• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale teda tohle je dobra zmrdovina
    MATHES
    MATHES --- ---
    SPAJDA02: jak nejde koupit uz? normalne to jde koupit primo v BG kdyz kliknes na perky
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    NARKOTIX: já doufám jednou za rotaci, takže dva roky snad. a proč nikde nejde koupit už?
    FLAD
    FLAD --- ---
    NARKOTIX: To je hnus, velebnosti. Takovej super formát a zaplatit to jednorázově OK. Ale za 25 balíku mi to nestojí :)
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Takže se to bude muset obnovovat 3x do roka s každou expanzí, nebo to chápu špatně??
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    With the release of Ashes of Outland, we’re introducing the Tavern Pass—an all-new way to access Perks for Battlegrounds. Available for $19.99 or 2500 Gold, the Tavern Pass includes four Arena Tickets and the following Battlegrounds Perks for the duration of the Ashes of Outland expansion cycle: advanced stats, visual emotes, a third and fourth hero to choose from at the start of a game, and early access to new Battlegrounds Heroes
    MATHES
    MATHES --- ---
    FLAD: imho ne, protoze jinak by si to nikdo nekoupil:)
    FLAD
    FLAD --- ---
    AZIM: Nezůstamne mi volba ze tří za ten předchozí order?
    MATHES
    MATHES --- ---
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    MATHES: je za 20 e a je k tomu 4x ticket do arény tuším...
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: ja predpokladam, ze tam bude klasicky nejakej "battlegrounds season pass" za 9,99€ protoze jestli to udelaj takhle, tak jsou uplny retardi
    AZIM
    AZIM --- ---
    CUZMAN: BG už je ořezaný!! hádám tedy ano!!

    btw ... Chápu správně, že pro ty 'výhody' v podobě výběr ze 4 hrdinů místo ze dvou, si jeden musí koupit tu verzi s 80ti boosterama za cca 2200/2300,- ?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jop 19h!
    MATHES
    MATHES --- ---
    Takze dneska to teda jde ven?
    MATHES
    MATHES --- ---
    TOMASEQ: jojo pogo-hopper Bob deck je podle internet hivemind to nejvic OP, co ti Bob muze nabidnout.
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Vcera jsem ve VIP taverne heroic Tombs of Terror dostal Bobuv deck plny pogo-hopperu. Slo to jako po masle:-)
    FLAD
    FLAD --- ---
    Tohle je docela zajímavý článek o změnách v HS a trochu mála pozadí, co vývojáří chtěli změnit:
    Hearthstone: Year of the Phoenix -- Diving into economics and monetization | VentureBeat
    https://venturebeat.com/...tone-year-of-the-phoenix-diving-into-economics-and-monetization/view-all/
    MATHES
    MATHES --- ---
    tyvole vubec nechapu o cem mluvite, jen jsem pochopil, ze se zmenil ladder:D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    PLOMBDENTIST: jen pocet hvezd z posledniho rank flooru na legendu je o 40% nizsi, ale jaky je realny "zjednoduseni", ve kterym bude hrat roli i snizeni konkurence, kdyz vic lidi bude v legende a min climbit , tezko rict .. mozna o dost vetsi
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak zatim na me ten rank system pusobi trochu neprehledne .. nevim proc udelali 10 ranku v kazdy lize .. s tema bonus stars to vypada divne ze clovek skace o tolik ranku ... myslim ze kdyby to bylo 5 s dvojnasobym poctem hvezd jenom by to prospelo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam