do ruky voona, ale jinak battlecryu je tma taky vice nez 4...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WENDEL:

    jo to mas recht, sice nekdy boom prijde do ruky hodne pozde, ale asi mas recht
    AZIM
    AZIM --- ---
    30 minutes to go
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: No jestli nebude lepší prostě hrát booma hned jak přijde místo toho začínat s jednou kartou méně a snažit se něco vytáhnou ze 4/3 za 2 many. V nejlepším možném případě splníš Q v 6 kole a v 7 můžeš buď dělat tokeny nebo prostě zahrát booma a mít mnohem lepší hero power.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAJJAK: já ti nevim... typická Kajjakovina, od všeho něco a dohromady nic. Třetina decku na "holding dragon", ale draků tam máš 4ks. Máš tam Baristu, ale zas jen 4 battlecrye. Takovej ten deck "jsem neporazitelnej, když mi to přijde přesně jak to ma vymyšlený, což je jednu hru z deseti".
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WENDEL:

    jaktoze ne? je tam 10 utoku zbranemi, to quest driv ci pozdejc aktivuje...
    Booma si necham, ten je hypersilnej v long runu...
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    KAJJAK: vyndáš booma? imho tam ten quest nepasuje
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    uz se tesim az to spusti, postavil sem si tenhle deck a zda se silny i bez Zephrys the Great a noveho warrior questu

    Kajjak vs. Corldplay - HSReplay.net
    https://hsreplay.net/replay/BFvLiJ5i8vEZdcAepXggzK
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    OBOJETNIK: dekuji
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak kdy to vypukne?
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    NAPOSPAS: Nechcete na to založit dedikovaný klub, přecejenom to tady má být hlavně o HS ne:-)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    NAPOSPAS: Pravidla jsem zapomnel totalne (hraval jsem to cca ve 2.-3. tride, takze jsem je dost mozna nikdy ani neumel), tutorial jeste neni nahozeny, ale v podstate staci prvni stranka odtud:
    https://www.dtonline.cz/files/doomtrooper-ccg-standardni-pravidla-2-vydani-cz.pdf

    Mam za sebou par vs bot her (multiplayer jsem cekal v queue 5-10 minut a nic), zatim jde hrat se 3 basic deckama, animace temer zadne, drag'n'drop ne zrovna intuitivni, nechapu jak se aktivuji equpmenty po equipnuti, hudba dobra, krome obrazku karty nevypadaji temer vubec jako stare doom troopery, dlouhe texty nejdou videt, ale jinak docela zabava a hlavne u nekterych karet, u kterych si pamatuju obrazek nostalgie jak cyp.
    Hodnoceni zatim 3.6, not great not terrible, asi to budu obcas sledovat jak budou odemykat vic obsahu
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: To se mi taky uplne neosvedcilo, ona ma asi tri wrath karty. Ted jsem koukal na nejaky video a tam dporucujou brat pack mentality(karty+miniony ktery generujou dalsi miniony) tak to zkusim
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: jo uz vim, proste go big a value, idealne trefit tu vsechno nad 5 stoji 5 pasivku a mel bys bejt ok.
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: joooo tak moment, tahle abilita vlastne byla trap, bylo to jinak, moment
    WRATA
    WRATA --- ---
    MATHES: Ja tam dosel asi 15x a vzdycky pojdu na to ze ona neustale protaci techhle 5 zmrdu furt dokola takze dolizat nejde, silence je vec ktera v tomhle modu proste neexistuje a ona tam kazdy kolo polozi tri a ja je nestiham zabijet >.<
    MATHES
    MATHES --- ---
    WRATA: jojo dohral, pokud si vytocis, ze tvoje psiska maj +2 do utoku, tak razem tyhle srace tradujes jen hero power. musis balancovat board a face, ale da se to:)

    uz si to moc nepamatuju, ale myslim, ze jsem ho dal asi na druhej pokus
    WRATA
    WRATA --- ---
    Prosimvas, je tu nekdo kdo dohral Monster hunty? Me to za toho huntera prijde absolutne nedatelny diky tem https://hearthstone.gamepedia.com/Crowskin_Faithful Jeste navic kdyz umi dalsi dva vytvorit z mejch bytosti
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Co neudelame po expanzi turnaj? Ja bych to zorganizoval, samozrejmne se nebranim pomoci, kdo by mel zajem palce hore a uvidime...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam