• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    TWARR
    TWARR --- ---
    LEDOFREDO: zajimavy, me na s10e se to neseka vubec :))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    NAPOSPAS: já to zkusil jednou, moc jsem neřešil, jak to funguje a vyhrál:) ale quest asi nedám, jakože 4 hry... nebaví mě to
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ja hraju temer vyhradne na mobilu a na s10 se BG sekaj jak prase, vetsinou nez dobehnou posrany animace tak mi zbylo 10 vterin na tavernu a hned dalsi boj, takže sem protrpel 2 hry kvuli balickum a nvr more.. nicmene zase sem z nich dostal dalsi legendárku.. z poslednich 3 SoU boosteru mam 3 legendarky, skoda ze az ted kdy vsechny mam, zatimco po expanzi sem si jich x kupoval :)
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    A Battleground jste uz zkouseli? Sledovat to moc zabava neni imo, ale zatim mam cca 5 her a je to hlina (+quest na 2 boo)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Tohle bylo peklíčko, nakonec jsem ho dostal na 1200 armoru, než vypršel timer pro hru :D
    (každý kolo jsem zahrál shudderwocka, který sám sebe zamíchal do balíku. Blbý to bylo s načasováním spellů, aby si vyčistil ruku, když mi chodily samý s overloadem)

    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: obecne je auto-chess daleko min random, nez to na prvni pohled vypada:)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    LEDOFREDO: imho to není zas o tolik víc RNG než Arena, kde úplně stejně stavíš naslepo balík z karet, který ti náhodně přijdou ;)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Me to treba vubec nebavi, zanr autochess me nezajimal v zadne předchozí forme a ani ted v HS. Za me hrozna rng fiesta, cimz netvrdim ze tam neni potreba skill, ale proti constructed to je s rng nasobne jinde.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BEREGOND: Tví i soupeřovi minioni sice útočí v pevném pořadí zleva do prava, ale cíle si už vybírají náhodně s tím, že Taunt má přednost.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KVIIIK: do detailu jsem to nezkoumal, ale mám pocit že útoky se vyhodnocují zleva doprava, a útočí se vždycky nejdřív na ty v pravo z pohledu hráče. Pokud teda karty nemají efekt který tuhle logiku narušují (taunt, útok na slabšího apod.) Strávil jsem s tím včera asi hodinu a bylo to celkem zábavný.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    KVIIIK: no ze tech bugu bylo opravdu hodne...
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    QUARATH: vůbec se v Redditu nevyznám, v čem je problém?
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    AZIM: je to docela prdel. Ale nebyl by to Blizz, aby útoky neprobíhaly úplně random, což občas dokáže strašně vytočit. Bohužel je random i výběr karet mezi koly, takže když se RNG rozhodne vás podělat, tak prostě smolík... Ale určitě to má potenciál.

    Jinak kdo uvažuje o preorderu: pořád funguje trik na zlevnění objednávky, když v prohlížeči otevřete stránku preorderu na US Battle netu, hodíte do košíku a teprve pak se přihlásíte na EU - cena se dál počítá v USD ;)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    Update on 15.6 Issues - Bug Report - Hearthstone Forums
    https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/update-on-15-6-issues/17306
    AZIM
    AZIM --- ---
    hraje tu uz nekdo ten BG, kdo mate preorder, stoji za to ten preorder nebo ne ??
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    QUARATH: uz mlcim..lol :D
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    DOGGY: to je asi ten nejmensi z buggu - viz https://www.reddit.com/r/hearthstone/ ;)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    taky se vam po updatu stava, ze se v Play menu se ukazuje, ze vasim balikum chybi karty? kdyz pak balik rozkliknu v collection a dam sipku zpet, tak se do nej nektere/vsechny karty jakoby vrati a muzu s nim normalne hrat. po vypnuti a zapnuti hry se to nicmene stane znova..wtf?
    ACID7
    ACID7 --- ---
    Kdyby taky nekomu chybel mind blast / resurrect priest s malym a velenem .. r4 and climbing
    Mel jsem tam dve pohyblivy karty, ale kvuli spouste samanu a podobny haveti jsou tam dve lightbomby.
    Zkousel jsem Vivid nightmare, Dollmaster doriana a jiny srandy, ale vetsinou na to neni cas.

    ————————————

    ### Resurrect Priest
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 1x (1) Activate the Obelisk
    # 2x (2) Holy Ripple
    # 2x (2) Penance
    # 1x (4) Archmage Vargoth
    # 1x (4) Mass Dispel
    # 2x (5) Convincing Infiltrator
    # 2x (5) Holy Nova
    # 2x (5) Mass Hysteria
    # 2x (5) Sandhoof Waterbearer
    # 1x (6) Emperor Thaurissan
    # 2x (6) Khartut Defender
    # 2x (6) Lightbomb
    # 1x (7) Prophet Velen
    # 1x (8) Catrina Muerte
    # 1x (8) Ragnaros the Firelord
    # 1x (9) Malygos
    # 2x (9) Mass Resurrection
    # 2x (9) Plague of Death
    # 1x (9) Ysera
    # 1x (9) Zerek's Cloning Gallery
    #
    AAECAa0GCgm0A6IJ1gqNggPWmQOTmwPdqwPl0gPn0gMKyQaXhwOClAOZmwOhoQPRpQPTpQOZqQOfqQPe0gMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: je to hearthstone auto chess
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam