• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    mimochodem urcite jste si vsimnuli ze autocomplete deck funguje tak ze vam nahazi tu nejlepsi karty do baliku podle aktualniho winrate a vasi collection ... me na to privedl kripp ve videu ze ted uz je to i ve wild, jen tak z prdele jsem zkusil standard decky treba hodit jenom jednu kartu a nechat dokoncit deck, zatimjsem zkusil paladina dal jsem ten 1/3 mech magnetic a dokoncit tri vyhry za sebou, pak huntera, do baliku zul jin a nechat dokoncit, ted jedu patej win a rikam si ze to sem hodim i s tim deckem ... at ma radost i ta nase mala hilgertova ...

    ### Custom Hunter
    # Class: Hunter
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 1x (1) Secretkeeper
    # 1x (1) Shimmerfly
    # 1x (2) Explosive Trap
    # 1x (2) Freezing Trap
    # 1x (2) Pressure Plate
    # 1x (2) Rat Trap
    # 1x (2) Snake Trap
    # 1x (2) Snipe
    # 1x (2) Sunreaver Spy
    # 1x (2) Youthful Brewmaster
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 1x (3) Deadly Shot
    # 1x (3) Desert Spear
    # 1x (3) Eaglehorn Bow
    # 1x (3) Hunter's Pack
    # 1x (3) Masked Contender
    # 1x (3) SN1P-SN4P
    # 1x (3) Unleash the Hounds
    # 1x (3) Ursatron
    # 1x (4) Houndmaster Shaw
    # 1x (4) Hyena Alpha
    # 1x (4) Lifedrinker
    # 1x (4) Marked Shot
    # 1x (5) Subject 9
    # 1x (5) Zilliax
    # 1x (6) Savannah Highmane
    # 1x (6) Unleash the Beast
    # 1x (7) Dinotamer Brann
    # 1x (7) Siamat
    # 1x (10) Zul'jin
    #
    AAECAR8engGfA8cDhwTJBK4GxQjbCe0J/gyY8ALv8QKA8wKggAOnggObhQP1iQPmlgP5lgO+mAO2nAOenQP8owPkpAPlpAOfpQOipQOmpQOEpwOftwMAAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

    AZIM
    AZIM --- ---
    KAJJAK: už dost s těma kecama, sám by jsi hrál Wild rád když by jsi jak nouma nedissnul rotující karty aby jsi měl na dust, když by jsi byl vážně tak dobrej jak si myslíš tak si hraním vyděláš goldů tolik že nemusíš dustnout jedinnou kartu, nech už si ty kecy a uvědom si že ta hra nabízí víc než ty sám využíváš tak proč to hanit ostatním ??
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Ja koukám na Tempo Storm
    WANAH
    WANAH --- ---
    SUNBEAM: Pro HC losery ještě https://www.metabomb.net/hearthstone/gameplay-guides/hearthstone-deck-tier-list-september
    Hezky přehledné a dobře aktualizované
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    SUNBEAM: https://www.hearthstonetopdecks.com/ nebo https://www.hearthpwn.com/ - ale je potřeba se tim dost probírat, user score není zas tak dobrej indikátor. A taky to podle ranku upravovat, jak se postupně mění prostředí.
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    kam se vůbec dneska chodí na tyhlecty netdecky, aniž by člověk musel nakoukávat nekonečný streamy a videa?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja teda docela zavidim lidem, kteri se bavi u fun decku, se kterym dostavaj rychtu od meta-decku... jako teoreticky to chapu, prakticky mi to ale nefunguje - treba vcera jsem si na wild rank flooru (r5) zkousel nzoth rogue s towaggle scheme, coz sem potkal predtim a hrozne se mi to libilo a kupodivu sem to kombo z 10 her ani jednou nestih zahrat, vyhral jsem jen jednu hru ze vsech coz me po hodine hrani pomerne demotivovalo, tak sem se sel radsi uklidnit na standard hrou kompetetivniho netdecku
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    MATHES: tos posrals!

    stejne jenom zavidis, ze je Kajjak lepsi hrac, deckbuilder, clovek a milovnik nez ty! kdykoli by te porazil, a to proti libovolnymu wild decku, a to by ani nehral zadny karty a jen aktivoval 'armor up'

    ale zadny strachy, Kajjak se zas vrati, a jeste silnejsi, aby vsem wild ovcim, netdeckarum a jinejm grinderum, negrinderum a taky vsem ostatnim ukazal, zac je toho standartni warrior!
    MATHES
    MATHES --- ---
    KAJJAK: Ok, pohar trpelivosti pretekl. Tady mas RO na 3 dny, aby sis mohl v klidu precist vsechno, co ti tady kdo odpovedel na ty tvoje blaboly.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    KVIIIK:

    ovce prave ranked standard negrindi, ovce breci ze je tam 3 decky porazeji porad dokola a ze to hrat nebudou a jdou na wild :-)

    hardcore hraci hrajou ranked a klidne ho i grindi, ovce to nevydrzi...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    _DOMINIK_: jo, to je úplně skvělej nápad! Místo 18 setů budu mít ve sbírce 7, místo 9 class 1. A variabilitu hraní snížím třiadvacetkrát, takže vlastně úplně logicky vychází, že budu 23x lepší ve hraní tý svý jedný classy. A budu mít spoustu času vymejšlet super originální balíky, co nejsou netdecky! Teda alespoň do doby, než se dostanu k tomu, že budou vypadat úplně jako netdecky, ale budou moje. MOJE, rozumíte, vy hloupí wildoví loseři? A že se nikdy nedostaneu na legndu? To je kvůli tomu, že ostatní ovce jen tupě grinděj ranked, zatímco já beru hraní jako misrovský duševní výkon a po večerech honím nad záznama svejch vítěznejch duelů, takže na grindění nemám čas.
    Díky, otevřel jsi mi oči.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KVIIIK: tak jeste muzes standard problem "vyresit" tak, ze budes hrat jen jedinou classu! budes toho pak potrebovat vycraftit jen minimum, budes mit daleko "jednodussi" deckbuilding, protoze bude available jen devitina vsech class specific karet, a navic se snaz schova, ze neumis moc hrat, protoze budes pilovat jen jednu classu a da se tudiz doufat, ze se ji trochu naucis



    naopak to srovnej s desivou predstavou toho, ze bys mel k dispozici vsechny karty vsech class, co kdy vysly. z tech deckbuildingovejch moznosti by pak mensi mozky mohly explodovat!
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ONDRA_PATA: hraju wild, jasně že jsem loser :(
    BOREC: Jak už psal LEDOFREDO: je to naopak standard, co je totální karetní past. S každou rotací měnit legendy a epicy v poměry 4:1? Ani náhodou!!! Poslední dva roky jsem úplně free to play a stejně nemám problém po vydání hové edice mít do měsíce včechno potřebné, protože toho naštěstí není tolik.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LEDOFREDO: presneji receno - wild se neznehodnocuje vubec, ale musis neco malo doinvestovat, abys mel aktualni meta-balik svych hranych archetypu
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    BOREC: ad "nechce se mi investovat" .. ona je to takova dluhova past ale, investujes do formatu, ktery investici do dvou let uplne znehodnoti, takze musis porad investovat "vse co mas" dokola a vis ze o to zase vsechno prijdes .. investice do wildu se znehodnocuje velmi malo, protoze zakladni archetypy baliku, se expanzi od expanze meni o par karet. Pokud bych nekomu ted doporucoval HS rekl bych mu rovnou at se soustredi na wild, standard je money-sink
    BOREC
    BOREC --- ---
    KAJJAK: to já právě nemám :) proto si nekdy vezmu netdeck a jedu ranked :)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    BOREC: to si moje krevni skupina, vzit nekym jinym vymyslenou rogunu a chvastat se pak, ze sem dal legendu s vlastnim deckem by dokazal uplne kazdej, staci na to jen mit cas a grindit...
    BOREC
    BOREC --- ---
    KAJJAK: já bych hrál i Wild ale nemám na to karty resp. Se mi nechce investovat. Sem furt na rank 10 teď ale nijak mě to netrápí. Vždy můžu hrát rogunu a dostat se na 5
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    Konecne nekdo, kdo se neboji jit se svou kuzi na trh a navic se neboji standardu... Jen tak dal borec, jake ranky s tim davas?
    BOREC
    BOREC --- ---
    ### Plot
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (1) Elven Archer
    # 1x (1) Grim Rally
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 2x (1) Plague of Flames
    # 1x (1) Potion Vendor
    # 1x (1) Supreme Archaeology
    # 1x (1) The Soularium
    # 2x (1) Voodoo Doctor
    # 1x (2) Bloodmage Thalnos
    # 1x (2) Cheaty Anklebiter
    # 2x (2) Curse of Weakness
    # 2x (2) Doomsayer
    # 1x (2) Galvanizer
    # 1x (2) Loot Hoarder
    # 1x (2) Novice Engineer
    # 2x (2) Plot Twist
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 2x (3) Voodoo Doll
    # 2x (6) Aranasi Broodmother
    # 1x (7) Lord Godfrey
    # 1x (10) Mecha'thun
    #
    AAECAf0GDPsBnALtBZz4AvH7Atf+Ao+CA9yGA9eJA9iYA+ujA/yjAwmEAYoBhQPECLfxAsPzAtqWA9qbA52pAwA=
    #

    S tímhle je to ovšem mega zábavné. Není to sice můj deck ale baví velmi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam