• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobry finale ted, easy win.. xD

    WANAH
    WANAH --- ---
    Demonhunter na ladderu je opruz.
    Ale aréna je peklo neskutečný.

    Dal sem za víkend 13 arén. DH mi to nenabídlo ani jednou. Musím na to mít ten tavernpass?
    AZIM
    AZIM --- ---
    ACID7: kopiruju a jdu to zkusit, Priest je můj nejhranější, 2,6k wins
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Na DH funguje vyborne ve Warlockovi Zzeraku the Warped...plnej board 6/6
    ACID7
    ACID7 --- ---
    AZIM: ja ted hraju tohodle highlandera a myslim ze je viable dost, vlastne si nepamatuju, jestli jsem s nim po novy expanzi vubec prohral :) btw. smerovani se mi taky libi..

    Vzdycky se mi libil / sral highlander mage anebo roguna jak si generuje value, tak jsem si postavil neco podobnyho. Generovani value od protihrace nebo pres vlastni discover + zephrys / dragonqueen.. spoustu kombicek, kazda hra je jina .. mozna trochu advanced, spousta rozhodovani a planovani, ale to me bavi...

    ### Highlander Gala
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 1x (0) Forbidden Words
    # 1x (1) Psychic Conjurer
    # 1x (1) Reliquary of Souls
    # 1x (1) Renew
    # 1x (2) EVIL Conscripter
    # 1x (2) Penance
    # 1x (2) Sethekk Veilweaver
    # 1x (2) Thoughtsteal
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 1x (3) Apotheosis
    # 1x (3) Breath of the Infinite
    # 1x (3) Madame Lazul
    # 1x (3) Mindflayer Kaahrj
    # 1x (3) Overconfident Orc
    # 1x (3) Vulpera Scoundrel
    # 1x (4) Grave Rune
    # 1x (4) High Priest Amet
    # 1x (4) Holy Nova
    # 1x (4) Power Infusion
    # 1x (4) Shadow Word: Ruin
    # 1x (5) Convincing Infiltrator
    # 1x (5) Psyche Split
    # 1x (6) Khartut Defender
    # 1x (6) Kronx Dragonhoof
    # 1x (7) Galakrond, the Unspeakable
    # 1x (7) Skeletal Dragon
    # 1x (7) Soul Mirror
    # 1x (8) Murozond the Infinite
    # 1x (9) Dragonqueen Alexstrasza
    # 1x (9) Plague of Death
    #
    AAECAZ/HAh4eyQaClAONlwOYmwPrmwOhoQOloQP8owOppQOZqQOfqQPZrAPyrAOFrQOOsQORsQPjtAOTugOWugObugOvugPIvgPOvgPmvgPIwAPYwgOi1QOj1QOm1QMAAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    AZIM
    AZIM --- ---
    BLACKDRAGON: no vyjma noveho hrdiny ktereho jsi rikas prozkoumal je nejvice zmen u priesta, to je bez debat, x karet v hall of fame, x zmenilo wording nebo mana-cost, to jakym jak ho chteji smerovat se mi libi ale aby to bylo viable to bude chtit asi jeste expansion ...
    AZIM
    AZIM --- ---
    BLACKDRAGON: no vyjma noveho hrdiny ktereho jsi rikas prozkoumal je nejvice zmen u priesta, to je bez debat, x karet v hall of fame, x zmenilo wording nebo mana-cost, to jakym jak ho chteji smerovat se mi libi ale aby to bylo viable to bude chtit asi jeste expansion ...
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    je niekde nejaky rozbor novej sady? zatial som vyskusal iba demon huntera a pride mi celkom op

    pripadne ako si stoji meta?

    (po mesiaci som sa dostal k hearstonu az dnes, bez kolegov v praci to nie je ono :/)

    pripadne ktore classy skor iba upgradli a kde je zmena vyrazna?
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    mne se docela osvedcuje tento warlock.
    Rank gold 10-3


    ### Galakrond Warlock
    # Class: Warlock
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (0) Sacrificial Pact
    # 2x (1) Mortal Coil
    # 2x (1) Plague of Flames
    # 2x (2) Mo'arg Artificer
    # 2x (2) Nether Breath
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 2x (3) Dark Skies
    # 2x (3) Dragonblight Cultist
    # 2x (4) Devoted Maniac
    # 1x (4) Fiendish Rites
    # 1x (4) Maiev Shadowsong
    # 2x (4) Veiled Worshipper
    # 2x (5) Crazed Netherwing
    # 2x (5) Shield of Galakrond
    # 1x (6) Kronx Dragonhoof
    # 1x (7) Galakrond, the Wretched
    # 1x (8) Twisting Nether
    # 1x (9) Alexstrasza
    # 1x (9) Dragonqueen Alexstrasza
    #
    AAECAcn1AgjFBNsG/KMD068DkbED47QD7b4D8b8DC6MBxAidqQPlrAPorAPqrAPrrAPsrAP+rgOqrwPpvgMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Solidni cancer.. muj wild mechathun warlock dokaze nejrychlejs prolizat deck do 9 kola a to je deck co umi jen draw a control... uz sem videl DH ve fatigue v 8mym.. solidni na DPS classu :))
    WODKA1369
    WODKA1369 --- ---
    tak sem to po pul roce zapl.. co to jako je ten demon hunter? vic broken to uz byt nemuze?? sry, ale LOL
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Házejte decky
    AZIM
    AZIM --- ---
    LOJZEE: jop, tenhle bug se zda maji vsichni, behem hry jsou nahore ti co vypadnou prvni, ranking je otocenej ale body to odecita/pricita spravne
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobra hra v bg ted, skoncil jsem 7dmej, napsalo mi to, zejsem skoncil druhej a vzalo mi to 68 z ranku. to je asi poprve, co jsem zazil nejakej vetsi bug v hs.)
    BOREC
    BOREC --- ---
    Zatím se stealth rogue drtim ty dh celkem v poho
    FLAD
    FLAD --- ---
    V1TEK: Taunt warrior plus invoke vypadá dobře a funguje i proti demon hunterovi (jsem rank gold 8)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    FIKOTEK: to by v pripade kdy 80% ladderu je DH asi moc nefungovalo :) .. jinak by to nebylo funkcni reseni ani v mnohem klidnejsich dobach
    V1TEK
    V1TEK --- ---
    Já bych uvítal a že to nepíšu poprvé :) ) možnost "mass Disenchant". Je to neskutečný opruz klikat kařdou kartu zvlášť..

    No, ale mám 25k dustu, nějaký tip na zajímavý deck (spíš control) co není Demon hunter?:)
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Proc neexistuje v Hearthstone moznost zakliknout si treba 1 postavu proti ktere nechcete hrat? Aktualne bych tuto moznost vrele uvital.
    MATHES
    MATHES --- ---
    ja hlavne cekal monetizaci stejnym zpusobem. Kdyby z tech 30 packu to zvedli na 45 treba, ze by sis kazdej lvl perku odmykal za 15 otevrenejch packu novy sady, tak bych byl uplne v pohode
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam