• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    XINDL: jede
    ACID7
    ACID7 --- ---
    AZIM: Jeste jsem ho trochu potunil na easy legend :) .. pridal quest, colossuse a druhou grave runu. Na toho novyho dragon huntera to chce penance, nedavat albatrose kdyz to jde, ale infiltratora / zilliaxe / khartuta a pak psychopompu, healovat co to da a davat bacha na secrety .. az dojde burst tak je to vpohode. Na agro decky nenechavam v ruce quest, zvlast bez coiny.

    Jinak pred legendou to bylo taky klasicky Blizzard rng :) .. najednou samej dragon hunter a mech palda .. v jedny hre s rogunou davam na colossuse grave runu a hle, najednou mu henche burglar da zabaka a pak jeste vygeneruje dva mage malygose s oveckama, klasika :)

    Deck code:
    AAECAa0GCN2rA9aZA9GlA6CAA8jAA5ObA42CA9+pAwuZqQP9sAPyrAPZrAOvpQOClAOXhwPNrwOhoQOZmwOfqQMA
    WANAH
    WANAH --- ---
    AZIM: Zajímavý. Já s tím tenhle týden trhnul rekord.
    14 her za sebou priest. Quest nebo gala na strídačku. R5.
    Ale zapnout už se to bojím taky :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Vylezl jsem na wildu z 15cky na full star 6 s jedinou prohrou. Už sem lízal 5tku a bum, zacli stavět do cesty jen Hunteři...4prohry za sebou.
    AZIM
    AZIM --- ---
    ACID7: zábavný a prostě good climbing deck, since delší hry ale z 15 no hvězda jsem šel na 11 **** bez prohry, ale tam, přesně hvězdu od ranku 10 přišel Blizzard na to, že když mi dá huntera s Dragon/weapons deckem Tak už nevyhraju ani jednou, dnes je 9ta hra v řadě s tímto priestem a queue proti mně je ... hadate správně, Hunter s imba mana křivkou a round 5 jsem mrtvý po deváté za sebou ... GJ blizz, GJ!!
    XINDL
    XINDL --- ---
    Jede vam HS na Androidu? Reinstall nepomohl
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: Nerf it! It’s too op!!

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    CUZMAN: asi jsem si musel omylem nasypat do vlocek potravu pro murloky
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LOJZEE: Co to je za vetu cos to pozil? :-D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: ted imo nej čamp, instapick, taky s nim mam dobry vysledky, presto jsem s nim vcera kolem 5k skoncil 7dmej.. :/
    MATHES
    MATHES --- ---
    MATHES: *11 her, 9 vyher. hned dalsi hru jsem ho dostal na vyber znova:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tirion je oficialne muj nejoblibenejsi instapick. Hral jsem s nim 10 her, 8 vyhral a 2x skoncil druhej (jednou insane murlock brann a podruhy podobne nefer demoni) a ted prave jsem dohral hru, kdy jsem v prvnim kole plichtil a pak uz jen vyhraval az do konce.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LOJZEE: Mají poison, divine shield, windfury i dt (krom coldlight). Jen se to blbě zobrazuje v tý historii na mobilu. Celkem 5x zahranej megasaur s triple brannem. Takovej luck jsem v bg ještě neměl.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    WENDEL: megasauri nenabizeli poisonous ani divine shield? nebo je jiny duvod, proc to tvi murloci nemaji?
    AZIM
    AZIM --- ---
    WENDEL: well played
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Jedna z tech her, kdy se stabilizujes na posledni chvili a pak uz nemas sanci prohrat :)

    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    kdyby jeste nekdo s tim heroicem bojoval, tak tohle je sice extremni vopruz na uklikani, ale funkcni je to vysoce a nevyzaduje to zadny drahy karty :D

    [Heroic] Amazing Reno/Galakrond - Hearthstone Decks
    https://www.hearthpwn.com/decks/1331051-heroic-amazing-reno-galakrond

    na galakronda je to ale extremni overkill. toho porazit neni tak tezky, a 150x projet to kombo musi byt vazne lahudkovy :P
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    _DOMINIK_: Ja jsem si to ted zkusil zahrat a mel jsem asi fakt stesti no. Lecis co to jde, schovas mu miniony. Ja jsem s mechathunem znovu odehral spoustu jinejch heroic z minulosti, tak ho zkousim tak automaticky. Casto je to s nim lehky kdyz mas Hemeta brzy.

    Ted jsem ho dal znovu na prvni pokus Towaggle priestem v tramvaji... asi mam fakt stesti.

    NEROY
    NEROY --- ---
    ACID7: diky za build, ten deck je pro protivnika asi nejotravnejsi co jsem videl, a WR je uzasnej
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    TOMASEQ: coze? zes vydrzel (minimalne) do desatyho kola bez ice blocku a freezovani? tak to uz teda vubec nechapu. asi proti me ten jeho randomizer ma neco osobniho :D

    ja v prumerny hre od ctvrtyho kola dal musel mit prakticky neustale nasazenej ice block, protoze nebylo vyjimkou (respektive to bylo prakticky pravidlem), ze mi v jednom kole dal za 14+ do hlavy ciste jen fritkama.
    a na jeho deseti manach (coz znamena, ze ja stihnul odehrat kol jen 7) vzdycky prisel dvojitej pyroblast. jak se proti tomuhle muze branit mechathun priest, mi neni jasny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam