• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    TLTR:
    wild hrajou slabsi hraci = vyhravas tam = citis se dobre a bavi te to
    ve standardu dostavas na budku = nebavi te to
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    nepochopil si smysl meho sdeleni, do wildu jdou ti lidi co nemaji shcopnosti konkurovat svymi decky nebo schopnosti na standardu... Je to tedy o kvalitach hracu ne jejich balicku... Predpokladam ze i na wildu budou nejake netdecky co nejaky youtuber udela a pak to milion lidi hraje...
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    nevim no, nemam zadne wild decky, ale co hraju nejako 80g vyzvu se standard deckem proti wild decku tak ze 70% vyhraju... Pool broken karet je tam oproti standardu obrovsky, takze o kartach to neni, z te rovnice mi teda vychazi ,ze slabi jsou ti souperi :D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Mám takovej nápad, nebo spíš výzvu:
    jestli si Kajjak dokáže postavit svýho vlastního (tzn. ne netdeck, ani nic co by netdeck připomínalo) "neporazitelnýho warriora" na wildu a dát s ním alespoň rank 10, tak zde veřejně odvolám tvrzení, že je to jen ubohej namachrovanej diletant. Jestli s ním dá rank 5, tak přehodnotím i označení "nebetyčnej blb".
    To by pro takovýho profíka nemusel být problém, ne? ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAJJAK: omg... nevím co fetuješ, ale už to prosím tě neber :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Kajjak zije v domnění ze na wildu litaj pečený legendy rovnou do pusy? :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    KVIIIK: vyborny je taky tlacitko Uninstall, doporucuji vyzkouset :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    MATHES:

    jj, ja si rikal, ze uz tam zbytecne dlouho visi neaktualni citat :-)
    BEN20UK
    BEN20UK --- ---
    Snese to tu i nabidku prodeje uctu? Uz na to nemam cas a mam celkem zajimavou sbirku...
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: :D diky, uz jsem si rikal, ze by chtel nazev auditka aktualizovat
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK: njn, to mas tezky, wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard... Byt mezi jednookyma kralem tak nejak cloveka nebavi
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Tyhle věčný diskuze na téma "rozbitá meta hraje jen tři decky dokola" fakt nechápu. Všimli jste si už, že pod PLAY existuje i tlačítko na přepínání standard/wild? A zkoušeli jste ho někdy použít? :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    me pve nebavi, kdyz me prejede AI nakou nefer broken combo srackou tak tiltuju vic nez na ladderu
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEDOFREDO: zlaty heraky uz mam asi rok a hraju to dal, takze je to presne jak jak psal MATHES posledni pve jsem hral prakticky mesic nez jsem to mel vsechno na heroic ... ted to jedu postupne s kazdou class, zatim to mam vsechno s mage, priest a rogue ... verim ze i dalsi pve, pokud bude dobre a meta se zase zastavi na 3 decich, budu hrat vic nez standard
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: budes hrat pve
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    srat na pve, at udelaj nejakej achievemnt system konecne, děsím se toho az dozlatim vsechny heráky, ze pak nebude proc to hrat .. prece to nebudu hrat jen tak pro zabavu!
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: 17.9.
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KAJJAK: Taky tak!!!
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    brawl na prvni pokus http://prntscr.com/p27eyi mohli to udelat tezsi teda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam