• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    MATHES
    MATHES --- ---
    beru zpet:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    je cas udelat murlockum papa:D



    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    FVMOUNTIN: jo, mi povidej, ja někdy tak strugglim že bych to odinstaloval
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    TIGERCLAW: mezi 6 a 7k, podle toho jak moc me to irituje a jak moc regaquituju
    MATHES
    MATHES --- ---
    celou hru jsem hral demony (prvni vykopany zlato byl soul juggler) a na finalovou odvetu switchnul do pripravenejch murlocu:D

    (positioning je vysledek kombinace toho, ze hry s DR demonama a jugglerem jsou dlouhy, a boomer APM :D)

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Turn 4 - 2x goldgrubber a 4 zlaty jednotky, pak uz to byl jen kazdy kolo level az na tier 6 a loveni megasauru, trosku jsem moje oponenty litoval :D



    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    FVMOUNTIN: jak seš na tom s MMR? kolik se pohybuješ
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    po dlouhé době 1. s murlokama

    Super začátek, víceméně náběh na perfektní hru beze ztráty života

    Jedinej problém, až do posledního kola 15ti kolový hry nepřišel megasaur a stál proti mě ještě jeden murlok hráč.

    Takže předposlední kolo prohra, ztráta 4 HP, ale chytře jsem si na tu hru proti němu podržel 2x murozonda, dostal 3x triple a konečně megasaur. V ruce mi zůstal ještě jeden triple a druhej bran (nestíhal jsem), ale divine shield byl nakonec dost proti jeho poison ale no-divine shield murlokům

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    MATHES: Slusna prace.
    Ja mam sice neco jen ze 4.5k ranku, ale finale jsem mel taky asi na 7 kol, podobne jak ty pises, nejdrive prohry a pak vyhry. Hral jsem proti 6ti pogohoperum co meli kazdy cca 30/30 - 60/60. Asi moje nejzabavnejsi pokus :)
    Bohuzel uz nemam historii ze vcerejsiho zapasu, tak nemuzete videt final board ale i tak asi pro predstavu :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    HOCH2: zacinal jsem s murlockama a pak jsem vicemene z nouze udelal switch do menagerie (dostal jsem nejakyho random golden shit beasta), do kteryho se mi hodne nechtelo (prislo mi, ze ty murloky mam docela slusne rozjety), ale pak jsem nasel menagerie a o kolo pozdeji i hydru a o kolo pozdeji jsem menagerie vyzlatil. Toho mecha uplne vpravo jsem dostal od typka co skoncil 4.

    dost mi pomohlo, ze se vsichni drzeli relativne dlouho (do 10. goldu nikdo neumrel) a tak, kdyz jsem zacal dostavat veci, tak jsem skoro vzdycky mohl vybrat golden miniona diky cemuz se mi podarilo nabuffovat toho prvniho amalgadona do nechutnejch rozmeru.

    nejvic me na tom tesi to, ze jsem sel ve finale proti full retard murlockum (divine shield + poison x 5). prvni dve mereni sil prohral, ale vzhledem k tomu, ze jsem sel do finale na 32 zivotech, tak jsem si to mohl dovolit a napotreti ho rozsekal (diky divine extra divine shieldu z toho DR)
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    MATHES: S cim jsi zacinal? Murloci nebo draci? Musim uznat, ze kocicku si rad beru, bo kdyz se zadari a ostatni hraji pak jen dve skupiny priser, tak vylozene cekam, az nekdo zarve. A vybrat si nabusenyho, zlatyho miniona, taky parada.
    MATHES
    MATHES --- ---
    achievement unlocked :D

    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    vylepsil sem si starsi deck novymi kartami a udelal big warriora

    Neni bug ze na konci ti dva troublemakeri dostali divine shield kdyz sem zahral Dimensional Ripper? https://hsreplay.net/replay/3W6SwXdTdr24k9PPBQV2Hj
    MATHES
    MATHES --- ---
    zkusil jsem 1 hru - v 6. jsem tam vyskladal 4 obry a souper me ve svym utoku zabil...

    lol kecam nasel jsem si ice block:D
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Super :) rad testnu.
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: flamewaker, apprentice a jednomanove spelly je druhej wincon..vicemene si celou hru rovnas ruku s vyjimkou aggro matchupu
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: trochu me to mate. jak to zabiji? jenom pres gianty into time walk, nebo?
    FLAD
    FLAD --- ---
    NYRLEM: Jo, já bych taky prosil. Zkoušel jsem to hrát, ale v záplavě demon hunterů a hunterů většinou umírám v pátém až šestém kole...
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: decklist je od plombdentista ..
    ### Quest Mage
    # Class: Mage
    # Format: Wild
    #
    # 2x (0) Elemental Evocation
    # 1x (1) Evocation
    # 2x (1) Magic Trick
    # 1x (1) Open the Waygate
    # 2x (1) Ray of Frost
    # 2x (1) Violet Spellwing
    # 2x (2) Book of Specters
    # 2x (2) Licensed Adventurer
    # 2x (2) Mana Cyclone
    # 2x (2) Primordial Glyph
    # 2x (2) Questing Explorer
    # 2x (2) Sorcerer's Apprentice
    # 1x (3) Arcane Intellect
    # 2x (3) Flamewaker
    # 1x (3) Stargazer Luna
    # 2x (8) Mana Giant
    # 2x (12) Arcane Giant
    #
    AAEBAaXDAwSrBNDBAu72AsW4Aw3mBOMRgrQCmMQCzu8CyIcDn5sD4psD/50Du6UD+6wD/awDuLYDAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: nahod sem rovnou list, treba to nektere z nas nalaka to treba jeste zkusit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam