• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    taky sem dostal 2 legendy v jednom baliku..., a to sem oteviral asi 37 packu a celkem jen 3 legendy
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    prvni otevreny pack 5 legend, rikam si ok, to asi dostal kazdej :D

    hned dalsi otevreny pack 2 legendy http://prntscr.com/q9jzj9 to maj vsichni kdo dlouho nekoukli na HS jako bonus ? :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    BUNCAK: napis ticket na blizzardi development at se da koupit balicek nekomu z friend listu a bude
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    CUZMAN: a pak tu sedim ja s 8 balicky zdarma :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: posetri goldy na chystanou adventure;)
    AZIM
    AZIM --- ---
    me se zatim libi ty hunter agro karty, galakron/kord jak se to pise me proste nenadchnul ... uvidime, rozbalil jsem ted uz neco pres 70 baliku, mam dalsich 6000 goldu ale nejak se mi baliky kupovat proste nechce kdyz na jednu standard hru dam osm BG ... takze tak, tady blizz predbehnul sam sebe:D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    XINDL: AAEBAZ8FBOvCAoPHAp74AqCuAw3sD+0PtbQCuMcCyssC48sCjK0DiK4DkK4Dna4D57ADgrEDh7EDAA==
    XINDL
    XINDL --- ---
    KVIIIK: deck plz
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: ty ses stejne pan :D par tydnu zpatky prodas ucet, abys jim tam ted poslal mamon za 200+ packu:D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    232 packu asi vsechny legendarky via i dust, s deckama pockam tak mesic ale hraju vsechny classy z ladder decks a neco slape a neco nedomrly...
    MATHES
    MATHES --- ---
    (a pak si dal skvelej run z 4,5k bodu na 3,9 behem hodiny)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja jsem si postavil toho Blizz made novyho galakrond rogue a bylo to docela zabavny... ty dve hry co jsem s tim hral, abych dodelal quest a koupil si ten posledni chybejici pack, abych si odemknul 3. moznost v BG:D
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Na wildu zkouším odd dude paladina: v podstatě starej dobrej silver hand recruit, ale s questem a drakama. Šlape to neuvěřitelně.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Ja zatím zkoušel galakrond malygos rogunu, s ní jsem asi ani jednou nevyhrál:-D a teď zkouším token druida se stromkama, ten vypadá pouzitelnej:-)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    BARTOK: jo toho smejda uz jsem taky potkal :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    106 balíků... legend 6 z toho zlatá neutrálka co slevuje vsechny draky v decku o 2.
    Jinak jsem si udelal quest shamana s galakrondem, je to teda na umlaceni v late game, prohra pouze s pirat warrem. A docela me to i bavi.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Otevřel jsem 96 balíků, z toho padlo 6 legend (docela průměrnej výsledek) a celkem jen 1 zlatá epic a 5 zlatých rare (to je zas naopak silnej podprůměr).

    Na hodnocení expanze je zatím hodně brzo, ale z cca 20 her na wildu jsem zatím potkal převážně dva extrémy: ultra speed aggro, nebo naopak mimořádně otravný boardclear controly, který nic nedělaj do desátýho kola a dají výhru až na kombo z posledních tří karet.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    Toš vyšla edice do toho 1v1 módu pro Battlegrounds, žádné chlubení pecka boosterama nebo pokusy s novýma deckama? :)
    Já teda otevřel 39 boo a celá jedna legendárka, takovou smůlu jsem neměl už fest dlouho, ale free všechny formy Galakronda jsem nečekal, rozhodně se těším až to vyzkouším.
    WANAH
    WANAH --- ---
    Akorát si říkám, ze mohli karty z HoF nechat dokud neotevřou nové rozšíření.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam